Sizce yeni sezonda samsunsporun hocası kim olmalı?

Başlatan ahk34, 23 Nisan 2008, 12:50:33

« önceki - sonraki »

ahk34

Samsunspor büyük bir klüp ekonomik sıkıntılar içinde olabilir.
Ama yeni sezona girecegimiz ve yeni umutlarla başlıyacagımızın herkez farkındadır sizce yeni sezonda Samsunspor kulübünün başında şuan da bulunan Orhan Kapucu hocamızlamı devam edilmeli mi, yoksa kan değişikliğine ihtiyac var ve acilen yeni hoca aramalımıyız..?

herkezin görüşüne saygı göstermeliyiz ve benim görüşüm yeni hocadan yana yalnız yeni yönetimde olsa hiç de fena olmaz hani
bize yakışan ve samsunsporun agırlıgını taşıyan ve herdefasında para sıkıntısını medyaya basbas bagıran hoca değil işini yapacak hoca lazım bu da Bülent ÜNDER veya Sakıp ÖZBERK olabilir.

lucapicola

Orhan Hocayla yola devam edilmeli. İstikrarlı bir takım ancak süper lige çıkabilir.Lig A da yer alan takımların güçleri nispeten birbirine yakın.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: lucapicola - 23 Nisan 2008, 13:56:51
      Orhan Hocayla yola devam edilmeli. İstikrarlı bir takım ancak süper lige çıkabilir.Lig A da yer alan takımların güçleri nispeten birbirine yakın.

katılıyorum zaten parada yok - orhan hoca kalsın gençleri yetiştirsin - tek dileğim gençlerin ve orhan hocanın kalması

yanlız böyle bir konu vardı o konu kilitlenmiş bir daha açmanın anlamı yok bence  ;)

ahk34

konu kapanmış ama biz orhan hocanın yerine hangi hoca adayı olabilir bunuda soruyoruz

Nuri Asan

TD'yi bilmem ama,Menejer kesinlikle Kaptan Ercan olmalı bence yakışır

veis

işte bize lazım olanda bu hoca falan degil ercan kaptan gelsin gerisi zaten gelir.

recai

Recep

gençleri en iyi yetiştirecek olan multescu vardı ama oda yaşlandı galiba
Ercan konusunda arkadaşlarla hem fikirim yönetimle futbolcular arasında iyi bir köprü olur

MeL_55

kumkoylu ahmet

teknik direkdor lazim degil celille serkan idare eder takimi yeterli

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: kumkoylu ahmet - 24 Nisan 2008, 00:19:52
teknik direkdor lazim degil celille serkan idare eder takimi yeterli

td lazım değil celille serkan idare eder mi ?

kardeş kafan mı iyi senin - serkan artık ölmüş bitmiş - celil desen yaşı geldi artık daha ne celili ne serkanı onlar görevlerini en iyi şekilde yaptılar - futbolu bırakma yaşları geldi - celil 1 sene daha oynar - gençlerin hiçbiri satılmazsa mütevazi bir kadro kurulur gelecek sene için

kumkoylu ahmet

tamamda atasozumuz serkanla celilin olusu yeter bu takima genclerlede olacak bu is .teknik direktorler adini duyurmak icin geliyolar samsuna cunku samsun iyi bir marka onlar icin

US

veis

menajer sistemi olsa bu eylemde bile işe yarardı ercan onları ikna ederdi.yapısında var savaşcılık.hani dersenizki orhan hoca degilde başka birisi olsun ben bülent ünderden yanayım samsundaki iyi futbol oynatışını hala unutmadım.