Mazhar : kümede kalmak başarıdır(!)

Başlatan ahmet, 14 Mayıs 2007, 15:01:34

« önceki - sonraki »

ahmet

ya bu adam ne konuştuğunu bilmiyor herhalde basın toplantısını sarhoş mu yaptı ne . bu kadar futbolcuyla bu kadar trasferlerle ve bu kadar imkanla hala bunları utanmadan söylüyor ya tek kelimeyle rezillik ve yazıklar olsun diyorum. şampiyon olan takım genlerbirlği oftaş kaç para ile kuruldu ve futbolcuları kaç para alıyor yıllık gitsin baksın ve biraz kendinden utansın. sAMSUN VE SAMSUNSPOR BUNU HAK ETMİYOR VE BU ADAM BAŞKANLIĞI HİÇ HAKETMİYOR. SANA MI KALDI KARDEŞİM İNSANLARIN SAHTEKARLIĞI SENDEN KÖTÜ YÖNETMEYECEĞİ %100 GARANTİ DAHA BETERİ NE OLACAK.

jean

once dediler 25. haftada sampiyonluk granti olacak sonra ilk 6 dediler oda olmadi fasat biz sezonun ardindan 2.ligde en pahalli transferleri yapmasina ragmen kumede kalmak basari diyorsa daha beklemesine gerek yok zaten

Tribün_ali

Ben bu adama diyecek laf bulamıyorum sövdük yine adam cıkp hala konuşuyor ne yüzsüzsün başoglu hırsızzz

kayacan

Valla bende diyecek laf bulamıyorum esrarmı cekmiş ne?

Turkoman

küfretcem ama admin kardes yine silcek  :D  :D  :D  :D  onun icin etmiom.... beyler s.ktir cekelim su mazhara zaten ne mal oldugu belli..... ugrasmayin moralinize yazikkk..... bosverin o herifi zaten sonlari geliyo az kaldi

AllydeenleaR

bu adam kendiliğinle değil ne dediğini bilmiyo.

senol55

veis

ya bu adamlar degilmiydi şampiyonluk 25.hafta abizim diyen ben yanılmıyorum dimi...

Tamer55

tebrik ediyor onları bu başarından dolayı herkesin de tebrik etmesi lazım böyle büyük başarı için yönetimi bu haftaki maça gidip bu başarılarından dolayı toplu olarak tebrik etmek lazım hatta omuzlara alıp tur atmamaız lazım

alWays

mazhar yine kafası iyiyken açıklama yapmış: )

kirazlýk

BU MAHZARDA HİÇ AKIL YOK, KİMİ KANDIRIYONUZ OĞLUM BAŞARI DİYE

veis

yaaa mazhar efendi sezon başında nediyorun şimdi neoldu hızlı giden atın diyorum başka bişey demiyorum....