Gençler oynasın

Başlatan ahmet, 11 Eylül 2006, 12:09:16

« önceki - sonraki »

ahmet

gençleri oynatalım derken takımı tamamen gençlerden oluşturalım demiyorum ayrıca maksiç ve petkov oynamalı bir de ısrarla bu fikrimde duruyorum gençlerin başına mutescu getirelim gerekirse a takım teknik direktöründen fazla para verelim ama gençlerin bir hedefi olsun tabi yönetim aptallık yapıp daha fazla para verdik diye herkese yayın yaparsa a takım teknik direktörden verim alamazsın.2 sene önceki paf takım neredeyse şampiyon oluyorda arkadaş bunlardan bir tane adam cıkmadı mı can diye ümit milli arkadaş vardı hemen harcadık benim isyanım alt yapı sağlam değil üzerinde durmuyoruz günü kurtarmak için ama şunu söyleyim bir sefa serkan dökmeden iyi teknik olarak ama fizik yok diyoruz o sefanın problemi değil yönetimin celiller serkanlar vurallar çalışırken geceleri ayaklarına ağırlık bağlayıp mutescu yaptırıyordu abileri ertuğrullar ercanlar isa çalışmıyordu bu gençlere hedef verme idealleri olması başka bir şey değil.

Tribün_ali

en azımdan 2 3 tane paftan cocuk ilk 11 koy cogundan iyi oynar ne bu takımda ruh yok

Amsterdamli

Bu Samsunsporda bu ligde bu ruhsuzlukta PETKOV gibi bir adam forma sansi bulamiyorsa buna pes derim dogrusu. Petkovu bu takimda gormedikce bu takimdanda hicbirsey beklemem.

Oynadigi her dakika canavar gibi mucadele eden, tas gibi defans yapan adam su ruhsuz bitmis Samsunsporda forma bulamiyor. Bu adamda bi yamuk varsa kovsaydiniz ama yokmuski halen kadroda ve okadar profesyonelki sesini bile cikarmiyor. Evren Petkov ikilisi defansin gobegini iyice saglama alir. Gerekirse arkasina Maksic konulur.

Genclere gelince, Kasimpasa macindan sonra bende artik genclere sans vermenin zamani geldigini dusundum. Zaten basindan beri dusunuyorum ama cesaret edip bu cocuklari oynatan yokki. Bu cocuklari adam edecek adam lagzim bize. 2 sene once PAF liginde son haftalara kadar sampiyonlugu kovalayan cocuklar bu ligde oynayacak kadar kalitesizmi yani. Unutmayalim o sezon Galatasaray sampiyon oldu ve simdi GS'ye bakin hep gencler oynatiliyor.

Milli takima bile cagirilan bu cocuklari yavas yavas A takima hazirlayacak pisirecek adamimiz yokmu? Gelecegimizi kime teslim edecegiz peki. Bu cocuklar kalite olarak suan oynayan futbolculardan gerimi yoksa bunlarin kalitesini degerlendirecek elemanlarimizmi yok.

ahmet

ya artık bu ruhsuzları bırakıp sahada savaşacak gençler görmek istiyorum hakan neden oynatılmadı orta saha iyi idi kenan neden bu takımda anlamış değilim artık gençlere yol açın abileri kendilerine takım arasınlar .

bluegreen55

küçükken sizden büyüklerle maç yapmışsınızdır..
sizden büyük olanlar iyi oynayanlar siz küçük olduğunuz için sizinle fazla mücadeleye girmezler..hani küçük çocukla boymu ölçüşecem gibisinden.. topu kaybederse yada geçemezse ben fazla kasmadım havası oluşsun diye...

şimdi bizim futbolculardada bu hava var..
kasmıyolar kendilerini
karizmaları çizilir sonra...
nede olsa suçlu başkası olur..
taraftar yönetimi istifaya çağırır..
onlara kimse bişey demez..

valla onlar bu psikolojiden ne zaman kurtulurlar bilmiyorum ama heralde gençler oynayıp biraz yedek kaldıklarında kendilerine gelirler...

zaten yeniliyoruz ve mücadele etmiyolar işte...

şu kenanı oynatma
serkan özdermiri serkan dökmeyi gökhan kabayı oynatma ne oalacak bakalım birde gençleri dene..
ama nerde öyle teknik adam..

Tribün_ali

bu takımı genclerde kurtaramaz ruhsuz yönetimin ruhsuz futbolcuları

Forvetim

Ciddi revizyon şart oldu. En kısa zamanda gerçekleşmeli. Takım yeniden yapılandırılmalı geleceğin takımının oluşturulması için şimdiden adımlar atılmalı bu seneyi heba ettik artık ama takımın ilerisi için bişeyler yapılması gerekiyor.

ahmet

arkadaşlar sezon başından beri gençler oynasın diyorum olmaz onlar daha kötü dediniz şimdi herkesin düşüncesi değişti yakında görün bakın hakan ve emre samet sefa bu takımın değişmez isimleri olacak çünkü bu çocuklar yetenekli sadece iyi çalıştırılmıyor murat dumanı unutmayalım.