Maksiç'in durumu

Başlatan ahmet, 04 Eylül 2006, 11:07:17

« önceki - sonraki »

oğuzhan55

Alıntı yapılan: "cagdasahmet"Maksic Kerem'den cok daha iyi o bir gercek fakat Akin neden alindi onu anlamadim 4 tane Kalecimiz var su anda.

Maksiç takımda kaldığına göre  bundan sonra Maksiç,Kerem,Akın üçlüsüyle devam ederiz.Seyhun büyük ihtimal paf takımda devam eder.

supporter

Yerel gazetede "kalecilerin forma savaşı" diye bir haber var.
Maksic gecen hafta sakattı bu hafta görev bekliyor.
Umarım bundan sonra kalede hep o olur.

veis

maksiç kadroda düşünülmediyse guaye ve ayari niye bırakıldı anlamıyorum biz yıllardır transferde hep kazık yiyiyoruz ayari kalsa enazından top oynardı.

MeL_55

akin defolup git 5 tane yemek ne demek kerem den daha kötüsün MAKSIC girsin de kaleci görlem !!

maviay55

AKINDA suç yok defans bomboş hatalar zinciri!
maksic nerede yaw yatıomu?levent hoca uyuomu maksici dene bide yaw

MeL_55

maksic sakat ama öbür hafta kaleye girecek

Lusage

Maksic istanbul maçında sahada. Guayeyi oynatmadan satanlara siz söylenin. Yada geldiğinden beri sadece Süper Ligde son 3 4 hafta iyi oynayan Marciel'e...

MeL_55

en masta ayari yi vermicektiniz !!!! marciel kimis ja defans sa bak sana 5 gol yedi yok böyle birsey yaa ,,ayari milli takim oynuyor ! marciel mahalle den gelme

Lusage

Alıntı yapılan: "MeL_55"en masta ayari yi vermicektiniz !!!! marciel kimis ja defans sa bak sana 5 gol yedi yok böyle birsey yaa ,,ayari milli takim oynuyor ! marciel mahalle den gelme

Ayari şu anda Fransada Lorient forması giyiyor. Ve ayari sezon bitmeden ligde kalsada düşsede gideceğim demişti. ve gitti.

Hem Ayari'yi unutalım bu yönetim ve hocalar Guaye'yi nasıl harcadı ona bakalım.

jean

maksicin gecmesi lazim kaleye is ciddiye bindi ybanci kaleci sart

MeL_55

Alıntı yapılan: "jean"maksicin gecmesi lazim kaleye is ciddiye bindi ybanci kaleci sart

evet ama defansimiz da cok kötü

Tribün_ali

maksic gercekten iyi kalece onu oynatmak şart