Samsunspor'a kim teknik direktör olmalı?

Başlatan ahmet, 11 Eylül 2005, 23:58:24

« önceki - sonraki »

baha55

sevgili arkadasım erdogan hocanın takımda kalıcı olmayacagını ,ersun yanal ın takıma getirilmnesi gerektiğini dile getirmişsinde..soruyorum diyeli ersun hova başa geldi ve başarılı oldu da.peki ersun hoca kalıcımı olucak ??? ilk fırsatta yalakalıgına soyundugu fenere gitmeyecekmi sanıyosun...bence bu adı gecen adaylardan en mantıklı olanlar hikmet hoca ve erdogan hocadır.ama sanırım hikmet hoca hırsıyla ve anadolu takımlarındaki basarıları ile daha yararlı olurr.

yirmiuc

HaKan_aĞa

vaLLaha en iyisi bence başarı olarak hikmet karamanda iyi ve erdoğan arıca

oğuzhan55

Değerli arkadaşlar zannetmeyinki ben canı gönülden Ersun Yanal demedim.Ama Erdoğan Arıca'nın gelmesinden daha iyi olur diye düşündüm.Zaten Hikmet Karaman'a da bütün samimiyetimle söylüyorum her ne kadar Samsunsporumuzun başında olamadıysa da her zaman inanmaya devam edeceğim.Çünkü onun Samsunspor'un başında olmasını her zaman istemişimdir.Teknik direktörler tekliflerinin içine de ilk olarak ben yazmıştım.

Ama olmadı.Ne Hikmet Karaman hoca ne de Ersun Yanal.Üçüncü Erdoğan Arıca dönemi başladı.İnşallah bütün Samsunspor camiası için hayırlı olur.Yeter artık takımımızın maçlarını stres altında izlemek istemiyoruz.

baha55

Alıntı yapılan: "oğuzhan55"Değerli arkadaşlar zannetmeyinki ben canı gönülden Ersun Yanal demedim.Ama Erdoğan Arıca'nın gelmesinden daha iyi olur diye düşündüm.Zaten Hikmet Karaman'a da bütün samimiyetimle söylüyorum her ne kadar Samsunsporumuzun başında olamadıysa da her zaman inanmaya devam edeceğim.Çünkü onun Samsunspor'un başında olmasını her zaman istemişimdir.Teknik direktörler tekliflerinin içine de ilk olarak ben yazmıştım.

Ama olmadı.Ne Hikmet Karaman hoca ne de Ersun Yanal.Üçüncü Erdoğan Arıca dönemi başladı.İnşallah bütün Samsunspor camiası için hayırlı olur.Yeter artık takımımızın maçlarını stres altında izlemek istemiyoruz.

aynen katılıyorum arkadasım..saygılarr

oğuzhan55

sağolasın baha55.

Bilsem ki Hikmet Karaman'ı Samsunspor'un  başında göremeyeceğim
Yine de Hikmet hocayı her zaman destekleyeceğim