Bakan ve Köktaş'a Tepki, Bu Şehir Bizim!

Başlatan Kaya, 06 Ağustos 2014, 21:31:29

« önceki - sonraki »

55.hakan

Alıntı yapılan: ##kdc## - 10 Ağustos 2014, 20:44:42
Dobi genel menejer oldu, oğlu profesyonel topçu oldu, babalı oğullu 1 senede nerden baksan takımdan 100 bin tl para aldılar..

Fuat Köktaş 3 senedir takıma öyle veya böyle para getiriyor bırakın da oğlunun gönlü olsun topçuyum diye gezsin.

WT19i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
O zaman biz Fuat Köktaş a boşuna kızmışız.Takıma para getiriyorsun buyur kardeşim taraftarı istediğin gibi azarlayabilirsin demeliydik.

##kdc##

ironi yapmıştım ama yanlış anladın heralde  zzzzz

dobiyle oğlunun 100 bin TL aldığı takımda onu sorgulamazken Fuat Köktaş'ın oğluna verilen aylık 2 bin 500 Tl'nin peşine düşmeye gerek yok diyorum  .:.:.

55.hakan

Alıntı yapılan: ##kdc## - 11 Ağustos 2014, 01:31:53
ironi yapmıştım ama yanlış anladın heralde  zzzzz

dobiyle oğlunun 100 bin TL aldığı takımda onu sorgulamazken Fuat Köktaş'ın oğluna verilen aylık 2 bin 500 Tl'nin peşine düşmeye gerek yok diyorum  .:.:.
ironi mi gerçek mi diye bir süre düşündüm ironi olduğunu anlamış olduk böylece  :D

altunay

Fuat Köktaş klübü para verio die gelsin yedi sülalesi oynasın maaşa bağlıyalim Samsunspor fuatin babasının mali istediğini maaşa bağlar istediğine bağırır taraftara kafa tutar Parmak sallar haklısınız yaa ;)

55.hakan

Alıntı yapılan: altunay - 11 Ağustos 2014, 13:17:34
Fuat Köktaş klübü para verio die gelsin yedi sülalesi oynasın maaşa bağlıyalim Samsunspor fuatin babasının mali istediğini maaşa bağlar istediğine bağırır taraftara kafa tutar Parmak sallar haklısınız yaa ;)

ironi yapmış arkadaş üstte de yazdık  :)

##kdc##

Alıntı yapılan: altunay - 11 Ağustos 2014, 13:17:34

kongre üyesiysen git kulübe bunu yazılı dilekçe ile ver. düşünülebilir bunun üzerinde  :rulet:

Sioux

samsunum

Stoper

13 Ağustos 2014, 08:35:30 #114 Son düzenlenme: 13 Ağustos 2014, 08:41:24 Stoper
Fb-Gs macinda bu sistem niye değişiyor demişti Turgay Kara. Demek ki Bjk ceza alsa sesini cikarmayacak.Biz de adami Samsunsporlu zannediyoruz,9 yasinda maçlara giden,deplasman taraftari Turgay Kara.
Şu Enes bebesinin de agzina zi... Orijinal çocuklar bunlar.

cany

13 Ağustos 2014, 10:57:59 #115 Son düzenlenme: 13 Ağustos 2014, 11:02:54 cany
video yayınlandığı ilk gün buldum profilini de emin olamadım o mu değil mi diye. belki de yakıştıramadım bilmiyorum. bi kaç gün önce başka arkadaşlar da deyince anladım. olmadı bu :(

kamuri

Niye sasirdiniz ki bu resme fuat koktasin samsunsporlu olduğuna inanan varmi aramizda da oglu samsunsporu tutsun sadece bilinen bisey resmedilmis o kadar yoksa enes koktas ve gibiler hep varlar ve biz onlar gibileri temizleyemedigimiz surece bizden bisey olmaz ha belki bu sene super lige cikarsin ama degerlerin olmazsa ayni sezon dusersin benim kendini tanimaya firsatim olmadi ama teoman abinin bi lafi vardi samsunsporsuz super lig super lig olsa ne olur diye bende diyorum ki biz bu klubun anahtarini.coktan koktas ve gibilere vermisiz o yuzden bu mantikla super lige ciksak ne olacak

eprianu

Turgay Kara'yı tanımam etmem. O profil sahte de olabilir gerçek de. Adam Samsunsporlu ise iki kat, beşiktaşlı ise on kat utanmamız lazım.
Biz Samsunsporluyuz diye geçinirken tek laf dahi edememişiz adam beşiktaşlı haliyle çıktı verdi veriştirdi.
Samsunsporlu ise zaten sorun yok. Olaya bence bu açıdan bakılmalı.

Aslankaya

15 Ağustos 2014, 01:06:17 #118 Son düzenlenme: 15 Ağustos 2014, 01:14:52 Aslankaya
Alıntı yapılan: eprianu - 13 Ağustos 2014, 12:18:24
Turgay Kara'yı tanımam etmem. O profil sahte de olabilir gerçek de. Adam Samsunsporlu ise iki kat, beşiktaşlı ise on kat utanmamız lazım.
Biz Samsunsporluyuz diye geçinirken tek laf dahi edememişiz adam beşiktaşlı haliyle çıktı verdi veriştirdi.
Samsunsporlu ise zaten sorun yok. Olaya bence bu açıdan bakılmalı.

kendi işinin patronu,biraz da deli dolu birisi bu tip eleştirileri rahatlıkla yapar.turgay karanın mesleği nedir bilmiyorum,tepkisi yerinde ve iyi ama memur olan bir samsunspor taraftarı veya henüz mesleğini eline almamış ilerde bir devlet dairesine girme ihtimali olan üniversite öğrencisinin bu tip bir eleştiri yapması sıkıntı olur. bu hükümet öyle bir hükümet ki,paralelci diye 6 ay içinde bir polis memuru 4 defa tayin görebiliyor. öğretmen bir samsunsporlu böyle bir çıkış yapsa biraz da sert olsa 2 ay sonra şırnak da bir köyde bulur kendini.sosyal medyada gözlemlediğim ve gerçek samsunsporlu olduklarını düşündüğüm insanların büyük çoğunluğu üniversite öğrencisi ya da memur.