Bakan ve Köktaş'a Tepki, Bu Şehir Bizim!

Başlatan Kaya, 06 Ağustos 2014, 21:31:29

« önceki - sonraki »

Kaya

06 Ağustos 2014, 21:31:29 Son düzenlenme: 06 Ağustos 2014, 21:35:06 Kaya
http://www.haber55.com/samsun/1944/06.08.2014/samsunspor-taraftari-ak-parti-il-baskani-ve-bakan-kilic-ile-tartisti

Turgay kardeşimizi tanımıyorum ama bakana lafı koyduğunda Çağatay beyin!! suratında ki o ifade yeterli benim için.Köktaş ve onun kafasındakilere ise ne anlatsan boş..Bir yerlere gelebilmek için büyük Samsunspor markasını kullanan küçük esnaflıktan buralara gelmiş böyük iş adamımız köktaş...O taraftara salladığın işaret parmağını tüm camiaya sallanmış sayıyor,rabbimden en kısa zamanda aynısını kendisine iade edeceğimiz günlerin gelmesini diliyorum.

beşnumara

Allah büyük fuat ve onun gibiler Allah büyük.

lato

Helal olsun her yiğidin harcı değil çıkıp da yüzlerine bunu söylemek. Böyle abilerimizin var olduğunu bildikçe insanın içi biraz olsun huzur doluyor.

55.hakan

Bu takımı ancak gerçek yürekten Samsunsporlular bir yerlere getirecek.O sebeple yeri geldiğinde birlik olmaktan başka çaremiz yok arkadaşlar.Aynı şeyi Samsun için de Samsunspor için de yapmamız lazım.

Atakumlu

Vallahi helal olsun Turgay Kara'ya ... Fuat Köktaş sen mi şov yapıyon o adam mı şov yapıyo herkes biliyor zaten ...

eprianu

Zaten bu ülkede hakkını arayan, haksızlığa karşı dik duran herkes "Şov Yapıyor".
Hiç kendinize bakmayın. Turgay Kara'ya helal olsun, herkesin önünde morartmış Köktaş'ı.

Kaya

Bir şeye gönülden bağlı olan insanlar,o gönülden bağlı oldukları şey için hiçkimseden korkmazlar.Karşılarında durabilecek hiçbir güç yoktur.Adamı böyle ossuttururlarrr...  :kanka: :evet:

GurbetciFanatik

Turgay Kara yi baskan yapalim.
Helal olsun ikisinede posta koydu ya o laflari yüzüne sölyedi ya zevkden 4 köse oldum.

SametYılmaz55

Fbnin cezasını sorunca hemen o başka bu başka.O salladığın parmak sana da döner elbet.artık parmak olarak mı başka bir şey olarak mı döner orasını zaman gösterecek...

5trawberry

Fuat Köktaş bilinç altına ne yerleştirdiyse çok iyi oynamış rolünü. Klüp başkanlığı yaptım diyor, demekki yaptığı dönemde de içi kaynıyordu taraftara karşı.
Bu sitede isim vermeye gerek olmayan, gecesini gündüzüne katmış, mesailer yapmış, cebinden paralar verip Samsunspor menfaati için çalışmış herhangi bir abimiz çıkıp tepkisini dile getirdiğinde, daha bir kombinen bile yok yalanını da söyleyebilecek miydi?

Bu iftirayı atabilecek miydi?

Şov yapma diyor, sen kimsin? Samsunspor başkanı niçin oldun? Olmadan önceki kariyerinle, olduktan sonraki kariyerin arasındaki farkları say?
Ne iş yaparsın? Akp ile uzaktan yakından bir alakan var mı? Ne yapmak için ordasın?

Allah belasını versin, kim iki roldeyse ve kim iftira atıyorsa.

mimar55

Yürekleri varsa cıksınlar bir tv programına samsunsporlularla konuşsunlar sonra başkanlık yaptım desinler bidaha başkanlık yapmak seni taraftardan üstün tutuyor sanıyorsan bir bak istersen ne tarftarlar ne başkanlar yedi indirdi siyasetle futbolu karıştırdınız siyasette bir yerlere geleceğim diye samsunsporu kullandınız ama allahın hesabı terazisi şaşmaz

Sadece Samsunspor

Helal olsun be vallaha seneler sonra birileti goruslerimizi yigitlikle dile getrdi. Allah razi olsun

AllydeenleaR

valla ben sizin aksinize izlerken üzüldüm.
kimlerin elinde olduğumuzu, tabirimi mazur görün samsunsporu ve taraftarını hiç sallamadıklarını tekrar görmek üzdü.
seçim döneminde dahi adamlar samsunspora değer vermediklerini alalen gösteriyorlar. çünkü onların seçim sonuçlarını etkileyen bir kitle değiliz, çünkü ev verdikleri için minnet duyan, çiftlik caddesi yatırımlarını övecek, ilerde karşılığını oy olarak verecek suriyeli göçmenler onların gözünde daha değerli.

Allah sonumuzu hayır etsin. Turgay Abi'mize bir vesile ile bizi duyarsa büyük saygılar, selamlar. Böyle yürekli adamların var olduğunu bilmek bu sahipsizlikte tek tesellimiz.

Ayberk

İşine gelmedimi ben samsunda bile değilken giyabimda baskan seçildim der, işine geldimi ben başkanlık yaptım yauuuuv der. Bunlar böyledir işte. Allah bize güç kudret versin de; şu şehrin kilit noktalarına da, Samsunspor'un başına da bizler içinden, bizlerle ayni hissiyayi paylaşan, kimseye de eyvallahi olmayacak kadar kuvvetli biçimde gelebilelim.

Ollivanders