Emin Kar: Taraftarlarımızı Kombinelerini Almaya Davet Ediyorum

Başlatan Aslankaya, 11 Temmuz 2014, 02:12:04

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Kulüpler Birliği Başkanı'nın damat göksel gümüşdağ olması durumu zaten çok açık bir şekilde ortaya koyuyor burak.
İtiraz edecek kulubün ya çok ciddi gelirleri olması ya da siyasete minnet etmemesi gerekir.
Şu an bunu yapabilen sadece fb var.
Hür irade yok yönetimlerde.

55.hakan

Taraftar grupları,hesap sahipleri taraftarları passolig almaya çağıracaklarına bu uygulamadan vazgeçilmesi için yetkililere çağrı yapsınlar.

cany

Alıntı yapılan: 55.hakan - 13 Ağustos 2014, 00:08:57
Taraftar grupları,hesap sahipleri taraftarları passolig almaya çağıracaklarına bu uygulamadan vazgeçilmesi için yetkililere çağrı yapsınlar.

texas'tan örnek alsınlar biraz. şaşıyom nerden çıktı bu almaya teşvik politikası

SametYılmaz55

Taraftar grupları biraz daha dik durmalı bu konuda.Taraftar grupları bu konuda taviz verirse yarın bir gün yeni yaptırımlar ortaya çıktığı zaman itiraz edecek hakkı olmayacak.Kimse stada gitmezse bu uygulamaya son vereceklerdir ama stada giden sayısı arttığı zaman kesin sesinizi ve sizde Passolig alın diyecekler

cany

bir de bi bilgi var. ev sahibi takım başka takım armalı passoligleri stada almayın derse deplasman da yapamayacakmışız. doğru mu acaba? ne yapıyo bunlar yaa

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: cany - 13 Ağustos 2014, 00:48:13
bir de bi bilgi var. ev sahibi takım başka takım armalı passoligleri stada almayın derse deplasman da yapamayacakmışız. doğru mu acaba? ne yapıyo bunlar yaa

Örneğin Adanaspor - Samsunspor maçı.. Müsabakada biz ve rakibimiz harici başka armalı passolig varsa demek o bana kalırsa.

amisos5506

adige73

amisos5506

ona küfür etmek için kombine rekoru da kırılabilir.

Stoper

Amisos, mesajlarini bütün halinde tek seferde gonderirsen daha iyi olur.

özkan

senin yüzünden şu an aradığın herkez klübe sırt dönüyor istanbuldaki Samsunspor'lu samsunlu iş adamları.40 milyarlık locayı sırf sana inat almıyor insanlar.utan.

beşnumara

Statta bi tane loca var ya bizim :)

Forvetim

insanlara resmen bir dayatma var bu dayatmayı kabullenemem, dik duruyorum ve bu ******* uygulama iptal olana dek maça gitmeyeceğim.