Emin Kar: Taraftarlarımızı Kombinelerini Almaya Davet Ediyorum

Başlatan Aslankaya, 11 Temmuz 2014, 02:12:04

« önceki - sonraki »

kaptan 55

cany

passolig alsam ne olacak. maratonda 50-100 kişiyle maç izleyecem. hadi 1000 olsun. öyle olacağına gitmem daha iyi. hem bunların dayatmasına para vermemiş olurum. dünyanın başka yerinde örnekleri olsa neyse diyecem. saçma sapan bi şey

maraton

Eskiden kombine çıksa da ilk ben alsam diyen ilk gün koşup aldığı kombine ile gurur ile resim çektiren aldığı her eski kombineyi en güzel hatıra diyip saklıyan bizleri ne hale getirdiniz marka değeri yüksek federasyonumuz..

amisos5506

şu ana kadar satılan kombinelerimiz
60 adet maraton
5 adet kale arkası.
toplam hasılat 9375 tl.

brigand

Passolig'in fişleme, nema vb. nedenlerden daha önce br dayatmanın ürünü olması önce düşünülmeli. Çarpık düzenin çarkı olmaktansa keskin ve yerinde bir duruş sergilemek elbette daha iyidir. Tribün oluşumumuzun çok zayıf ve kopuk olduğu var sayıldığında bunu toplu olarak yapma imkanımız yok. Bu nedenle münferit olarak bir duruş sergilememiz gerek. Passolig'e ilişkin havuz paralarının peşin alındığı, bu sebepten hiçbir kulübün ses çıkaramadığı, hepsinin taraftarı karşısına alsa dahi sistemi savunduğu konuşuluyor görülüyor. Tabii ki de her bireyin kendi hür iradesi mevcut. Sisteme karşı durmak demek; onların düşündüğü gibi zıt olmak değil, sevdamızın, tutkularımızın satılık yada bir düzene çark edecek kadar ucuz olmadığını göstermek demek !

amisos5506

55ertan

lige iyi başlariz yalan oldu ozaman. bizim kadro oturmus iyi baslariz diye umuyordum ama seyirci baskisi olmadan bizim takim oynamiyor. misal katşiyaka maçi.

amisos5506

benim görüşüm iyi bir forvet transferi ile herkes tek maçlık biletlerle doldurur yine.

ngonge

amisos5506

bu saat itibariyle maraton kombine 62
kale arkaları 6 adet
toplam para 9750 tl

isa55

Malum kisiler 17 araliktan bu yana ihale alamadilar, ceplerini dolduramadilar. Biz de passokart almazsak halleri nice olur. Alışık olmadıkları bir durum. Yazık yaa!

Bir de kulüpler parayı peşin aldılar,  ses cikarmiyorlar dediniz. Kulübümüz kaç kart sözü vermiş acaba?

muzaffer4

Eskiden sitede toplu kombine alımı olurdu :'(
Futbolu ne hale getirdiler yazık

mehmet yılmaz

Bu hafta Aksiyon Dergisinde çıkan haber dosyam; 'Passolig, tribünlerden nasıl görünüyor?'

Ortalaması zaten düşük olan tribünlere; özellikle de Anadolu'da büyük bir darbe vuracağına inandığım, Passolig uygulamasına takımına yürekten bağlı, maçları tribünden seyreden insanların nasıl baktığını anlatmaya çalıştım.

http://www.aksiyon.com.tr/aksiyon/haber-39215-tribunden-bakinca-passolig-nasil-gozukuyor.html#.U-nDTg2WdNQ.facebook

55.hakan

Güzel bir yazı kronoloji ile birlikte olayı güzel özetlemişsin.Bu sene neden tribüne girilmemesi gerektiği durumdan bihaber olanlar için de gayet açıklayıcı.Elime sağlık.

burakbas

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 12 Ağustos 2014, 17:48:11
Bu hafta Aksiyon Dergisinde çıkan haber dosyam; 'Passolig, tribünlerden nasıl görünüyor?'

Ortalaması zaten düşük olan tribünlere; özellikle de Anadolu'da büyük bir darbe vuracağına inandığım, Passolig uygulamasına takımına yürekten bağlı, maçları tribünden seyreden insanların nasıl baktığını anlatmaya çalıştım.

http://www.aksiyon.com.tr/aksiyon/haber-39215-tribunden-bakinca-passolig-nasil-gozukuyor.html#.U-nDTg2WdNQ.facebook

Ellerine sağlık abi, çok güzel analiz etmişsin. Kulüpler-Passolig-TFF ekseninde de kulüplerin taraftarları yanında yer almamasını çok yadırgıyorum. Bu konuda düşüncelerini merak ederim.