Emin Kar: Taraftarlarımızı Kombinelerini Almaya Davet Ediyorum

Başlatan Aslankaya, 11 Temmuz 2014, 02:12:04

« önceki - sonraki »

amisos5506

ads maraton 5
meşhur fanatik kale arkası kombine sayısı 20.

King1965

amisos5506

55.hakan

Passolig in üstüne taraftarı çekecek oyuncuların da alınmayışı tuz biber oldu.Heyecansız bir ortamda kimse kombine almaz zaten.

özkan

sakin düşününce ayağımıza sıkmayalım diyorum.hadi kombine alma tepkini göster yönetime vs artık her kimeyse ama genele bakınca beğenilmeyen ama bunlarsızda maça giremeyeceğimize göre bu paso kartları alma yönünde davranmalıyız diyorum.ÇünkÜ o tribün boş olunca bu takımda boş olur gördük geçen seneden.Tffnin çok mu umrundayız protesto etsek almasak hadi koca samsun şehri hiç 1 tane almasa bu dingiller anlarlar mı bunun protesto olduğunu.O yüzden dayatmalara diyecek bir şeyimiz olmadığından bence bir an önce almalıyız şu paso kartı.

mehmet yılmaz

07 Ağustos 2014, 17:05:21 #36 Son düzenlenme: 07 Ağustos 2014, 19:39:25 mehmet yýlmaz
Tam olarak linki nedir bu kulüplerin satış oranlarının?

yavuzselim

kesinlikle almamamız lazım yoksa bu dayatmaların sonu gelmez hiç kimse almazsa mutlaka bi düzenleme yapılacaktır

Musti

Statların doluluk oranı zaten yüzde 40-50 arasıydı. Passolig ile 10-20 arasına düşer.

Lige iddialı başlayıp süperlig havası oluşursa millet ancak alır passoligi.

Karşıyaka Çarşı ve  Bursa Teksas passolig almayacaklarını, her maç takımlarını tesislerden stada kadar götürüp dışardan destekleyeceklerini açıkladılar.

Bakalım, daha çok sular akar bu köprünün altından.

orucreis

Geçen sene mecburiyetten aldığım için sanırım istemeye istemeye gideceğiz. Umarım bu saçmalık ilk 3 hafta içerisinde kulüplerin tff ye tepkisi ortak kararla  ile -ki fazla taraftar olmayacağını düşünüyorum son bulur

kaptan 55

ngonge

Başkan kombineleri almaya davet ediyor.
Ben de Başkan'ı federasyona karşı tavır koymaya davet ediyorum.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 08 Ağustos 2014, 16:17:55
bu sene büyük ihtimal evspor!

Ben de çok kararsızım biraderim.
Bir tarafta yıllardır bir tek hazırlık maçını bile kaçırmamışlığım ve statta olma duygusu, öbür yanda ise tüpçünün, siyasetin, damat göksel efendilerin ve kokuşmuş futbol düzeninin dayattığı fişlenme mecburiyeti.
Bakalım ne olacak?

kuzey55

bir defa taraftara sahip çıkma.her fırsatta fuat Köktaş i yala sonra kombine alalim.

SametYılmaz55

Her fırsatta taraftarı suçlayanlar e-bilet yuzunden kombine satışı az olduğu için iyice zivanadan çıkacaklar,pişkin pişkin açıklamalar yapıp iyice sinirimizi bozacaklar.