Emin Kar: Taraftarlarımızı Kombinelerini Almaya Davet Ediyorum

Başlatan Aslankaya, 11 Temmuz 2014, 02:12:04

« önceki - sonraki »

Aslankaya

AlıntıBu sene e-bilet sistemine geçtik. Artık herkesin kombinesini ve e-biletini almasını istiyoruz. En azından kulübede gelir elde edelim. Geçen sene koskoca Samsun'da toplu satımlar hariç 400 tane kombine bilet satabildik. Onun için biran önce taraftarlarımızı kombineleri almaya davet ediyorum" şeklinde konuştu.

http://www.milliyet.com.tr/emin-kar-dan-transfer-ve-borc---1908336-skorerhaber/

mehmet yılmaz

Büyük konuşmayayım ama passolig konusunda çok kararsızım. Belki de ömrüm boyunca ilk defa stada gitmediğim bir sezon olabilir.
Saçma, politik ve antidemokratik bir uygulama!

adige73

Musti

Taraf-Der diye bir oluşum var. Özellikle bu e-bilet uygulamalarına karşı yürüttükleri hukuki mücadele ile takip etmeye başladım.
Aktifbank'a karşı açtıkları davaları kazanmalarına rağmen ve e-bilet konusunda taraftarın da söz hakkı olacak derken daha sonra ne olduysa mahkemeler u dönüşü yapmış.

Devlet e-bilet sistemini istiyor hadi tamam da ben niye bir bankanın müşterisi olmak zorundayım?

Edit: Az önce baktım sitelerine BJK taraftarına kombine alana passolig kartı hediye. Hadi gel buradan yak.

cgr

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 11 Temmuz 2014, 02:27:11
Büyük konuşmayayım ama passolig konusunda çok kararsızım. Belki de ömrüm boyunca ilk defa stada gitmediğim bir sezon olabilir.
Saçma, politik ve antidemokratik bir uygulama!

eprianu

Bu işin tek çözümü var. İstanbul'da tüm takımların taraftarları toplanacak eylem yapacak.
PassoLig aslında güzel bir şey ama biz Çalık Grubu'nu zengin etmek zorunda mıyız?
Madem Çalık Grubu'nu değil de bazı şeylerin düzene girmesini istiyorlar o zaman kart ücretini
yani resmi haracı kaldırsınlar.

cany

hadi her şeyi geçtim. bu passolig şahıslar ceza alsın diye gelmedi mi? yeni sezonda tribün kapatma cezası uygulanacakmış. tutarlı bi işiniz yok be

Stoper

Bugün itibariyle passolig almayacağım ama ligler başlayınca fikrim değişebilir.

Kombine fiyatları.

VIP A Tribünü: Bin lira

VİP B Tribünü: 500 lira

Maraton Tribün: 150 lira

Kale Arkası Tribün: 75 lira

lato

İki senedir şehir dışında olsam da destek amaçlı kombinemi alıyordum. Ama Passolig olayı ve futbolda dönen pislikler midemi bulandırıyor artık. Tv'den takip etmeye devam ederim. Elimden geldikçe store alışverişiyle katkımı yine veririm ama kombine düşünmüyorum bu sene.

sadece55

Bizim bile bu sene kombine almak içimizden gelmiyorsa bu sene taraftar sayısı iyice düşecektir.

ali ihsan

Passolig almam maçada gitmem.Bu kararı alanlargelsin izlesinl

SametYılmaz55

güya düzeltmeler yapacaklardı.Sadece Aktif Bank değil diğer bankalardan da alınması için çalışma yapacaklardı.hepsi havada kaldı.Aktif Bank dışında başka bankalarla anlaşma yapsınlar senelik 50 lira bile aidat veririm.ama Aktif Bank olduğu için bedava da verseler Passolig denen zımbırtıyı almayacağım

Aslankaya

Forvetim

ilk günden karşı olduğum bu iş anlaşılan o ki iptal falan olmayacak, benim gibi yüzlerce Samsunspor sevdalısı maça gitmeme kararı alıyor gördüğüm kadarıyla, 19 mayısımızda maçımız var ve ben tv den izleyeceğim, beni ne kadar derinden üzen ve içimi tüketen bir durum olsa da kararımdan vazgeçmeyeceğim. stada fasafiso kart olmadan girilemeyeceği açık, ben çocuğuma, yeğenime yada bir yakınıma gel yarın seni maça götüreyim diyemedikten sonra ne tadı var ki.

sadece55

https://www.youtube.com/watch?v=wVZVuOGqfqo

Alsammı almasam mı ikilemin de gidiyordum;Ama şu yukarıda ki videoyu izleyince ne saçmalıyorum diye düşündüm.Baksanıza Şu tabloya şundan mahrum kalabilirmiyiz?