2014 - 15 1.transfer dönemi transfer haber, yorum ve dedikoduları

Başlatan Nuri Asan, 30 Mayıs 2014, 15:05:37

« önceki - sonraki »

isa55

akşam pazarı gibi olur. fiyatlar düşer, pazarcılar mallar elimde kalmasın diye ucuza satar. biz de onu bekliyoruz. ama akşama kalan mallar ellenmiş, mıncıklanmış, solmuş olur.

bakalım ne olacak.

kavak_55

AKŞAMA KALAN MALLARI İYİ SEÇERSEK İÇLERİNDEN HEP UCUZ HEMDE İYİ OLANI ÇIKABİLİYOR BEN PAZARA GENELDE AKŞAMLARI GİDERİM. SON TRANSFERİMİZİN BELKİ KALİTESİ TARTILABİLİR AMA İNŞALLAH İYİ ÇIKACAĞINI TAHMİN EDİYORUM. HAYIRLISI

samuray

ucuuz etin yahnisi yavan olur diye bi ata sözünü hatırlatmak isterim arkadaşlar hepo pahalı bu pahalı diye diye elimizden kaçırdıklarımıza bi bakalım önce kemal tokok doğruysa isabetliyerinhde bi transfer olur inşallah

sadece55

55.hakan

sinan tzn

oyun ve oyuncu kalitemiz çok düşmüş ne oynadığımız belli değil ilk maç bekleyip görmek gerek ama  açıkcası umutlu değilim çok üzgünüm.

55.hakan

Alıntı yapılan: Erdinc - 30 Ağustos 2014, 17:16:51
Mbilla ile anlastigimiz söyleniyor
Şöyle bir haber var doğru olabilir.

Kamerunlu hücumçu Mbilla Etame Xəzər Lənkəran'dan qovuldu

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=588616981249570

Ayberk

Sol açık lazım serdar eylikle olacak iş değil bu.

Ertuğrul Sağlam

30 Ağustos 2014, 21:05:55 #1584 Son düzenlenme: 30 Ağustos 2014, 21:09:34 Ertuðrul Saðlam
Mbilla konusunu bende duydum yarin gorusulecek galiba.
Birde Macar bir forvet hangi ligde oynadigini bilmiyorum ama 12 macta 9 gol atmis biri ama ona Erciyes'te talipmis Erciyes alirsa yabanci kontejani dolu oldugu icin Erciyes'ten bir forvet gelebilir.
Ayrica Artun Akcakin var listede.
Kemal Tokak ile gorusulmus ama Urfa'ya soz vermis.
Ercan Yazici'da takimdan ayrimak uzere huzursuzmus .......

Shane_Falco

jean

ask55

forvetten öte bizim forvete top taşıyacak adama ihtiyacımız var.
ben alpereni çok beğendim.adilovicde kendine geldiğinde forvet sıkıntımız kalmaz.
sol kanada ve stopere adam alsak kafi.

sadece55

Mbilla ile sanırsam anlaşılmış hayırlı olsun.Bu lig için yeterli bir isim.Ama bizim orta sahanın göbeğine,sol açığa birde stopere transfer yapmamız lazım.

ask55

Alıntı yapılan: Erdinc - 30 Ağustos 2014, 21:44:53
Mbilla ile sanırsam anlaşılmış hayırlı olsun.Bu lig için yeterli bir isim.Ama bizim orta sahanın göbeğine,sol açığa birde stopere transfer yapmamız lazım.
hangi mbilla olduğunu biliyor muyuz ?
adanasporda oynayan mbilla mı başka bir isim mi ?