2014 - 15 1.transfer dönemi transfer haber, yorum ve dedikoduları

Başlatan Nuri Asan, 30 Mayıs 2014, 15:05:37

« önceki - sonraki »

Aslankaya

Alıntı yapılan: germencisse - 27 Haziran 2014, 11:39:39
Hatayspor'dan Güney Atılgan ve Soner Ergençay,Eski Çankırısporlu İllertissen'den Sezai Zehiroğlu,Payas Belediyeden Ali Yakup,Dardanelspor'dan İlker Sayan,Erhan Karayer,bu gibi örnekleri çoğaltabilirim bu sezon liglerinde olumlu sezon geçirdiler,düşük maliyetli bir politika izleyeceğimizi düşünüyorum bu sene Erhan hoca 2.ligi iyi bilen bir hoca bu isimlerden en az 2si oldukca katkı sağlayacaktır bize..

bu futbolcuları nerden takip ediyorsun? Kaç macini izledin? Merak ettim

germencisse

Alıntı yapılan: Aslankaya - 27 Haziran 2014, 12:49:48
bu futbolcuları nerden takip ediyorsun? Kaç macini izledin? Merak ettim

Yazarlık ve gozlemcilik yaptıgım icin meslek gereği zaten takip etmek zorundayım.

Nuri Asan

haber gazetesi ise 40 kere düşünmek lazim doğruluk payini.

Nuri Asan

Hatayspor'dan Güney Atılgan ve Soner Ergençay,Eski Çankırısporlu İllertissen'den Sezai Zehiroğlu,Payas Belediyeden Ali Yakup,Dardanelspor'dan İlker Sayan,Erhan Karayer,bu gibi örnekleri çoğaltabilirim bu sezon liglerinde olumlu sezon geçirdiler,düşük maliyetli bir politika izleyeceğimizi düşünüyorum bu sene Erhan hoca 2.ligi iyi bilen bir hoca bu isimlerden en az 2si oldukca katkı sağlayacaktır bize..

İlker i bir kac defa bende izledim. Ama Çanakkale'den futbolcu almak çok. zor.

Dartagnan

Yok mudur bu cocukları dikkate alacak ? Hiç olmazsa araştırmak isteyecek ?

adige73

Alıntı yapılan: Dartagnan - 27 Haziran 2014, 14:06:22
Yok mudur bu cocukları dikkate alacak ? Hiç olmazsa araştırmak isteyecek ?

Bu arkadaşımız her transfer döneminde böyle ucuz ve kaliteli isimler gündeme getirir ama kimse bunları araştırmaz

Sioux

Adilovic,  Taha ve Arif'in alacakları bugün itibariyla yatırılmış.
Bizde devam edecekler.

germencisse

Bir stoper önerisidir; ALİHAN KUBALAS mutlaka takip etmenizi isterim abilerim kardeşlerim.Geçtiğimiz sezonu Altay'da geçiren oyuncu ilk müdahaleleri ve topu oyuna sokması ile ön plana çıkmakta.Ali Turan'ı bir nevi andırsada bir daha çabuk bir isim.Kimler transfer şansı bulmadıki bu takımda Can Özgür Arslantaş mı dersiniz Gurur Yazar mı yoksa Mehmet Uğur Tülümen mi,alınırsa en az 2 kat değerlenebilecek bir oyuncu..

korayxyz

Alıntı yapılan: Sioux - 30 Haziran 2014, 17:09:14
Adilovic,  Taha ve Arif'in alacakları bugün itibariyla yatırılmış.
Bizde devam edecekler.
Kaynak nedir?

celebi

Alıntı yapılan: germencisse - 30 Haziran 2014, 17:44:17
Bir stoper önerisidir; ALİHAN KUBALAS mutlaka takip etmenizi isterim abilerim kardeşlerim.Geçtiğimiz sezonu Altay'da geçiren oyuncu ilk müdahaleleri ve topu oyuna sokması ile ön plana çıkmakta.Ali Turan'ı bir nevi andırsada bir daha çabuk bir isim.Kimler transfer şansı bulmadıki bu takımda Can Özgür Arslantaş mı dersiniz Gurur Yazar mı yoksa Mehmet Uğur Tülümen mi,alınırsa en az 2 kat değerlenebilecek bir oyuncu..

canlı gözlerle izledim şahsen dediğin gibi göremedim ben.

Ned Stark

Takımda şuan sanki stoper çok acil ihtiyaç gibi durmuyor. ERCAN ın takıma adaptasyon u hızlanır sa Fatih TUNA  Ercan işi çözer gibi

GurbetciFanatik

Adilovic ve Taha yi anladikda , Arif demi bu sene bizde.
Cok lazimdi sanki. Yerden kalkmiyorki adam.

Ned Stark

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 30 Haziran 2014, 18:39:41

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 30 Haziran 2014, 18:39:41

Kalpar hocanın oyun sistemin de oyunu kurup yönlendirmeye çalışmayıp top tutup oyun kesmeye çalışıyordu çok yere Yatma sıda bu yüzden olabilirmi acaba , üzerine kurulan bir sistemde ileriye dönük oynarsa  inşallah faydalı olur. .

jean

Iyi oldu kaldiklari adilovic ins yine iyi bir sezon gecirir iyi paraya satariz

brigand

Alıntı yapılan: germencisse - 30 Haziran 2014, 17:44:17

Ben Alihan'ı sadece Güngören maçında canlı izledim. Televizyondan izleyebildiklerimi de katarsak çok net bir oyun ortaya koyamadı sanki. Tabi takımın kötü olması da bunda etkili olabilir.