2014 - 15 1.transfer dönemi transfer haber, yorum ve dedikoduları

Başlatan Nuri Asan, 30 Mayıs 2014, 15:05:37

« önceki - sonraki »

##kdc##

cembaba

jean

Sivastan oyuncuda gelmedi bu nasil anlasma anlamis degilim mbilla iyi Adam ins digerleride faydali olur

ismail

ahmet aras ve timur istenmiş ancak oyuncular gelmek istememiş. illa oyuncu alacağız diye a2 den mi oyuncu alalım dedi Emin abi. haklı da bence
ahmet arasın gelmemesi daha hayırlıymış mbilla yı aldık diye de ekledi, aks tv de geçen hafta  :ok

55.hakan

Illa gidip A2 den oyuncu alınması değildi sorun.Artı Oyuncu transferi yapılacaksa anlaşmanın baştan yapılması verilecek oyuncunun belli olması gerekliliği.Yoksa mesela almazsın ordan adam sattığın adamın bonservis bedelini yüksek tutarsın biraz daha fazla kazanırsın.

Mert

Davulun sesi uzaktan hoş gelir.Yönetim transfer yaparken tecrübeye önem veriyor demekki.Yaptığımız şu son üç transfer bence gayet iyi.Musa sinan bu bu takımdan tehtitler savurarak gitti yanlış bilmiyorsam sen bu adamı elinde tutsan ne olur tutmasan ne olur ya da karşılığında A2'den oyuncu alsan ne olur almasan ne olur.Mesela Recep Niyaz evet genç bir futbolcu fakat tecrübesi var bu ligde.Bilmediğimiz bir takım şeyler var.Ne yazık ki başka camiaların pis nefeslerini bazen solumak zorundayız.Bu takım böylesine transferler yapabiliyorsa hem şehir faktörü hem de camianın halen isminin geçiyor olmasındandır.Evet yönetimi bazen eleştiriyoruz yerin dibine sokuyoruz fakat yapılan iyi şeyleri de gözardı etmemek lazım.

amisos5506

eski defterleri sildik şampiyonluk için kenetlendik demeliyiz.

55.hakan

Anlık olarak heyecanla yapılan değerlendirmeleri bırakıp sakin kafayla yaptığımız eleştirilerle yönetime yön verebiliriZ.Bir iki tane yapılan son gün transferleriyle her şeyi unutup toz pembe görmeye de karşıyım.İlk maç kötü oynadık diye yerin dibine sokmaya da karşıyım.Şöyle bir gerçek var ki bu yönetimin 3 senelik tecrübeyle artık kredisi kalmadığıdır.

samuray

evet de gecikmeler yüzünden songüne bırakılması gibisebeplerle herkes gibi bende eleştirdim ama şimdi tebrik ediyorum geç de olsa son günede kalınsa iyi transferler yapıldı hayırlı olsun takımımıza bayağı bi kadro zenginliğimiz var artık bi sıkıntımız olmamalı artık her şey şehrin desteğine ve erhan altının nasıl futbol oynatacağına kalıyor işler ipler onun elinde artık hiç kıvıracak yanı yok onun bu kadro zenginliğinden sonra

nomak55

Kesinlikle son günde yapılan 3 transfer veya ilk oynan maçtaki futbol dolayısı ile bişey diyemeyiz yönetim iyi niyetle birşeyler yapıyor hatlarıda sevaplarıda var konu şu ki önemli olan toplamına baktığımızda zarardamıyız kardamıyız bana göre işler iyi gidiyor. öyle veya böyle hep yarışın içindeydik. bütçemiz belli buna göre bile iyi şeyler yaptığımızı düşünüyorum.

Sol Açık

Alıntı yapılan: 55.hakan - 03 Eylül 2014, 13:43:21
Anlık olarak heyecanla yapılan değerlendirmeleri bırakıp sakin kafayla yaptığımız eleştirilerle yönetime yön verebiliriZ.Bir iki tane yapılan son gün transferleriyle her şeyi unutup toz pembe görmeye de karşıyım.İlk maç kötü oynadık diye yerin dibine sokmaya da karşıyım.Şöyle bir gerçek var ki bu yönetimin 3 senelik tecrübeyle artık kredisi kalmadığıdır.

Dediklerine (son cümle dışında) tamamen katılıyorum.

Emin Kar'ın 3.senesi olduğu doğru. Ama Emin Kar'ın döneminde hem transferler (kalite-maliyet ilişkisini de gözeterek), hem de sportif başarı açısından çok iyi bir dönem geçirdik. Yani bu açılardan kredisinin tükendiğini düşünmüyorum. Kredisinde bir sorun varsa, sportif nedenlerden değil.  ;)

senol

Talha Mayhoş çok hırslı bir futbolcu. Bir maçta hırsından ağladığın görmüştüm. tam bizim seyirciye göre hayırlı olsun...

Ertuğrul Sağlam

ngonge

Bu sene ne kadar transfer yapsak da GBB, Osmanlı, Kayseri ve Urfa gibi bir kadro kurmamız çok zor olacaktı. Ondan ne kadar takım ruhu oluşturan bir kadro oluşturabilirsek o kadar başarılı olacağız. Playoff'u zorlayıp şansımızı deneyeceğiz gibi görünüyor.

Mbilla transferi çok iyi, diğerleri için yorum yapamayacağım. Nasıl performans göstereceklerini kestirmek zor. Ama Mbilla kendi başına artı olacağı gibi Umar'ın da performansını çok arttıracaktır.

ChucKeR

Alıntı yapılan: ismail - 03 Eylül 2014, 12:45:02
ahmet aras ve timur istenmiş ancak oyuncular gelmek istememiş. illa oyuncu alacağız diye a2 den mi oyuncu alalım dedi Emin abi. haklı da bence
ahmet arasın gelmemesi daha hayırlıymış mbilla yı aldık diye de ekledi, aks tv de geçen hafta  :ok

şartlar ne olursa olsun x lira +1 futbolcu diye anlaşmışsan ve o futbolcu gememişse bu kötü alışveriş. pazarlıklar sırasında gelmesini düşündüğün futbolcuların menajerijle kontak kurup fikirlerini alabilirdin.

baktın kimse gelecek gibi değil ya da riskli durum bana +1 futbolcuyu söyleme. zaten çoğu şey tam olarak açıklanmıyo bunuda gizlesem hiç bişey kaybetmessin. her seferinde aynısı oluyo ve ben kazıklandığımzı düşünüyom.

onu da geçtim bu klübün bi prestiji olmalı di mi, oyuncuların samsunu istemediğini ele güne açıklamanın mantığı yok. gelirlerse geldiklerinde açıkla yoksa ört üstünü.

siyasiler karşısında eziliyoruz bari bu tür durumlara dikkat edelim.