Yılmaz Özeren

Başlatan Kaya, 25 Aralık 2018, 23:53:03

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

ea55

Oğuzun yerine kesinlikle Yılmaz oynamalı. Bence takıma alıştıkça bu bölge de katkı verecektir.

cembaba

Pasları ve önde basma özelliği daha iyi gibi bence Oğuz'a göre. Oğuz'un yerine oynayabilir.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ngonge

Oyuna girdikten sonra orta alandaki boşluğu iyi doldurdu. Faydasız bir oyuncu değil kesinlikle ama daha çok forma giymesi lazım. Hocanın da şu anda kadroyu bozmayacağını düşünüyorum.

ata55

oğuzun yerine oynasın diyoruz, ben de diyorum ama oynadığı maçlarda bir numarası yok. keçiörende ağırlık koyamadı ortaya.

Sadece Samsunspor

Sadece takim doldurmak icin yapilmis bi transfer

cakir55

Sarıyer maçını canlı izlerken farkedememişim ama cidden çok iyi oyun sergilemiş bundan sonra stoperlerin önünde oynayacak isim Yılmaz olmalı oyunu çok iyi okuyor.

Kaya

Biraz kıpırdanma yaşadı. En azından dikine oynama çabası var.

Takımın en iyi orta sahası şuan bence Yılmaz. Düşünün işte takımın orta sahasının durumunu.

Sezon ortası gelmesi midir , takımda sürekli şans bulamaması mıdır nedir beklentileri karşılayamayacağı izlenimi vermişti. Sürekli oynatılsa takımın beyni olabilirim görüntüsü verdi Sarıyer maçında. Umarım oyununun üstüne kata kata ilerler.

ata55

sebebini bilmediğim bir şekilde güven duyuyorum bu herife. son maçlarda ve play offta bizi sırtlayacakmış gibi bir his var içimde.

ngonge

Tam bizim takıma oturmadı sanki ama play off larda mecburuz. O zamana kadar hazır olması ve takımda yeri olması lazım. Oğuz ile Savaş yeterli bir ikili değil.

Benim de gözlemlediğim sanki sazı eline alsa çalacak ama bir türlü saz eline oturmuyor gibi bir hali var.

ngonge

Son maçlarda alttan alta etkisini göstermeye başladı sanki. Play off'da iyice etkili olacak gibi geliyor bakalım inşallah öyle olur.

_SoN_

2018-2019 sezonunda formamızı giyen Yılmaz Özeren ile olan sözleşmemiz karşılıklı olarak feshedilmiştir. Yılmaz Özeren'e kulübümüze olan katkılarından dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyoruz.

resmi açıklama, bizde kendisine bundan sonraki futbol hayatında başarılar dileriz.

Ollivanders

Bu sene yapılan hazırlık maçlarındaki en istekli futbolcuydu. Ayrıca geçen sene sakaryada oynanan playoff maçının da iyilerinden biriydi. Bu nedenle Yılmaz'ın bu sene yararlı olacağını düşünüyordum. Gönderilmesine üzüldüm. Yılmaz'ın maliyeti ve İrfan Buz'un daha etkin bir orta saha istemesi nedeniyle tercihen gönderilmiş olabileceğini düşünüyorum. Ayrıca Oğuz'un kaldığı bir takımda Yılmaz kesinlikle kalabilirdi.