Bank Asya 1. Lig 34.Hafta / SAMSUNSPORUMUZ- Adanaspor

Başlatan yaman55, 02 Mayıs 2009, 17:05:29

« önceki - sonraki »

berusa55

Gol yedikten sonra devre arası ve golü atana kadar çektiklerimizi Allah bir daha çektirmesin. Ölüm resmen töbe ya!

yönetici

AlıntıKara Sezon Bitti; Ligde Kaldık! 

Samsunspor tarihine kara sezon olarak geçecek olan 2008-09 sezonu nihayet sona erdi. Son hafta evimizde Adanaspor ile 1-1 berabere kalarak ikili averajda Sakaryaspor'u geride bıraktık ve ligi 15. sırada bitirerek Bank Asya Birinci Ligde kaldık.

Şimdi önümüzdeki sezon için "Samsunspor'a Süper Lig hedefi" sözü veren Bayındırlık ve İskan Bakanımız Sn. Mustafa Demir; Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Y. Ziya Yılmaz ve alt belde belediye başkanlarımızın sözlerini tutmasını ve 4 yılı bulan bu uğursuz dönemin sona ermesini diliyor ve bekliyoruz. 

www.samsunspor.biz

kýrmýzýbeyaz55

Alıntı yapılan: panterler - 10 Mayıs 2009, 21:35:43
Erciyesten tüm Samsunlulara slm ve Saygılar...

Samsunspor gibi bir takımın düşmesine gönlümüz razı olmazdı. Hepinize Geçmiş olsun.

ErciyeSamsun...

Teşekkürler erciyesli arkadaşım size de geçmiş olsun..

Bu arada yeni stadınız da hayırlı uğurlu olsun, Belki öyle nasip olur da manisa/diyarbakır gibi kolkola turlarız önümüzdeki sezon sonu yeni stadınızda inşallah..

veis

seneye samsunspor formasının hakkını verecek ve agırlıgını kaldırırım diyebilecek oyuncular kalsın gerisi gitsin.bir sene işkence bir maçla giderilmeyecek.unutmayın adanadan aldıgınız puan bizim yaralarımızı sarmadı merhem olmadı sadece üstünü kapadınız siz samsunspor formasının agırlıgını kaldırmadınız ve size verilen destek kimseye verilmedi.bundan sonra samsunspor dışında her takımın taraftarını kanser edebilirsiniz ama bizler sizleri artık görmek istemiyoruz.pro lisansı almak ilk okul diploması almaya benzemiyormuş.herdeplasmanda kapan ve yenil mi diyorlar size sayın coşkundere.allah aşkına sende git kimi çalıştırıyorsan çalıştır ama samsunspordan lütfen git çünkü seninle biz süperlige degil 3.lige gideriz.yine taraftar şampiyon oldu yine destek verdiler ama bu sondu artık hedef istiyoruz ve hedeflerimiz arasında sizler yoksunuz.

Kodalak

Alıntı yapılan: samsuni - 10 Mayıs 2009, 19:31:26
Adanaspor müsabakası pek çok açıdan adeta sezonun bir özeti gibiydi. En önemli sonuç olarak ise pek çok maçta olduğu gibi " ölümü gösterip kansere razı ettiler!"

İlk 25 dakikaya kadar abartısız söylüyorum 10'a yakın çok net gol pozisyonu kaçırdık. Birisi bana göre hatalı olan iki ofsayt bayrağı ile 2 golümüz iptal edildi. Ama sezonun özeti dedik ya işte, ya tecrübesizlik ya da beceriksizlik, olmadı!

Sonrasında korktuğumuz başımıza geldi ve Adanaspor bir kontra golü buldu. İkinci devre maçın kötü isimlerinden Veysel ve Burhan'ın işbirliğiyle beraberlik golü geldi. Sonrası ise yine bir sezon özeti gibiydi;

Volkan'ı çıkaran Ercüment Coşkundere, onun yerine Hakan Koçaslan'ı aldı. ( Hakan Akman değil yine!) Takımın ve sezonun en iyisi Murat'ı ise sağ açığa yolladı. Böylece sahada 4 önlibero ve 3 stoperli bir Samsunspor vardı. Hücuma çıkmakta zorlanan, aksine aldığı taktiği uygulayarak geri çekilen bir Samsunspor; yani yine sezonun özeti! Beraberliğe razı, top çevirmeyi, vakit geçirmeyi başarı addeden bir Samsunspor!

Halbuki 2-1 kazansak ligi 11. sırada tamamlamış olacağız ve ikili averaj hesabı ve 15. lik utancını bir nebze olsun unutacağız. Ancak adalet işte, bu kadar kötü bir sezonun hakkı bu olmalı diyor adeta ve tarihe bu tablo kapkara bir şekilde geçiyor.

Ligin ilk devresinde Sakaryaspor önünde 2-1 önde olduğumuz sırada uzatma anlarında Volkan Çekiç'le gelen ve durumu 3-1 yapan gol o an için sadece skoru perçinlemek anlamına geliyordu ama şu an ki tabloda bizi ligde tutmuş oldu.

Sezonun özeti derken tribünler de yine sezonun özeti gibiydi; maç boyunca iyi destek verdiler. Doluluk oranı da hayli iyiydi. Takımın ısrarla geri pas yaptığı yerlerde oyuncuları yuhalamaktan çekinmediler. İlginçtir, taktiği uygulayanların beraberliğe razı olduğu maçta taraftar olarak biz beraberliğe razı değildik!

Maç sonunda ise 1-1 kalmış ve ikili averajla ligde tutunmuş olan futbolcuları onore etmedi tribünler. Doğrusu da buydu, mazisinde nice başarı bulunan Samsunspor'un, taraftarı bir parmak balla mutlu olmamalıydı. Nitekim olmadı da!

Farz-ı muhal yenilse idik o statta ve sonrasında olabilecekleri tahayyül edemiyorum bile. Kaldı ki Adanaspor buraya iddialı bir şekilde gelse idi olabilecekleri maçı izleyenler az buçuk tahmin edebilirler zaten.

Son 4 maçında zar zor 1 puan alabilmiş bir takımdan söz ediyoruz. Sakaryaspor'un 17 maçta 30 puan topladığı süreçte biz 19 puan toplayabildik. Daha 24. haftada iken 31 puanı vardı bu takımın ve Fuat Köktaş'ın bırakmasının akabindeki 10 haftada 8 puan toplayabildi. Demek ki sorunun kaynağı idari idi...

Şimdi bekliyoruz; özellikle Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir'in geçen gün Samsunspor'u ziyareti esnasında söylediklerinin artık gerçekleşmesini bekliyoruz. Vurduğunu deviren bir Samsunspor'u özledik; son 4 yıldır aşağılanmaktan bıktık! 

Acılar ve utanç içinde Birinci Ligde kaldık; yine de bu cümlenin yükleminin hatırına buruk da olsa mutluyuz!

Baskent_Samsunspor

Kodalak

55.hakan

samsun'dan yeni geldim ankara'ya bu kadar azap çektiğim bir maç daha hatırlamıyorum.ama maç sırasında gol yedikten sona iyi ki de gelmişim maça dedim çünkü adana golünden sonra maçı internetten takip ediyor olsaydım kalpten gidebilirdim maç sonuna kadar.bu arada maratonda çıkan kavganın haddi hesabı olmadı averajla filan kaldık bu senenin böyle bittiğine malesef şükreder oldum

Kodalak

Alıntı yapılan: hakanelgun - 11 Mayıs 2009, 09:19:53
samsun'dan yeni geldim ankara'ya bu kadar azap çektiğim bir maç daha hatırlamıyorum.ama maç sırasında gol yedikten sona iyi ki de gelmişim maça dedim çünkü adana golünden sonra maçı internetten takip ediyor olsaydım kalpten gidebilirdim maç sonuna kadar.bu arada maratonda çıkan kavganın haddi hesabı olmadı averajla filan kaldık bu senenin böyle bittiğine malesef şükreder oldum

maratonda neden kavga çıktı ki(gerçi bu maçta kıvılcım yeter herşeyin olması içinde)

yaman55

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 10 Mayıs 2009, 19:29:03
Bugun bafra macinda bafralilar Samsun kumeye diye bagirmislar.pic kurulari istanbul yalakalari kina yakin gotunuze.

çarşambasporun 3.ligden düştüğü sene bafra - çarşamba maçındada samsuna küfür etmişlerdi il olsalarda kurtulsak bafranın samsunsporluluk la alakası yok orda samsunsporlu olsaydı elfeneri derneği çoktan kapanmıştı

55.hakan

Alıntı yapılan: KODALAK - 11 Mayıs 2009, 09:23:03
maratonda neden kavga çıktı ki(gerçi bu maçta kıvılcım yeter herşeyin olması içinde)
dediğin gibi herkes maç başından bu yana sinir stres olduğu için en ufak kıvılcım da kavga çıktı biri diyo takım oynasın 2.golü atsın diğeri ordan atlıyor sen çok biliyosun ya bir tane daha yersekten birbirlerine giriyolar.tabi bu benim önümde olan nedenini bilmediğim 5 dakika da bir tartışma çıktı.eski günlerdeki gibi mecburen ayakta izledim çoğu zaman maçı

cembaba

Alıntı yapılan: slymnbsrn - 10 Mayıs 2009, 22:06:41

bu pozisyon nasıl kaçar?

Bu pozisyon u Türkiye Cumhuriyet' i il sınırları içinde bir tek bizim topçular kaçırır. İstikrarsız ve İNANMAYAN bir sezonun ardından ligde kaldığımıza hafiften de olsa seviniyorum. Söz bundan sonra Syn. Bakanımız ve Syn. Yılmaz' da. Ayrıca Şirinler dün gerçekten çok iyimiş tebrik ederim.

55Bafra55

Alıntı yapılan: yaman55 - 11 Mayıs 2009, 09:55:29
çarşambasporun 3.ligden düştüğü sene bafra - çarşamba maçındada samsuna küfür etmişlerdi il olsalarda kurtulsak bafranın samsunsporluluk la alakası yok orda samsunsporlu olsaydı elfeneri derneği çoktan kapanmıştı

Kardeşim neden geriyorsun ortamı.Gerekli cevaplar verildi ve haber maça gidenler tarafından yalanlandı >:(

HaSaNCaN

11 Mayıs 2009, 10:52:04 #1003 Son düzenlenme: 11 Mayıs 2009, 12:18:59 HaSaNCaN
Şirinler Tribünü !

Donbay

işte gercek taraftar....90 dk susmadan hep destek tam destek...