Bank Asya 1. Lig 34.Hafta / SAMSUNSPORUMUZ- Adanaspor

Başlatan yaman55, 02 Mayıs 2009, 17:05:29

« önceki - sonraki »

**KaR6**

özlemişim bee.. bi daha kimbilir ne zaman izlicez beraber maç.. her sezon sonu böyle buruluyo içim.. 19 mayıs cidden mabettir benim için..

19 Mayıs a gittiğim kadar camiye gitseydim cennette en luks kosku kapatırdım..

ramcQ_55

biz golü attıkdan sonra resmen ağladım demekki ilk golu yedikten sonra bayağı dolmuşum farkında olmadan biz golu atıncada sanki üstümden bin ton yük kalkmış gibi oldu ve ağladım tek ben deil yanımdaki bir cok arkadaşımda ağladı birden bire ama

yazıklar olsun futbolculara bizi bu günleri yaşattıkları için

YaşarDoğu

kuzey55

o top adanalı futbolcuyu geçti ama bizim futbolcumuz da dokunamadı ve dışarı gitti...ayağının ucuyla dürtse gol olacak ama !

hala kızı

keşke şu adanalı futbolcunun  ne yapayım kendi kaleme mi gol atayım dediği duruşunun da fotoğrafı olsaydı.

Sercan

Geçtiğimiz hafta sonu yunanistana gittim karadeniz göçmeni bir sürü rumla tanıştık.Aralarında bir çok Samsun'lu vardı.Adamların çoğu özellikle futbolla ilgilenenler trabzonsporluydu.Bir kaç tane Samsunspor diyen abiylede tanıştım...

YaşarDoğu

**KaR6**

Nuri Asan

Sevgili Samsunsporlular;internet surem bugun doldu maalesef bundan sonrada giremem siteye isten pek firsat olmaz.kendinize iyi bakin bafraya yolunuz duserse mutlaka beklerim.hatam olduysa affola.toprak sahalarda bile Olumune SAMSUNSPOR,anti ist.kendinize iyi bakin ligler basladiginda Sirinlerdeyiz yine ; )

samsunmania

Bir sezonu daha acısıyla tatlısıyla geride bıraktık. (Acısı çoktu ama...)
Hiç birimiz böyle bir final beklemiyorduk ama maalesef ligde son anda kaldık.
Alternatifsiz, kimisi yüreksiz, şanssız, kimisi yeteneksiz futbolcularla ancak bu kadar oldu.
İnşallah seneye verilen sözler tutulur ve ligden düşme değil süperlige çıkma stresi ile yanıp tutuşuruz.
Stressiz olmaz, çünkü biz Samsunporluyuz.
Ömrümüzü yediniz ne diyelim artık.

bezgınbekır

valla ömrümden ömür gitti bu maçta ama amacımıza ulastık. Ayrica Oktayın oyundan cıkısında yuhalayan sercanı alkışlayan sevgili taraftarimiza anlam veremiyorum  >:(

5BrK5

bi daha ki sene inşallah çıkarız burda durduğumuz her sene daha kötüye gidiyoruz belki gelecek sene bu kadar şanslı olmayız bence her şey gençlerle olmuyo bize tecrübeli adam lazım cenk işler celil gibi ama tabi onları örnek olarak söledim. .  yoksa böle 15. sırada kalırız neyse bu senede kazasız belasız bitti :D  SAMSUNSPOR. . .

jean

son olarak mehmet nas cenk gibi adamlari toplayip havaya girerek cikmaliyiz yoksa iismiz sakat yinede dusmeye oynariz

Sioux

Ömrümüzden yediniz be, yazıklar olsun.
Kümede kalmayı başarı sanan küçük beyinli futbolcular, teknik heyet, gördünüz mü sevinmedik bile. Birde sizi alkışlayacak mıydık?

oguz_5528

Ohh ligde de kaldılar şimdi herbiri nette kız peşinde  ....prim de alırlar ki veren yöneticinin Allah belasını versin..ohh çok iş yaptılarr Allah belanızı versinn bee..devre arasıı yandık sizin yüzünüzde acaba ne olacak die...

yeter!!!!!!!!!!!!!!!!!