Bank Asya 1. Lig 34.Hafta / SAMSUNSPORUMUZ- Adanaspor

Başlatan yaman55, 02 Mayıs 2009, 17:05:29

« önceki - sonraki »

berusa55

10 Mayıs 2009, 18:48:16 #930 Son düzenlenme: 10 Mayıs 2009, 18:54:04 berusa55
Bu tabloyu yaratanlar utansın! >:(

Kaynak: http://www.tff.org.tr

kaptan 55

Nuri Asan

Adana gelmedi uzerimize Allahtan

kaan

O sahadaki o ruhsuzları gördükçe öyle koyduki kös kös oturdum stadda yazıklar olsun çok kırgınım...

Bu formayı taşımayacak olanlar bıraksın formaya çeksin gitsin artık.Maça gelince murat yıldırım oktayın bölgesinde oynasa maç ilk yirmi dakikada üç sıfırdı.Bu uzaydan bile görülürdü kulübe nasıl görmedi anlayamıyorum...Diyecek çokta birşey yok taraftar görevini yaptı takım layık olamasada bir sezon acı vererek kazasız bitti umarım seneye hakettiğimiz yerlere ulaşırız

berusa55

Alıntı yapılan: kaan - 10 Mayıs 2009, 19:12:05
O sahadaki o ruhsuzları gördükçe öyle koyduki kös kös oturdum stadda yazıklar olsun çok kırgınım...

Ve kızgınım!  Alayınız hemen gidin birkaçınız hariç. Taraftar onların kim olduğunu gayet iyi biliyor! >:(

oguz_5528

Adam gibi takım kurulana kadar Samsunspor Kelimesi kullanmayacam..

Ayrıca bu amatörlerden ne haber....3.lige bi takım daha çıksın..bilgisi olan yazsın..

Nuri Asan

Bugun bafra macinda bafralilar Samsun kumeye diye bagirmislar.pic kurulari istanbul yalakalari kina yakin gotunuze.

mehmet yılmaz

10 Mayıs 2009, 19:31:26 #937 Son düzenlenme: 10 Mayıs 2009, 19:33:10 samsuni
Adanaspor müsabakası pek çok açıdan adeta sezonun bir özeti gibiydi. En önemli sonuç olarak ise pek çok maçta olduğu gibi " ölümü gösterip kansere razı ettiler!"

İlk 25 dakikaya kadar abartısız söylüyorum 10'a yakın çok net gol pozisyonu kaçırdık. Birisi bana göre hatalı olan iki ofsayt bayrağı ile 2 golümüz iptal edildi. Ama sezonun özeti dedik ya işte, ya tecrübesizlik ya da beceriksizlik, olmadı!

Sonrasında korktuğumuz başımıza geldi ve Adanaspor bir kontra golü buldu. İkinci devre maçın kötü isimlerinden Veysel ve Burhan'ın işbirliğiyle beraberlik golü geldi. Sonrası ise yine bir sezon özeti gibiydi;

Volkan'ı çıkaran Ercüment Coşkundere, onun yerine Hakan Koçaslan'ı aldı. ( Hakan Akman değil yine!) Takımın ve sezonun en iyisi Murat'ı ise sağ açığa yolladı. Böylece sahada 4 önlibero ve 3 stoperli bir Samsunspor vardı. Hücuma çıkmakta zorlanan, aksine aldığı taktiği uygulayarak geri çekilen bir Samsunspor; yani yine sezonun özeti! Beraberliğe razı, top çevirmeyi, vakit geçirmeyi başarı addeden bir Samsunspor!

Halbuki 2-1 kazansak ligi 11. sırada tamamlamış olacağız ve ikili averaj hesabı ve 15. lik utancını bir nebze olsun unutacağız. Ancak adalet işte, bu kadar kötü bir sezonun hakkı bu olmalı diyor adeta ve tarihe bu tablo kapkara bir şekilde geçiyor.

Ligin ilk devresinde Sakaryaspor önünde 2-1 önde olduğumuz sırada uzatma anlarında Volkan Çekiç'le gelen ve durumu 3-1 yapan gol o an için sadece skoru perçinlemek anlamına geliyordu ama şu an ki tabloda bizi ligde tutmuş oldu.

Sezonun özeti derken tribünler de yine sezonun özeti gibiydi; maç boyunca iyi destek verdiler. Doluluk oranı da hayli iyiydi. Takımın ısrarla geri pas yaptığı yerlerde oyuncuları yuhalamaktan çekinmediler. İlginçtir, taktiği uygulayanların beraberliğe razı olduğu maçta taraftar olarak biz beraberliğe razı değildik!

Maç sonunda ise 1-1 kalmış ve ikili averajla ligde tutunmuş olan futbolcuları onore etmedi tribünler. Doğrusu da buydu, mazisinde nice başarı bulunan Samsunspor'un, taraftarı bir parmak balla mutlu olmamalıydı. Nitekim olmadı da!

Farz-ı muhal yenilse idik o statta ve sonrasında olabilecekleri tahayyül edemiyorum bile. Kaldı ki Adanaspor buraya iddialı bir şekilde gelse idi olabilecekleri maçı izleyenler az buçuk tahmin edebilirler zaten.

Son 4 maçında zar zor 1 puan alabilmiş bir takımdan söz ediyoruz. Sakaryaspor'un 17 maçta 30 puan topladığı süreçte biz 19 puan toplayabildik. Daha 24. haftada iken 31 puanı vardı bu takımın ve Fuat Köktaş'ın bırakmasının akabindeki 10 haftada 8 puan toplayabildi. Demek ki sorunun kaynağı idari idi...

Şimdi bekliyoruz; özellikle Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir'in geçen gün Samsunspor'u ziyareti esnasında söylediklerinin artık gerçekleşmesini bekliyoruz. Vurduğunu deviren bir Samsunspor'u özledik; son 4 yıldır aşağılanmaktan bıktık! 

Acılar ve utanç içinde Birinci Ligde kaldık; yine de bu cümlenin yükleminin hatırına buruk da olsa mutluyuz!

Kais

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 10 Mayıs 2009, 19:29:03
Bugun bafra macinda bafralilar Samsun kumeye diye bagirmislar.pic kurulari istanbul yalakalari kina yakin gotunuze.
bu ne demek abi şimdi.eğer bu doğruysa yazıklar olsun bafra'ya..

kuzey55

maç sonunda ercüment hoca hakettiği tepkiyi aldı.onuru varsa bırakır artık yakamızı.böyle rezillik görmedim ben.utanmaz herifler...tek kelime söyleceğim VOLKAN sana helal olsun.o nasıl hırs nasıl istek? her yönüyle süper bugün...kesinlikle bu takımda kalmalı.bu ruhsuzların hepsi gönderilmeli.murat,volkan,kenan,oktay,can,turgay dışında hiçbirinden bi halt olmaz...oktayı çok seviyorduk ama nedenini bilmiyorum çok kötüydü bugün.böyle olacaksa o da gitmeli para kazandırıp...reizl bir şekilde ligde kaldık sevinmiyoruz,kahroluyoruz...bugün bunun en büyük suçlusu takımı yine geri çeken ercüment hoca müsveddesidir...

**KaR6**

fazla laf kalabalıgına gerek yok 1-2 sıcradık, artık önumuzdeki sezona bakmamız lazım..

oguz_5528

Malatya,Sakarya.....Ok bizi gösterio..Bir zamanların süper lig takımlarıı ..ey gidi..nelere kaldıkkk....

berusa55

Temizlik istiyoruz yeni düzen istiyoruz adam gibi kulüp adam gibi takım istiyoruz yeter!!!

edmontdante

Alıntı yapılan: samsuni - 10 Mayıs 2009, 19:31:26

Ligin ilk devresinde Sakaryaspor önünde 2-1 önde olduğumuz sırada uzatma anlarında Volkan Çekiç'le gelen ve durumu 3-1 yapan gol o an için sadece skoru perçinlemek anlamına geliyordu ama şu an ki tabloda bizi ligde tutmuş oldu.

Geçen hafta Sakarya maçını amisosta izlerken Özgürcan'ın son saniyede kaçırdığı gol bizi ligde tuttu belki de demiştik ve öyle de oldu.

Bizi ligde tutmayı başaran  bütün futbolcularımızın alınlarından öpüyorum hepinize helal olsun.Bravo çocuklar.Murat YILDIRIM senin ............... yesin takım arkadaşların

Nuri Asan

Dogru kais dogru.beklenir onlardan.