Bank Asya 1. Lig 34.Hafta / SAMSUNSPORUMUZ- Adanaspor

Başlatan yaman55, 02 Mayıs 2009, 17:05:29

« önceki - sonraki »

tanju55

hadi kardeslerim hepiniz kendineze cok iyi bakin ben kaciyorum...
allaha emanet olun... ;)

Gaziosmanpaşalı3455

riza@who.net  güngörenli bu yawsak takımımıza ağıza alınmayacak hakaretler ediyor siteye bu yam yamlar nasıl giriyor anlamıyorum.site yönetiminin di
kkatine

engizli55

topunu allah kahr etsin serefsizler puani adana verdi adamlar yenmek isteseydi bu takima 5 cekerdi serefsizler terk etsiinler samsunu yazik yav

maviay55

Birileri bize ölümü gösterip, sonrasında kansere razı etti! samsuni abinin deyimiyle..

herkese hayırlı günler..samsunsporla kalın  ;)

Baskent_Samsunspor

ikili averajla ligde kaldık helal olsun tek tek öpüyorum samsunun onurlu çocukları sizi!!!

bluegreen55

Alıntı yapılan: maviay55 - 10 Mayıs 2009, 17:36:46
bolu satmadı son anda seriye taktı :D

samsunspor yenilseydi o maç dönmezdi zannetmiyorum haberi alınca 3 dakkada 3 tane attılar belli olmasın diye heralde ama izlemek lazım tabi.

Forvetim

bize bu sıkıntıyı yaşatan kadroya yazıklar olsun. bu futbolculara bu güzide forma 5 beden büyük geldi. şu dakkadan sonra bu takıma elinden bişey gelipte yapmayan, katkıda bulunmayan kim varsa Allah'ından bulsun. Samsunda para kazanıp bişeyler yapmayan işadamlarına, bu milletin oylarıyla seçilip katkısı olmayan milletvekillerine, bişeyler yapması gerekipte yapmayan kim varsa hakkım helal olmasın..Kendini Samsunspora adamış taraftara da selam olsun.

Mert

Play-off eşleşmeleri
bolu-karşıyaka
kasımpaşa-altay
inşallah karşıyaka çıkar süperlige.

berusa55

10 Mayıs 2009, 17:52:17 #908 Son düzenlenme: 10 Mayıs 2009, 18:07:53 berusa55
Maçtan şimdi geldim arkadaşlar. Hiç niye yenemedik falan demeye gerek yok çünkü bu maç sabaha kadar oynansa 1-1 bitecekti izleyen arkadaşlar da yazacaktır. Sakarya'lı arkadaşlara da geçmiş olsun. Acılarını paylaşıyoruz gerçekten zor durum.

Not: Maç sonunda takımı yuhaladı taraftar ve Adanaspor'lu futbolcular alkışlandılar....

berkay55

takımımıza diyecek hiçbirsey bulamıyorum yine helal olsun taraftara güzel bir sözün çıkardılar

5BrK5

kocaman samsun avarajla LİGDE  kaldı yazıklar olsun bu gün sevinenin  aklından sorunu vardır . . .YAZIK. .

Gaziosmanpaşalı3455

UMARIM HERKES BU DURUMDAN PAYINI ÇIKARMIŞTIR .SENEYE AYNI HATALARI TEKRARLAMAZLAR.

bluegreen55

Avarajlada kalamadık ikili averaj ile kaldık.
Bide ikili avaraj durumu ingilteredeki gibi olmasa düşecektik yani.

Baskent_Samsunspor

5BrK5

Alıntı yapılan: bluegreen55 - 10 Mayıs 2009, 18:01:11
Avarajlada kalamadık ikili averaj ile kaldık.
Bide ikili avaraj durumu ingilteredeki gibi olmasa düşecektik yani.

aynı hesap sonuçta   büyük başarımı ikili averaj ?. . .