Bank Asya 1. Lig 34.Hafta / SAMSUNSPORUMUZ- Adanaspor

Başlatan yaman55, 02 Mayıs 2009, 17:05:29

« önceki - sonraki »

cem 55

hoca bu takım düşşün ilk sen den sorulacak hesap şimdide volkanı çıkarıyo saatli bomba hakan oyunda aman allahım ya ileri top tasıyacak bütün adamları oyundan alıyo defans yapıcaz aklım almıyo bu nasıl taktik ya

AntZ

Alıntı yapılan: Cagdas Ünver - 10 Mayıs 2009, 16:55:16
benim anlamadigim allah korusun sakarya berabere kalirsa 39 Puan yapiyor ve averajlari bizden iyi , bize 1 puan nasil garanti yetiyor ?

Sakarya yenerse 39 yapıyor, bizde berabere kalırsak 39 yapıyoruz, ikili averajla üstteyiz

maviay55

yeni gelcek yönetime sesleniorum beni teknik direktör yapın bu ercüden daha ii kafam çalışmıosa namerdim lan dk 67 1 puana yatılırmı!! bu durumda maç sonunda istifaya çağırın lan şunu

tanju55

Dk 64 Samsunspor'da Volkan oyundan çıkıyor Hakan Koçaslan oyuna dahil oluyor

ben size demedim mi sercan ve hakan kocaslan kesin girer...

ercü hocayi ezberledik artiq...

Cagdas Ünver

Alıntı yapılan: europe_55 - 10 Mayıs 2009, 16:56:13
Ikili averaj´a bakiliyor ve biz daha üstünüz...

mackolik'e göre su durumda düsüyoruzda ... neyse o ihtimali düsünmek bile istemiyorum.

AntZ

Alıntı yapılan: Cagdas Ünver - 10 Mayıs 2009, 16:58:00
mackolik'e göre su durumda düsüyoruzda ... neyse o ihtimali düsünmek bile istemiyorum.

İkili averaj puan durumuna son hafta yansır

Cagdas Ünver

Alıntı yapılan: Ant55 - 10 Mayıs 2009, 16:58:37
İkili averaj puan durumuna son hafta yansır

Zaten son hafta degilmi güzel kardesim?

maviay55

Dk 68 Samsunspor'un sürekli geriye dönük oynaması taraftarlar tarafından tepkiyle karşılanıyor

serkancengiz

bundan sonraki dakikalar ecel terleri dökecez ...hocanın marifeti ne büyük hoca bu birazdan kendinide alır kalenin dibinde oynarlar

Mert

Alıntı yapılan: 35ama55 - 10 Mayıs 2009, 16:58:22

Samsuni aradı sımdı , ercü takımı defansa yatırmıs tamamen !! Volkan Çekiç'i çıkarıp , hakan koçarslanı almıs oyuna !! Hay yarabbim !

Oktay da cok kötüymüş bugun !

Demek adana tam kadro çıksa bizi silecekti sahadan

Sercan

Dk 68 Samsunspor'un sürekli geriye dönük oynası taraftarlar tarafından tepkiyle karşılanıyor

europe_55

AlıntıDk 68 Samsunspor'un sürekli geriye dönük oynaması taraftarlar tarafından tepkiyle karşılanıyor

Cok hakli bir tepki

ender

puanlar esit olursa sakarya gungoren ve samsundan hangisi avantajli.kisacasi beraberlik yetiyormu bize?

CeLiL_55

10 Mayıs 2009, 17:00:58 #763 Son düzenlenme: 10 Mayıs 2009, 23:58:14 samsuni
deli ercü zorla bize gol yedirecek takımı paso defansa çekmek ne ya .. !

AntZ

Alıntı yapılan: Cagdas Ünver - 10 Mayıs 2009, 16:59:49
Zaten son hafta degilmi güzel kardesim?

Öyle ama lig bittikten sonra hesaplanır demek istedim, son haftaya kadar sıralama normal averaja göre yapılıyor. Lig sonunda puan durumu ikili averajlar hesaplanarak oluşturulur.