Bank Asya 1. Lig 34.Hafta / SAMSUNSPORUMUZ- Adanaspor

Başlatan yaman55, 02 Mayıs 2009, 17:05:29

« önceki - sonraki »

Sercan

AntZ

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 10 Mayıs 2009, 16:53:36
hatim indiriyorum ya ... valla billa cennettlik olucaz şu dualar yüzünden

Bende küfür etmekten direkt cehenneme giderim herhalde  >:(

europe_55

Merak etmeyin Allah´in izniyle düsmeyecegiz...

maviay55

Dk 63 Samsunspor beraberliği razı bir oyun sergiliyor, ceza sahası dışından Volkan'ın şutu kalecide kaldı

Amsterdamli

Goruyormusun butun rakiplerimiz deplasmanda galip. Iyiki golu biz erken bulduk yoksa iyice strese girerdik.

engizli55

bu takim ligde kalsada dagitilmayi kovulmayi hakkediyo kalsada kalmasada bunlari topdan kovsunlar bari baflarin önu acilsin ne bu ya bu kadar adi futbol olurmu paflar bile küme dusmeye oynamazdi yazik cok yazik serefsizler

Cagdas Ünver

benim anlamadigim allah korusun sakarya berabere kalirsa 39 Puan yapiyor ve averajlari bizden iyi , bize 1 puan nasil garanti yetiyor ?

maviay55

Dk 64 Samsunspor'da Volkan oyundan çıkıyor Hakan Koçaslan oyuna dahil oluyor

>:( >:( >:( hep aynı isimler sezon boyunca ercü defol git!!!

kumköylü ahmet

lan bu takimlar maclari sattimiya sakarya aliyo gungoren aliyo erciyes aliyooo giresuhn aliyoo bu nasil is yaaa satilikmi bu lig

Mert

serkancengiz

europe_55

Alıntı yapılan: Cagdas Ünver - 10 Mayıs 2009, 16:55:16
benim anlamadigim allah korusun sakarya berabere kalirsa 39 Puan yapiyor ve averajlari bizden iyi , bize 1 puan nasil garanti yetiyor ?

Ikili averaj´a bakiliyor ve biz daha üstünüz...

tanju55

ikili averaj kardesim...3-1 ve 0-1 biz üstünüz
bu ikili averaji bulandan allah razi olsun...

harbisamsunsporlu5517

haklısın kardesım federasyon i....nelik yapabılır onun için biz atmalıyız yemeden