Bank Asya 1. Lig 34.Hafta / SAMSUNSPORUMUZ- Adanaspor

Başlatan yaman55, 02 Mayıs 2009, 17:05:29

« önceki - sonraki »

europe_55

Bu 15 dk. devre arasi nasil gececek simdi???

Beklemeye dayanamiyorum...

samsunmania

2.yarı mbilla ve etame nin kontralarını nasıl çıkartacağız bakalım.

Ömrümü yediniz ömrümü.

serkancengiz

adana 2. yarı top bile yapamıyacak bu taraftar adamın ... koyar. varmı böyle bumaçı her türlü alacağız

Baskent_Samsunspor

bende sigaraya çıkıyorum....

ölmek var terk etmek yok zeki sonuna kadar burdayız

Amsterdamli

Bizi Hakan Akman paklar ruyamda zaten Adanaya gol attiydi kendisi sol ayagi ile.

tanju55

europe_55

Tiryakiler55

aferin kaderimizi rakiplerimiz belirleyecek anla$ilan yazikkkk cok yazikkkk

Forvetim

bu maçın sonucu ne olursa olsun kenan ve hasan hariç diğerlerinden birini nerde olursa olsun gördüğüm yerde gözünün üstüne patlatmazsan namerdim, bu stresi bana kimse yaşatamaz. bedelini ödeyecekler..

tanju55

Alıntı yapılan: Amsterdamli - 10 Mayıs 2009, 16:23:08
Bizi Hakan Akman paklar ruyamda zaten Adanaya gol attiydi kendisi sol ayagi ile.

demin bende onu yazdim alsin hakan akmani oyuna artik kaybedecek biseyimiz yok...

Ollivanders

İsimiz cok zor!!!su an icimden sana baglandigim gune lanet olsun demek geciyor ama artık bır sey soylecek dermanım kalmadı...Yeter artık bıze yasattıgınız uzuntulerden !!!! Kanser olacagız artık bu sevgiden :(

O staddan eger bunlar elını kolunu sallayarak cıkarsa gereken yapılmaz ıse bır bu kadar daha uzulecegım o kesın :(

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: Amsterdamli - 10 Mayıs 2009, 16:23:08
haklısın abi de hoca alırmı onu oyuna o şüpheli

serkancengiz

sunbeam

Evet. Tahmin ettigim gibi düsme hattindaki takinlarin hepsi iddiasiz takimla oynadigindan yenecek geibi. Mutlak beraberligi bulmamiz lazim. Yoksa en kötüsü olabilir.

King Of The North

Alıntı yapılan: Baskent_Samsunspor - 10 Mayıs 2009, 16:23:08
bende sigaraya çıkıyorum....

ölmek var terk etmek yok zeki sonuna kadar burdayız

Yok kardeşim çıkıyorum ben  dayanama daha fazla
:'(