Bank Asya 1. Lig 34.Hafta / SAMSUNSPORUMUZ- Adanaspor

Başlatan yaman55, 02 Mayıs 2009, 17:05:29

« önceki - sonraki »

hala kızı

Bu maç bilinç altıma öyle işlemiş ki rüyamda skoru SAMSUNSPOR'umuz 4 adanaspr 1 olarak gördüm.
genelde rüyalarım çıkar hadi bakalım..

KocumVolkan

son günlerde rüyasında samsunspor-adanaspor maçını görmeyen var mı :) bende gördüm
sakarya ve güngören 4-0 5-0 yeniliyor du bizim maçta 0-0 bitiyordu hatta maçlardan sonra güngören taraftarlarıyla dalga geçiyodum :)

berusa55

tanju55

bu macta farka gidecegiz...
icimden geldi vallah...

berusa55

08 Mayıs 2009, 19:55:17 #365 Son düzenlenme: 08 Mayıs 2009, 22:09:19 berusa55
Son dakikalara önde girmeliyiz. Eğer 0-0'a giderse kalpten gidenleri sayın artık  :-\

berusa55

08 Mayıs 2009, 20:06:15 #366 Son düzenlenme: 08 Mayıs 2009, 20:08:29 berusa55
AlıntıYILMAZ VE DEMİR GELİYOR

Samsunspor'u Adanaspor maçında, taraftarın dışında şehrin ileri gelen isimleri de yalnız bırakmayacak. Uzun bir aranın ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir'in de maça geleceği belirtildi

YA TAMAM YA DEVAM
Kırmızı- Beyazlılar hafta sonu evinde ya tamam ya devam maçında Adanaspor önüne çıkacak. Kırmızı- Beyazlılar bir yandan bu maç için hazırlıklarını sürdürürken, taraftarlar da maçta kendilerine düşen görevi yapacaklarını belirttiler. Pazar günü saat 15.30'da oynanacak mücadelede, taraftarın dışında tribünde şehrin ileri gelenlerinin de olacağı belirtildi.

SAKARYA MAÇINDA ARADI
Bütün belediye başkanları ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın da uzun bir aradan sonra bu mücadeleye geleceği belirtildi. Yılmaz ile birlikte göreve yeni gelen Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir'de şeref tribünündeki yerini alacak. Yılmaz'ın, Sakaryaspor maçında Başkan Vekili Erkut Tutu'yu sürekli telefonla arayıp, maçın skorunu sorduğu belirtildi. Selçuk KAYA

Kaynak: http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=15088

amisos55

YZY maça erken gitmek gerekir o bile geliyorsa kimler geliyordur maça stadın kapıları kapanır 2 saat  erkenden :)

tanju55

08 Mayıs 2009, 22:06:59 #368 Son düzenlenme: 08 Mayıs 2009, 22:12:27 tanju55
AlıntıSon dakikalara önde girmeliyiz. Eğer 0-0'a gidere kalpten gidenleri sayın artık   :-\

sayarken bizde gitmeyelim.. ;D
allah korusun...
icimden bir ses farka idecegimizi söylüyor...
ama artik 10-0 bile olsa degeri yok...

kýrmýzýbeyaz55

şafak bir oldu sonunda bitecek bu kepazelik az kaldı..

cem 55

ah be samsunum kaç haftadır elimizde kalem kagıt hesap kitap yaptırıyosun bize şu hesapları bi kere de playoff için yapsak ne olurdu şimdi playoff un yapıldıgı yeri konussak playoffda nasıl organize olacagımızı seyirci rekoru kıracagımızı filan konussak bunlara bile izin vermiyo o şanlı formayı taşıyan ruhsuz futbolcular alemin keyfi yerinde yine maşallahta biz ne yapalım bize de yazık off off her gece kabus görüyorum valla maçta 85. dakika 0-0 geçilecek atılacak bi kornerde karambol topta o heyecana nasıl dayanacaz bilmiyorum şu günü de hayırlısıyla bi atlatsak başkada bişey istemiyorum.

5BrK5

Alıntı yapılan: cem 55 - 08 Mayıs 2009, 23:03:59
ah be samsunum kaç haftadır elimizde kalem kagıt hesap kitap yaptırıyosun bize şu hesapları bi kere de playoff için yapsak ne olurdu şimdi playoff un yapıldıgı yeri konussak playoffda nasıl organize olacagımızı seyirci rekoru kıracagımızı filan konussak bunlara bile izin vermiyo o şanlı formayı taşıyan ruhsuz futbolcular alemin keyfi yerinde yine maşallahta biz ne yapalım bize de yazık off off her gece kabus görüyorum valla maçta 85. dakika 0-0 geçilecek atılacak bi kornerde karambol topta o heyecana nasıl dayanacaz bilmiyorum şu günü de hayırlısıyla bi atlatsak başkada bişey istemiyorum.

elbet bir gün playoff uda konuşacağız ama o bir gün ne zaman   :)

kıbrıslı_mete

ben elazığdayım okuyorum şimdi samsunda olup sabahın köründe 19 Mayıs'ta nöbete başlasaydım da Samsunsporumuzun bir hafta önce garantilediği Süper Lige çıkışını delicesine kutlasaydım ama inşallah seneye bu sene benim son senem okul bitiyor yani hem ben hem de Samsunspor gurbetten ayrılacak inş seneye ben de maratonda yerimi alıp bu takımın şampiyonluğunu izleyeceğiz hep birlikte artık yeter SAMSUNSPOR evin seni bekliyor, süper lig sensiz çekilmiyor, senin yokluğunda sivas kayseri bursa boy gösteriyor haydi dön artık ve tahtına otur da kimse büyüklenmesin..