Bank Asya 1. Lig 34.Hafta / SAMSUNSPORUMUZ- Adanaspor

Başlatan yaman55, 02 Mayıs 2009, 17:05:29

« önceki - sonraki »

Forvetim

inşallah yeneceğiz beraberliği bırakın düşünmeyi, lafını bile etmek hatadır. fakat maçtan sonra kenan ve hasan bi tarafa, diğerlerine bi şekil yapılmalı bence, kalkıp saldıralım dövelim demiyorum. ama bir tepki olmalı. maç bitti herkes evine olmamalı. anlasınlar artık bazı değerleri. parasız diyarın nasıl çıktığını, forması için oynayan sakaryanın nerden nerelere geldiğini görsünlerde utansınlar azıcık. bu taraftara bu kadar sıkıntıyı kederi yaşatmanın bir bedeli olmalı.

kaan

AlıntıAltay maçında sakatlanan bazı oyuncular sezonu kapattı

Ligin son maçında deplasmanda Samsunspor ile mücadele edecek olan Adanaspor'da çalışmalar devam ediyor. Altay maçında sakatlanan Ahmet Şahin,Emre Aktaş,Cem Karahan,Onur Demirtaş,Yunus Murat Ceylan ve Hakan Hacıbektaşoğlu  ile birlikte Almanya'ya giden Recep Yıldız'ın Pazar günü forma giyemeyecekleri açıklandı.Teknik direktör Ekrem Al antrenman öncesinde futbolcuları ile kısa birde toplantı yaptı.Yağmur altında çift kale maç yapan takımda zeminin ıslak olması nedeniyle ortaya ilginç görüntüler çıktı.Cuma Akşam Samsun'a gidecek olan Turuncu Beyazlı takım daha sonra maç saatini bekleyecek.

Bu güzel bir haber eğer adanaspor maçından üç puan alamazlarsa terketsinler tesisleri adamlar süper genç takımla geliyor resmen.

Telafisi yok şakası yok!...

Boluda 4 Kasımpaşada 6 oyuncu cezalı rakiplerimiz zorlanmayacak aşağıyı düşünmeden mutlak 3 puan alınmalı!

**KaR6**

dakika 85 oldugunda önde olmalıyız, yoksa bitmez o dakikalar.. son dakika 0-0 girilirse alayımız 20 yıl yaslanırız heralde, oyle 0-0 a yatma filan yalan olur..

adam gibi oynayıp kazanıp işi bitirmemiz lazım, yeter 3 haftadır uykusuz kaldıgımız..

bizi bu hale dusurenlerinde allah müstehakını versin ne diyeyim..

celebi

Alıntı yapılan: **KaR6** - 08 Mayıs 2009, 15:24:11
dakika 85 oldugunda önde olmalıyız, yoksa bitmez o dakikalar.. son dakika 0-0 girilirse alayımız 20 yıl yaslanırız heralde, oyle 0-0 a yatma filan yalan olur..

adam gibi oynayıp kazanıp işi bitirmemiz lazım, yeter 3 haftadır uykusuz kaldıgımız..

Kodalak

Alıntı yapılan: **KaR6** - 08 Mayıs 2009, 15:24:11

aynen Mustafa şu hafta bir bitse hayırlısı ile,stresten mahvoldum >:(

berusa55

O gün bir hastane ile anlaşılsın bütün ekipmanını oraya yollasın. Kalpten gidecek adam çok... :-X

YaşarDoğu

Baskent_Samsunspor

candan öte kalpten, şöyle böyle değil harbiden, seviyoruz ölümüne seni samsunspor

Gaziosmanpaşalı3455

08 Mayıs 2009, 16:57:30 #353 Son düzenlenme: 08 Mayıs 2009, 18:10:17 MeL_55
Gönderdigin haber Forumda mevcut.

http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=5965.0

Site Yönetimi

europe_55

Helal olsun, gercekten destek verelim...
Bugün´e kadar basimiza baskan diye gelenlerden sonra, Erol Öz´e de destek vermemiz gerekir...

Ama yine de SAMSUNSPORUMUZ icin hayirlisi olsun...

özkan

arkadaşlar hepinize soruyorum..eskisehrspor taraftarının yaptıklarını kacınız gordunuz tv.den?

Ollivanders

08 Mayıs 2009, 17:58:48 #356 Son düzenlenme: 08 Mayıs 2009, 18:02:04 Serpico55
Alıntı yapılan: özkan17 - 08 Mayıs 2009, 17:51:52
arkadaşlar hepinize soruyorum..eskisehrspor taraftarının yaptıklarını kacınız gordunuz tv.den?

ben gordum ustad ve muhtesemdi 5 dakka onu yayınladılar haberlerde ve bunu idmanda yaptılar gercekten etkileyici

özkan

pekı sıze sunuda sorayım..

NEREDEYSE SAYILAMACAK KADAR TARAFTAR GRUBUMUZ VAR..Bircok seye göğüs gerip herseye ragmen takımın arkasındayız ama birebir temas halinde bı kere soyle bir sey yaptıkmı he stadda macdan once yahut antrenmanda?

Ollivanders

Kodalak

Alıntı yapılan: özkan17 - 08 Mayıs 2009, 18:04:28
pekı sıze sunuda sorayım..

NEREDEYSE SAYILAMACAK KADAR TARAFTAR GRUBUMUZ VAR..Bircok seye göğüs gerip herseye ragmen takımın arkasındayız ama birebir temas halinde bı kere soyle bir sey yaptıkmı he stadda macdan once yahut antrenmanda?

bu sorun yıllardır çözemediğimiz bir sorun, aslında böyle bir sorun Rahmetli Menteşoğlu döneminden sonra çıktı ortaya ben o zamanları hatırlıyorum stad hınca hınç dolar ve herkes hep bir ağızdan tezahurat ederdi.Bir tek beyefendiler denilen kapalı kısımı katılmazdı herkes yuhalardı,adamlar meksiko'ya bile katılmazdı ne küfür yerlerdi neyse güzel anılarımdı.Şimdilerde ise hiçbir birlik yok ve üstüne üstlük ayrılık var,kavga var daha ne diyeyim.Eskiden 20.000 üzerindeki taraftarlar nasıl inletirdi o stadı kimseye ihtiyaç yoktu biri çıkar hadi beyler maraton,kırmızı kale arkası beyaz kapalı en büyük skorbord SAMSUNNN yıkılırdı stad.....