Bank Asya 1. Lig 34.Hafta / SAMSUNSPORUMUZ- Adanaspor

Başlatan yaman55, 02 Mayıs 2009, 17:05:29

« önceki - sonraki »

berusa55

Esas hakemin Allah yardımcısı olsun o gün sevgili Serpico55! Hakemi de yeneriz inşallah bir yamuğunu görürsek! >:(

Ollivanders

harbisamsunsporlu5517

genelde gittiğim maclarda yenılıyoruz bu maca gıtmezsem samsunsporlulugumun ne anlamı kalır maca gıtsemmi gitmesemmi şaşırdım dogrusu  :D

Kodalak

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 07 Mayıs 2009, 16:26:10
genelde gittiğim maclarda yenılıyoruz bu maca gıtmezsem samsunsporlulugumun ne anlamı kalır maca gıtsemmi gitmesemmi şaşırdım dogrusu  :D

git git sonra pişman olursun gitmediğine

yıllar önce beşiktaşı 4-1 yendiğimiz maça aynı senin ki gibi bir nedenden dolayı gitmemiş maçı kahvede seyretmiştim adamları 4-1 yendik maçı televizyondan gol seslerini staddan dinliyordum ....hala pişmanım omaça gitmediğime N'gonge mütmiş oynamıştı,Amokachi onu durdurmak için forvettten sağ kanada geçmişti adamın başını döndürmüştü......

ey gidi günler eeeeeyyyyyyyyy

k3ukEr

Artik pazar günü 3 puani alirlar ve anneler gününde, annelerine en güzel hediyeyi vermis olurlar(!)

kumköylü ahmet

samsunsporumuza adanaspor karsisinda basarilar diliyorum..ALLAH Yardimcimiz olsun insallah

berusa55

AlıntıSamsunspor'da neşeli idman!

Samsunspor Başkanı Hakkı Tomaç, "Futbolculara Adanaspor maçı için gücümüzün yettiği kadarıyla prim vermeyi düşünüyoruz" dedi.

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Samsunspor, bugün yaptığı tek idmanla hafta sonu kendi sahasında oynayacağı Adanaspor maçının hazırlıklarını sürdürdü.

Nuri Asan Tesisleri'nde yapılan çalışmaya futbolcular tam kadro katıldı. Özellikle futbolcuların idmandaki neşeli tavırları dikkat çekti. Başkan Hakkı Tomaç ve bazı yönetim kurulu üyeleri idmanı izledi.

Başkan Hakkı Tomaç, ligi son haftaya bırakmaları nedeniyle hem sıkıntı ve hem de heyecan yaşadıklarını ve ligde şu durumda olmalarının bile kendisini çok üzdüğünü söyledi. Başka Tomaç, "Adanaspor'un hiçbir iddiasının olmaması bizim için avantaj değil aksine dezavantajdır. Çünkü sahaya rahat bir şekilde çıkacaklar. Onların iddialı olup olmaması bizi hiç ilgilendirmiyor. Bizim ligde altımızdaki takımların maçlarının skorlarına bakmadan Adanaspor maçını kazanmak için oynayacağız" dedi.

Adanaspor maçı için prim konusuyla ilgili olarak Tomaç, "Futbolculara gücümüzün yettiği kadarıyla prim vermeyi düşünüyoruz" şeklinde konuştu. (iha)

Kaynak: http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=11552

Gaziosmanpaşalı3455

07 Mayıs 2009, 18:42:25 #322 Son düzenlenme: 07 Mayıs 2009, 18:50:32 Gaziosmanpaþalý3455
pazar günü stadımız fuul çekmeli

Kodalak

Çift kale nefes kesti
Kırmızı-Beyazlı takımın, dün yaptığı çift kale maç adeta nefes kesti
07.05.2009 / 16:17:55
Bu haber 4 defa okundu
Adanaspor maçı öncesinde hazırlıklarını aralıksız sürdüren Samsunspor, dün düz koşu ile başladığı antremanda kültür fizik hareketleri yaptı. Futbolcular ardından çift kale maç ile antremanı tamamladı. Kıran kırana geçen çift kale maçta birbirinden güzel hareketler yapan futbolcular, hocalarının gözüne girebilmek için vargüçleri ile mücadele ederken, teknik heyetten ise tam not aldı.

Can oynayamayacak
Antrenmana sakatlığı bulunan Can Ulun katılmazken, bu futbolcunun kaburgasında oluşan çatlak nedeniyle ligin son haftasında yapılacak Adanaspor maçında oynayamayacağı açıklandı. Antrenmanı Kulüp Başkanı Hakkı Tomaç ve bazı yönetim kurulu üyeleri de izledi.

Kalemizde sıkıntı yok

Teknik Direktör Ercüment Coşkundere, kaleci Hasan'a sonuna kadar güvendiğini ve kendisinin tecrübeli bir kaleci olduğunu söyledi. Dün yapılan antremanda Hasan ile görüşen ve son durumu hakkında bilgi alan teknik adam, Hasan'ın kaliteli bir kaleci olduğunu söyledi. Adanaspor maçında kendisinden çok şeyler beklediğini ve bu beklentisinin boşa çıkmayacağına inandığını belirten Coşkundere, "Hasan zaten kendisini ispatlamış bir kaleci. Fazla söze gerek yok. İçim rahat" diye konuştu.

kýrmýzýbeyaz55

iddaası kalmayan takımlar genelde daha rahat oynarlar..Bu maçta sadece ve sadece taraftara güveniyorum..

Akyol

Yahu ne primi başkan playoff lara katıldıkta bizim mi haberimiz yok? Saçma saçma şeyler prim vereceklermiş düşmemeye oynuyoruz adamlara prim diyosun "bu takımı buralara siz getirdiniz siz düzeltecekseniz" diyeceğiniz yerde paradan bahsediyosunuz.Diyarbakırlı futbolcular ne maç başılarına ne de primlerini alabilmişler sezon boyu sonuç ortada sizde hala parayla kandırmaya çalışıyosunuz.

"BU MAÇI TAŞIDIĞINIZ FORMA İÇİN ALACAKSANIZ, SENEYE KALAN KALIR KALMAYANA DA GÜLE GÜLE" diyen bir başkanımız olur inşallahh..

sezgin

Ollivanders

07 Mayıs 2009, 21:24:45 #327 Son düzenlenme: 07 Mayıs 2009, 21:29:31 Serpico55
Alıntı yapılan: AKYOL55 - 07 Mayıs 2009, 21:03:57

"BU MAÇI TAŞIDIĞINIZ FORMA İÇİN ALACAKSANIZ, SENEYE KALAN KALIR KALMAYANA DA GÜLE GÜLE" diyen bir başkanımız olur inşallahh..

Ayıptır gunahtır ya ... Biz ne diyoruz yonetim ne yapıyor. Eger futbolcu kendisini hala bu maca konsantre edememisse ve sen bu konsantreyi parayla primle saglamaya calısıyorsan yazıklar olsun. Ayrıca  harbiden playofflara mı kaldık da prim veriyoruz. Bizi bu duruma getiren bunlar degil mi daha neyin priminden bahsediyoruz.? >:(

5BrK5

Alıntı yapılan: kırmızıbeyaz55 - 07 Mayıs 2009, 19:03:11
iddaası kalmayan takımlar genelde daha rahat oynarlar..Bu maçta sadece ve sadece taraftara güveniyorum..

yaman55

08 Mayıs 2009, 02:26:13 #329 Son düzenlenme: 08 Mayıs 2009, 12:09:02 samsuni
SAMSUN 1.30 BERABERLİK 2.80  adana 8.00