Bank Asya 1. Lig 34.Hafta / SAMSUNSPORUMUZ- Adanaspor

Başlatan yaman55, 02 Mayıs 2009, 17:05:29

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Ladikli

Adana'dan puan alıp ligde kalmaya uğraşıyoruz,gerçekten çok kötü,acı bir durum.En son Adanada oynadığımız ve 5-3 kazandığımız maça gitmiştim,süperdi.Bizi bu hallere düşürenlerin hepsine helal olsun!

Kais

eğer haber doğruysa KODALAK abi ahmet şahin emre aktaş cem karahan murat ceylan ve hakan hacıbektaşoğlu benim bildiğim iyi oyuncular.yani çok güzel bir gelişme.inşallah doğrudur.

Kais

ya ben adanaspor'u ne severim ne nefret ederim kaplan kardeşi malatya gibi ama ajanssporda çok güzel yorumlar yapmışlar.

berusa55

Adanaspor ile pek bizi alakadar eder durumlar yaşamadık bu zaman kadar. Bu sefer böyle kritik bir maçta karşılaşacağız ama ununu elemiş eleğini asmış bir Adanaspor'dan en kötü bir puan alır ve önümüzdeki sezona bakarız.

Akyol

eğer bu adanayı da yenemiyolarsa yazıklar olsun bunlara daha adamlar ne yapsın marketciyi kaleci manavı sağ bek oynatacaklar galiba bu kadar eksikle.Beraberlik değil galibiyet alınması lazım

kaptan 55

Alıntı yapılan: europe_55 - 06 Mayıs 2009, 17:06:35

Sirinler´in sitesinde bu resmi gördüm ve cok begendim.
Emegi gecenlere tesekkürler...
sözün bittiği yer

Kodalak

Alıntı yapılan: Kais - 06 Mayıs 2009, 17:42:14
eğer haber doğruysa KODALAK abi ahmet şahin emre aktaş cem karahan murat ceylan ve hakan hacıbektaşoğlu benim bildiğim iyi oyuncular.yani çok güzel bir gelişme.inşallah doğrudur.

http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20090506/adanasporda_eksikler_can_sikiyor.html

Kais

ya okudum da oyuncuları eksik başkanları istifa etti hocaları gidici.artık 1 puan alamazsak yuh bize.

Kodalak

haberde öyle yazıyor inşallah doğrudur derken durumumuza üzülüyorum,bu hallere düşmemize ne yapalım kaderde buda varmış  :(

europe_55

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 06 Mayıs 2009, 17:37:15
europe_55

güzel çalışma olmuş tebrik ederim

Bana tesekkür etmene gerek yok arkadasim... ;)

Ben de Sirinler´in sitesinden alinti yaptim...
Gercekten cok güzel olan bu resmi sizinle paylasmak istedim...

Kaynak: www.gencsamsunsporlular.com

ramcQ_55

süper ligdeyken son zamanlarda alt yapıdan fazla oyuncuya şans vermiyoduk yada oynayacak kapasitede oyuncu yokdu acaba şimdiki durum bir sitemmidir ozamanlardan kalan bilinmez ama durum cok vahim yoksa kapasitelerimi bu anlamıyorum

dıyarbakır 1 hafta antramanlara cıkmadığıda oldu ama süper lige cıktılar durumlarıda bizden dahada kötü acaba örnek alırlarmı bizim genc futbolcular gerci almış olsalar bu günlerede düşmezdik ama

AntZ

ramcQ_55 kardeşim biz galiba bazı doğruları yanlış uyguladık.

Kendi çocuklarımıza güvenmek, onların iskeletini kurduğu bir takım oluşturmak elbette doğru olan.
Ama yanlış yaptığımız nokta;

Özüne dönmek, sadece alttan geleni alıp, gözünü kapatıp oynatmak değil, önce alt yapıyı sağlam temellere oturtmak, fizik, teknik, taktik ve ahlaki yönden iyi oyuncular yetiştirmektir.

amisos55

takımın durumu bizlere bile yansımış , herkes bir puana razı
Arkadaşlar biz Samsunsporuz bu takım hala bir puana çıkıp oynayacaksa yazıklar olsun onların onurlarına.
Bu maç bizim olmalı hemde farklı galip gelmeliyiz.

Nuri Asan

Samsunsporun armasi-sanli mazisi bu maci almaya yetecektir.tabi icerlerinde o armanin buyuklugunu bilenler varsa.