Bank Asya 1. Lig 34.Hafta / SAMSUNSPORUMUZ- Adanaspor

Başlatan yaman55, 02 Mayıs 2009, 17:05:29

« önceki - sonraki »

55(tuncay)55

futbolcular tepki görmemek için kendilerini affettirmek için maça asılacaklar farklı bir galibiyet almaya çalışacaklar

Baskent_Samsunspor

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: Baskent_Samsunspor - 06 Mayıs 2009, 08:53:08
isterse 10-0 yensinler tepkisiz kalmayalım
isterlerse 20-0 yensinler bu takım 14. sırayımı hakediyor

Kodalak

Tepki maç sonunda konulsun maç öncesi veya içinde değil

King Of The North

ali ihsan

Şu anki durum çok zoruma gidiyor be.

Küme düştüğümüz sene bile bu kadar koymamıştı...

Baskent_Samsunspor

zaten tepkinin en makul olanı maç sonunda olmalı maç içinde değil

Forvetim

1 puan muhabbeti falan yok arkadaşlar, çıkıp maçı alacaklar 3 puanla bitirecekler bu rezilliği. ne hallere düştük hala 1 puan lafı ediliyor. akşam aks tv.de hoca çıkmış 1 puan yetiyor diyor. evet matematik olarak yetiyor ama bunun lafını etmen bile hata hoca, yani hedefin 1 puan mı?
antep bb.ye de sakarya'ya da 1 puan hedeflediğin için yenilmedin mi? hedef galibiyet, bitti..

55(tuncay)55

istanbuldan

Dün bir rüya gördüm berabere kalıyoruz adanayla. VE ligde kalıyoruz. Başka bi rüyaya niyetlendim ama bilinç altımızda Samsunspor olduğu için sanırım bunu gördüm:)) Hadi hayırlısı. Sanırım 1-1 di ama tam hatırlamıyorum skoru..

özkan

eğer olay cıkmazsa bır kac zibidi orda dövülmezse macdan sonra tabii işte o zaman samsunspor taraftarına ve gruplara yazıklar olsun..

europe_55

Sirinler´in sitesinde bu resmi gördüm ve cok begendim.
Emegi gecenlere tesekkürler...

Kodalak

Kais

ben pazar günü herkezin 7'den 70'e taraftar olmasını bekliyorum.Gerçek taraftar.

Kodalak

Adanaspor'da eksikler can sıkıyor!
Bank Asya 1.Lig'inde Play-off şansını Altay karşısında son dakikalarda yitiren Adanaspor, son maçında deplasmanda Samsunspor ile oynacağı maçın hazırlıklarını 6 as oyuncunun yokluğunda sürdüyor.

06 Mayıs 2009 , 17:05

YorumlarArkadaşına GönderFacebook'ta PaylaşYazdır

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR
Adanaspor
Bank Asya 1. Lig'in son maçında deplasmanda Samsunspor ile mücadele edecek olan Adanaspor'da hazırlıklar devam ediyor.

Altay maçında sakatlanan Ahmet Şahin, Emre Aktaş, Cem Karahan, Onur Demirtaş, Yunus Murat Ceylan ve Hakan Hacıbektaşoğlu ile birlikte Almanya'ya giden Recep Yıldız'ın Pazar günü forma giyemeyecekleri açıklandı. Teknik direktör Ekrem Al, antrenman öncesinde futbolcuları ile kısa birde toplantı yaptı. Yağmur altında çift kale maç yapan takımda zeminin ıslak olması nedeniyle ortaya ilginç görüntüler çıktı.

Cuma günü akşam Samsun'a gidecek olan turuncu-beyazlı takım daha sonra maç saatini bekleyecek.