Bank Asya 1. Lig 34.Hafta / SAMSUNSPORUMUZ- Adanaspor

Başlatan yaman55, 02 Mayıs 2009, 17:05:29

« önceki - sonraki »

özkan

adananın baskan istifa ettı..adamlar koptular herseyden 1250küsür koltuk kırmıslar son altay macında.admlar koptu bence bızım zibidiler adam gibi oynarsalar alırız bu macı

Ollivanders

Bu durmuda bile bizim futbolculara guvenemiyorum bazıları dısnda... Paranoyak olduk resmen !

Tufan

takım düşerse o stattan çıkamayacaklarını bildikleri için adam gibi oynayacaklardır herhalde sözde gençlerimiz...

cembaba

FK_SAMSUN

AntZ

panterler

Bizimle aynı puanı ve kaderi paylaşan Samsunspor'a Adana maçında başarılar dileriz. Samsunspor düşmemeli.

Erciyessporumuzda Altay ile karşılaşacak işimiz hayli zor. İnşallah bizde düşmeyiz.

Allah yardımcımız olsun.

kýrmýzýbeyaz55

Alıntı yapılan: panterler - 05 Mayıs 2009, 21:03:16
Bizimle aynı puanı ve kaderi paylaşan Samsunspor'a Adana maçında başarılar dileriz. Samsunspor düşmemeli.

Erciyessporumuzda Altay ile karşılaşacak işimiz hayli zor. İnşallah bizde düşmeyiz.

Allah yardımcımız olsun.

Erciyesli Arkadaşım,  Size de Altay maçında başarılar dileriz.. İnşallah dileğin eksiksiz gerçekleşir..

Kaya

Alıntı yapılan: kadifekaleli - 05 Mayıs 2009, 13:07:17
Samsunsporun hedefi 2.ligde mi kalmak çok yazık çoooooook

bu ligde şampiyonluğa oynamıyorum hatta play off hedeflemiyorum dediğin zaman zaten direk ligde kalmak için oynuyoruz anlamına geliyor ki bu sene bu tür açıklamaları çok gördük okuduk işittik.Şanlı tarihimize yakışmayan bir hedef bu lig de kalmak sözü ama bu sene kırıldık kırılacağımız kadar zaten bitse de hayırlısıyla kurtulsak.  >:( :'(

kaptan 55

ya feneri cimbomu beşiktaşı SAMSUN'a gelirken işte gerçek deplasman dedikleri zaman sanki daha dün gibi geliyor bana ali sami alkış'ların can bartu'ların ömer üründül'lerin artık SAMSUNSPOR'UN şampiyonluğa oynaması gerekli demeçleri......nerelerden nerelere şimdi evimizde 1 puan alalım ligde kalalım düşüncelerini beynimize işleten bu günlere gelmemize sebep olanlar şimdi siz gününüzü gün edin ama elbet bir gün........dedik yaaa

europe_55

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 06 Mayıs 2009, 00:11:23
ya feneri cimbomu beşiktaşı SAMSUN'a gelirken işte gerçek deplasman dedikleri zaman sanki daha dün gibi geliyor bana ali sami alkış'ların can bartu'ların ömer üründül'lerin artık SAMSUNSPOR'UN şampiyonluğa oynaması gerekli demeçleri......nerelerden nerelere şimdi evimizde 1 puan alalım ligde kalalım düşüncelerini beynimize işleten bu günlere gelmemize sebep olanlar şimdi siz gününüzü gün edin ama elbet bir gün........dedik yaaa

Senin resminde de yazdigi gibi abi:
SAMSUNSPOR´u bogmaya calisanlar, KARADENIZ´DE BOGULURLAR!!!

tuzlalı

06 Mayıs 2009, 01:25:16 #266 Son düzenlenme: 06 Mayıs 2009, 01:27:23 tuzlalý
Adanaspor bile son maçta küme düşmemek için 1 puana aciz bir Samsunspora karşı Samsuna rahat gelebiliyor. Daha çok eski değil Adanasporun düştüğü haller.

Biz yaşadıklarımıza hep en kötü zamanlarımız dedikçe, daha beterine yollar açılıyor.

Bu bir spor müsabakası ve alınan, gelinen sonuç sportif bir netice olmayacaktır. Bu bir onur, gurur, haysiyet meselesidir ve bunları tarih yazacaktır.

Çıkıp kazansınlar bu maçı ve bir daha Samsunsporla isimleri yan yana anılmamak üzere Samsunsporun tarihine gömülsünler birçokları.

berusa55

Alıntı yapılan: tuzlalı - 06 Mayıs 2009, 01:25:16
Çıkıp kazansınlar bu maçı ve Samsunsporun tarihine gömülsünler birçokları.

Aynen dostum. Lanet olsun yeter artık. >:(

veis

sahaya çıkacaklar ve eşşşek gibi oynayacaklar.

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: sBc-55 - 05 Mayıs 2009, 10:50:19
Çağıracağımız adamlar Belli..Kenan - Can - Murat..

bu adamların arasına oktay delibalta eklenmeli mi acaba