Bank Asya 1. Lig 34.Hafta / SAMSUNSPORUMUZ- Adanaspor

Başlatan yaman55, 02 Mayıs 2009, 17:05:29

« önceki - sonraki »

Mert

Evet bizim de hedefimiz buydu zaten bravo haberexen alkışlıyorum sizi.Sercan efendinin üzerinde gerçekten çok büyük stres var.Her ne hikmetse bu adam sezon başından beri çooookkk çırpındı.Stres atmada üstüne yok rize maçında hastayım diyerek kadroya girmedi gitti sbk maçını izledi.Bu adamlar profesyonelse ben de federasyon başkanı adayı olmaya hazırım.Moda oldu şimdi köpeğini idmana getirip onunla oynamak.Sen git ilk önce adam gibi topunu oyna.Bu takım düşerse taraftar top niyetine köpeğine vurur haberin olsun.
BU TAKIMI LİGDE TUTUN !!!! SADECE BU KADAR DİYORUM.

Ollivanders

Topa vurmayı ogren . Ara pası at sonra kopeginle oyna kocum sen ..siz adam olmazsınız . Dun ..ktunuz bugun koktunuz lan .

celebi

HEDEFİMİZE BU HAFTA ULAŞACAĞIZ arkadaşlar 

babaalişo

Alıntı yapılan: babaalişo - 02 Mayıs 2009, 21:21:48
beyler hepimizin durumu ortada ama ölüme ve olana care yok biliyorsunuz tamam herşey oldu bitti ama bi sakarya gibi değil bi güngören gibi değil bi mal-atya gibi değiliz allaha binlerce şükürler olsun yinede bi ümidimiz var . herkese soruyorum arkadaş şu saniyeden sonra sizin yada benim saha cıkma gibi bi şansımız varmı yok . ya beyler biraz mantıklı olalım bu adana maçını bu elimizdeki ruhsuzda olsa kansız da olsa bu futbolcular alacak başka bi care varmı yani bizim yapacağımız tek şey var beyler aslanlar gibi 19 mayısa gidecez 90 dakika formamız için armamız için futbol şehitlerimiz için tam destek verecez ve bu ligde size söz veriyorum kalacağız nasıl mı kalacağız inanacaz inandıracaz ve kazanacağız başka bi caresi olan söylesin bana hafta içi gidecez tesislerde yine meşale şovumuzu yapacaz dosta düşmana kendimizi güldürmeyecez İNANIN İNANIN COCUKLAR GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ..........
beyler sabır dedik da lütfen yapmayın bakın başka yukardaki yazdığım yazıdan başka bi caremiz yok olan varsa yazsın bu maçta  elimizden gelenin en güzelini yapmalıyız en ii sini yapmalıyız

kıbrıslı_mete

Samsunspor Türk futbol tarihinde 4 büyüklerden sonra en fazla liderlik koltuğunda oturmuş ve malum sezonlarda şampiyonlukları bilinmeyen durumlardan ötürü (?) kaybedilmiş ve bence trabzondan bile üstte Türkiyenin en önemli 4 kulübünden biridir. Çünkü biz Samsunluyuz Samsunsporluyuz. Rengimiz kırmızı-beyaz evimiz 19 Mayıs bize Süper Lig'ten başka yer yaraşmaz.. Dön artık Samsunum dön çok beklettin bizi artık yeter, dön..

SamsunluReis

abi anlamıyorum yaa nasıll geldikk biz buu halee yaa :S nasıl olduu yaa

adana bizi yense nolur yenmese nolur admamlar bizii yensede play ofa katılamıyolarkii ne olur maçı bize verseler  ::)

red_white

hala şaşırıyorum kaç sene oldu alışamadım  ???

hala kızı

04 Mayıs 2009, 22:40:03 #232 Son düzenlenme: 04 Mayıs 2009, 22:43:20 hala kýzý
Takım ligde kalır kalmaya da bazı yorumları okudum 3 puanı alsak bile 90.dakikada stada ineceğiz,topçu başına 20 adam dalacağız çektiklerimizin acısını çıkaracağız.
Sözüm ona maç bitti,sezon bitti topçular bitti...
eeee daha kim gelebilir de böyle taraftarın takımında top oynar?

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: hala kızı - 04 Mayıs 2009, 22:40:03
Takım ligde kalır kalmaya da bazı yorumları okudum 3 puanı alsak bile 90.dakikada stada ineceğiz,topçu başına 20 adam dalacağız çektiklerimizin acısını çıkaracağız.
Sözüm ona maç bitti,sezon bitti topçular bitti...
eeee daha kim gelebilir de böyle taraftarın takımında top oynar?

ablacım bence çok yanlış konuşuyorsun ne demek böyle taraftarın takımında ? bu taraftar değil mi o futbolcular yüzünden senelerdir kanser olan ?

hala kızı

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 04 Mayıs 2009, 22:47:34
ablacım bence çok yanlış konuşuyorsun ne demek böyle taraftarın takımında ? bu taraftar değil mi o futbolcular yüzünden senelerdir kanser olan ?
canım benim anlamadın düşünsene topçulardan birinin burnunun kanadığını...bunu duyan,gören ne cesaretle gelip seneye bu takımda oynamaya kalkışabilir

faça55

İnanamıyorum, ne hale düştük? Bundan 5 sene önce birisi bunları anlatsa kötekle kovalardım herhalde.

AntZ

Alıntı yapılan: hala kızı - 04 Mayıs 2009, 22:49:59
canım benim anlamadın düşünsene topçulardan birinin burnunun kanadığını...bunu duyan,gören ne cesaretle gelip seneye bu takımda oynamaya kalkışabilir

Haklısın orası öyle, ama insan yüreği olan gelsin böyle yüreksizlere mahkum etmesin demektende kendini alamıyor.

Yanlış anlama, bu senin yazdıklarınla alakalı değil ama çağrışım yaptı, herkes taraftara kızıyor, destek olun, şunu yapın bunu yapın diye, bu taraftar bu yüreksizlere tepkisini göstermeseydi kimbilir daha neler görecektik... Kavga et, idmanı terket, kulübü çiftliğe çevir, laubalilik diz boyu ne t.direktör ne de yönetimden tepki al, elini kolunu salla gir kadroya oyna... Ne ala memleket... Taraftar da tepki vermese ne alttan gelenlerden hayır gelir ne de kadrodakilerden. Varsın 1-2 artist yok olsun gitsin  >:(

amisos55

Alıntı yapılan: cany - 04 Mayıs 2009, 17:59:10
çok doğru...ama o çağıracağımız futbolcuların arasına Murat'ı da eklesek mi?....Hasan-Kenan-Can-Murat

Muratı kesinlikle unutmamak gerekir adam resmen ciğerleri patlayıncaya kadar oynadı . Murat gibi 3 adam daha oynasaydı bu takımda bu yorumları bile yazmazdık.
Tarihimize bu günler hiçç yakışmıyor ama biz taraftarız samsunsporluyuz, çeksekde cefa Adana maçında sesimiz kısılana kadar bağıracağız.

beşnumara

Alıntı yapılan: hala kızı - 04 Mayıs 2009, 22:49:59
bu tür şeyler yapmadığımız için yıllardır buralardayız.gelen gevşek gevşek dolanıyo ortalıkta.mağlup oluyoruz fark yiyoruz çiftlikte elinde köpek manita peşinde koşuluyo.bunların her ne olursa olsun hesabını alacağız ama statta değil o kulübe ceza verir.ALLAH muhafaza küme düşme gibi bir durum sözkonusu olursa ki olmayacak o zaman kimse kimseyi tutamaz herkes iner tribüne.

AntZ

Bu haftanın en güzel haberi maçımızın pazar günü olması sanırım.

Alıntı
Bank Asya'da son hafta programı!

Bank Asya 1. Lig'de 2008-2009 sezonunun son hafta maçlarının programı Futbol Federasyonu tarafından açıklandı.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, Bank Asya 1. Lig'de sezonun son haftası olan 34. hafta maçlarının programı şöyle:

9 Mayıs Cumartesi:
15.30 Orduspor-Manisaspor (Ordu 19 Eylül)

10 Mayıs Pazar:
15.30 Kardemir Karabükspor-Kartalspor (Necmettin Şeyhoğlu)
15.30 Kasımpaşa-Sakaryaspor (Recep Tayyip Erdoğan)
15.30 Boluspor-Güngören Belediyespor (Bolu Atatürk)
15.30 Malatyaspor-Giresunspor (Malatya İnönü-Seyircisiz)
15.30 Altay-Kayseri Erciyesspor (Alsancak)
15.30 Samsunspor-Adanaspor (Samsun 19 Mayıs)
15.30 Çaykur Rizespor-Karşıyaka (Rize Atatürk)

11 Mayıs Pazartesi:
20.00 Diyarbakırspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Diyarbakır Atatürk)