Bank Asya 1. Lig 34.Hafta / SAMSUNSPORUMUZ- Adanaspor

Başlatan yaman55, 02 Mayıs 2009, 17:05:29

« önceki - sonraki »

furkan5534

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 04 Mayıs 2009, 02:06:06
bizimkiler o zaman onlari yatirmazi lazim.
Artik bu saatden sonra düsersen adama gülerler,
erciyes , sakarya , giresun , güngören deplasmandalar 3 puan lazim.
Biz tek takim evimzde ve 1 puan lazim.
Vallahi bize taaaa afrikadakiler bile güler bu durumda düsersek.

aynen öle wallahi ya.. inşallah düşmeğiz.peki düşmezsek seneye gene mi böyle olucaz  :-[

Mert

malatya düştü.iki takım kaldı inşallah o iki takımdan biri biz olmayız.Ama adana maçından puan alırız diye düşünüyorum.

bluegreen55

90. dakikada Altayın attığı golle rahatladık valla. Yoksa biz yine kaybeder rakipleinde kaybetmesi için dua ederdik.

Seneye hoca değişikliği şart bence.Bn sorumluluğu hocada buluyorum. Sürekli birşeyleri koruma duygusu samsunsporu bu hallere düşürdü.Deplsmanlarda kaç kere öne geçtik ama skoru kormuaya gittik hepsini kaybetik. Sahamızda hep kazanırdık 1 puan yterli olacak diye oynadık antep belediyeyi bile yenemedik.
Hele bu haftaki utanç nedir.Düşme thlikesi olan takım 1-0 yenilgiye yatıyo son hafta berabere kalmak yetsin diye. Yazıklar olsun. Korkak hocaların biyerlere geldiğini hiç göremedik...

harbisamsunsporlu5517

iki gecedır uyku tutmuyor mac gunune kadarda uyuyamam artık allah yardımcımız olsun 2006 dakı acıyı unutamıyorum bu kez küme düşme acısına asla dayanamam yemin olsun yakarım 19 mayıs stadını

emre

bu hafta bütün olumsuzlukları yaşadık sonunda adana nın bari play off sansı kalmadıda fazla asılmazlar maça.polisimizle taraftarımızla dövmemiz lazım adanayı.artık futbolculardan bi beklentim yok sakarya macında kacırılan gollerden sonra.
bu hafta giresun rize maçı polis rizeli futbolcularla tartısıyo giresun 1-0 , rize 2 kırmızı görüyor giresun taraftarı tribünü yıkıyor.bizimde tek çaremiz bu..

Sadece Samsunspor

Adana'nın iddiası kalmadı fazla kasmazlar bizde en az 1 puan alırız ligde kalırız, bu kadar

Ne kadar acı değil mi 2.ligde ligde kalırız diyoruz

Bizi bu hale getirenler utansın

Kaya

Şu anket bölümünde de ligden düşeriz diye işaretleyenleride anlayamıyorum nasıl oluyor da eliniz gidiyor pes vallahi

Kodalak

Alıntı yapılan: iak5529 - 04 Mayıs 2009, 13:06:46
Şu anket bölümünde de ligden düşeriz diye işaretleyenleride anlayamıyorum nasıl oluyor da eliniz gidiyor pes vallahi

onlar profesyonel ruhlar,onlar objektif yaaa ondandır

onlar SENİN BENİM GİBİ AMATÖR RUHA SAHİP CAN-I GÖNÜLDEN SAMSUNSPORLU değiller de ondan    >:(

yaman55

Alıntı yapılan: KODALAK - 04 Mayıs 2009, 13:10:29
onlar profesyonel ruhlar,onlar objektif yaaa ondandır

onlar SENİN BENİM GİBİ AMATÖR RUHA SAHİP CAN-I GÖNÜLDEN SAMSUNSPORLU değiller de ondan    >:(

pitbul055

Alıntı yapılan: iak5529 - 04 Mayıs 2009, 13:06:46
onlar sercan,sefa,turgut,kaleci eray, ercüment hoca, hakkı tomaç,yusuf z.y  AKP'nin 6 vekili ve yandaşlarıdır heralde

Nuri Asan

Dayilaridir,dayilari.

CriminaL

sadece şuna cevap vereceğim başka polemiklere de girmek istemiyorum.ercüment coşkundere dayım olduğu halde  gidipte oraya düşecek işaretlemem elim gitmez oraya düşeceğini bilsemde kesinlik kazansa dahi işaretlemem bizim ailedende kimse işaretlemez buna emin olabilirsiniz çünkü bizde sizin gibi herkez gibi bu renklere bu armaya gönül vermiş SAMSUNSPORLULAR'ız.lütfen cümle kurarken biraz daha dikkat ederseniz sevinirim.herkeze teşekkürler

selahattin55

bu hafta izmir takımları bize çalıştı.karşıyaka 6 yı garantiledi.altay ise adananın bize iddasız gelmesini sağladı.ve bizi biraz rahatlattı.bu iş bize kalsaydı inanın çok zor olacaktı.ben bu takıma güvanmiyorum inşallah en az 1 puan alıp kalırız.ve bu kadrodan 5 kişiyi alıp diğerlerini üste para verip göndermeliyiz.

Kais

Nuri Asan

Kais goztepeye saygim var ama gecen sene aliagayi satin alip cikmicaklardi amatorden