Bank Asya 1. Lig 34.Hafta / SAMSUNSPORUMUZ- Adanaspor

Başlatan yaman55, 02 Mayıs 2009, 17:05:29

« önceki - sonraki »

Akyol

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 03 Mayıs 2009, 22:28:29
Sakarya'da resmen döküldü Oktay.O kafa golünü Metin ŞENTÜRK bile kaçırmazdı.
pozisyon zaten ofsayttı ama atması gerekirdi volkanında vardı bir pozisyonu ama ne şekil vurduğunu bende anlamadım

Nuri Asan

Hatta birak turgutu samsunspor.biz hali saha oyunculari bile atardi.

**KaR6**

ben de offside diyorum ama veis ile çelebi inatla olmadıgı gorusundeler :)

volkan da topuguyla atmaya kalkıştı ama kabiliyet lazım biraz o vuruş için.. o vurusa 5 kuruş diyesim geldi, ne alaka ben de bilmiyorum, sanıyorum sacmalıyorum o yuzden susuyorum.. oh..

**KaR6**

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 03 Mayıs 2009, 22:31:58
Hatta birak turgutu samsunspor.biz hali saha oyunculari bile atardi.

heheey, sen goreydin beni tanjuvari vurusumu yaparken, caner 45 metreden ??? 90 a takarken, metehan 3 kişiyi geçip köşeye ??? bırakırken islam rövasatayla ??? atarken gözlerin dolardı valla ;D

Ladikli

Yakın zamanda böyle stres,sıkıntı yaşamamıştım,son anda sonuçlar yine istediğimiz şekilde bitti.Haftaya neyapıp edip yenmeliyiz,nelere sevinir olduk,bugünleridemi yaşayacaktık.

ali ihsan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 03 Mayıs 2009, 22:32:03
ben de offside diyorum ama veis ile çelebi inatla olmadıgı gorusundeler :)

volkan da topuguyla atmaya kalkıştı ama kabiliyet lazım biraz o vuruş için.. o vurusa 5 kuruş diyesim geldi, ne alaka ben de bilmiyorum, sanıyorum sacmalıyorum o yuzden susuyorum.. oh..

Pozisyon bize uzaktı o nedenle ofsayt konusunda yorum yapmam ama Metin ŞENTÜRK konusunda ısrarlıyım  :D

Nuri Asan

Mustafam bu hafta aramizdan alsinlar yeminle yuregimizld adamayi yeneriz,senide santrofora

carym

Adana 'nın iddası kalmadı çok şükür inş. puan alırız ya...

yaman55

berusa55

Sonunda diğer maçlardan yüzümüze güldü şans şaka gibi. Adana artık moralmen çöktü ve haftaya Samsun'umuza paf takımla turistik geziye gelirler. Çok büyük bir gerizekalılık yapmazsa bizim "kırılan" topçularımız ligde kaldık arkadaşlar... Düştüğümüz hallere bakın >:(

MeL_55

Nuri Asan

Ä°lk 3 dakika tepki olarak susuyormuyuz?2002 de malatya macindaki gibi