Bank Asya 1. Lig 34.Hafta / SAMSUNSPORUMUZ- Adanaspor

Başlatan yaman55, 02 Mayıs 2009, 17:05:29

« önceki - sonraki »

cem and naz55

ulan şerefsizler bizleri düşürdünüz hallere bakın sizin yüzünüzden milletin playof hesaplarının peşine düşürttünüz bizi

**KaR6**

söyle bi oooooooooooooooooohhhhhhh çekebilirmiyim izninizle ;D

bu saatten sonrada puan alamazsak adanadan bizi ugrastırmasınlar atlasınlar yuksek bi yerden..
bazı basiretsiz kara aşşagılıklarla da son maçımız olur inşallah!!

samsunmania

Mucize oldu arkadaşlar. Bu kurtuluş işaretimiz olmalı. Ksk ve Altay 90 da attılar.

jean

adananin iddiasi kalmadi artik su noktadan itibarende dusersek harbi linc ederler

Nuri Asan

Ä°lk 3 dakika susma eylemi yapalim,2002'de ki malatya maci gibi.tribune sadece can-kenan-hasani cagalim

serdaryavuz

murat ı ve nispeten daha önceki maçlar hatırına oktayıda çağrılması gerek derim
Alıntı yapılan: Nuri Asan - 03 Mayıs 2009, 22:04:03
Ä°lk 3 dakika susma eylemi yapalim,2002'de ki malatya maci gibi.tribune sadece can-kenan-hasani cagalim

**KaR6**

valla oktayı en cok tutanlardan biriyim ama kusura bakmayın da, ts muhabbeti çıktıktan sonra oktayı bi d.bakır macında azcık kıpırdarken gorduk daha da yok.. şu sakarya maçında kaçırdıgı gol tamamen konsantrasyon eksikliğidir..

AntZ

Alıntı yapılan: **KaR6** - 03 Mayıs 2009, 22:16:37
valla oktayı en cok tutanlardan biriyim ama kusura bakmayın da, ts muhabbeti çıktıktan sonra oktayı bi d.bakır macında azcık kıpırdarken gorduk daha da yok.. şu sakarya maçında kaçırdıgı gol tamamen konsantrasyon eksikliğidir..

Zaten Diyarbakır maçından sonra çıkmamışmıydı o söylentiler? Yani söylentilerden sonraki hiçbir maçta iyi değil...

Moralimiz çok düzgün, biraz bozalım...

Serhat Güller;
Ama herşeye rağmen hedefimiz play-off. Ona göre hareket ediyoruz. Oyuncu değişikliğinde ve taktiksel anlamda bunu denedik. Kartları temizlemeyi hedefledik.

Sarı Kartlar:Dk. 52 Uğur, Dk. 53 İlhan, Dk. 65 Erdem, Dk. 86 Gökhan, Dk. 90 1 İbrahim (Boluspor)

Haftaya hem bazı oyuncuları cezalı olacak hem de görünen takımı riske atmayacak...

Görünen o ki sadece Bolu değil diğer play off oynayanlarda aynı durumda olacak.

Puan almaktan başka çare görünmüyor. Ben bir hafta bunlara umut bağlayarak yaşarsam daha da birşey olmaz bana.  >:(

**KaR6**

AntZ

Alıntı yapılan: **KaR6** - 03 Mayıs 2009, 22:23:07
bizle ne alaka bu abi, niye bozuyoz moralimizi anlamadım ;D

Güngören i kolay bir maç bekliyor demek malesef  :-[

Hatta bu mantıkla Sakarya ve Erciyes i de  >:(

**KaR6**

abi, 1 puanda alamıyosak yuh yani şu adanadan artık, daha baska maçlara balmaya gerek yok, boşver :)

Akyol

Adana nın iddiası kalmamasından dolayı artık ligde kaldık diyebiliriz.Bu sezon başta Murat Yıldırım olmak üzere; Kaptan Kenan,Can Ulun,Oktay Delibalta ve Hasan Sönmez'e gösterdikleri mücadeleden dolayı; Gökhan Kolomoç ve Turgay Gölbaşı'na da iyi niyetli oyunlarından dolayı teşekkürler. 6 kişi ile bu kadar top oynanıyor maalesef, her maça 6 kişi çıktık, 11'e 6 bazen 14'e 6 alınan puanlar sizin sayenizde oldu inşallah seneye yanınıza en az sizin kadar mücadele eden ve iyi niyetli oyuncular alınır da kıymetiniz bilinir.

Hee unutmadan diğerlerini pazar akşamından sonra geniş geniş değerlendiririz; 100$ bahşiş verdim 10 Liram kaldı, arabama jant aldım parasızlık çekiyorum diyen karaktersizleride konuşucaz tabi ki >:(

AntZ

Alıntı yapılan: **KaR6** - 03 Mayıs 2009, 22:25:34
abi, 1 puanda alamıyosak yuh yani şu adanadan artık, daha baska maçlara balmaya gerek yok, boşver :)

Sorunda o ya

Alıntı yapılan: Ant55 - 03 Mayıs 2009, 22:19:48
Ben bir hafta bunlara umut bağlayarak yaşarsam daha da birşey olmaz bana.  >:( 

ali ihsan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 03 Mayıs 2009, 22:16:37

Sakarya'da resmen döküldü Oktay.O kafa golünü Metin ŞENTÜRK bile kaçırmazdı.

AntZ

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 03 Mayıs 2009, 22:28:29
Sakarya'da resmen döküldü Oktay.O kafa golünü Metin ŞENTÜRK bile kaçırmazdı.

Hatta bırak Metin Şentürk ü Turgut bile kaçırmazdı  ;D