Bank Asya 1. Lig 34.Hafta / SAMSUNSPORUMUZ- Adanaspor

Başlatan yaman55, 02 Mayıs 2009, 17:05:29

« önceki - sonraki »

Kais

Ben yönetimden bu maç için bilet taleb etmemelerini istiyorum.Aynen SBK'nın ve bizim daha önceki yıllarda yine bu durumdayken yönetimin yaptığı gibi.Malum kriz millet işsiz ve bende şahit oldum adamın cebinde 10 lira var ve 5 lira veremediği için geri döndü.Ölüm kalım maçı bu maç biletsiz olsun...

Nuri Asan

Benimde 2 ricam var. 1-seneye 55 numara hic bir futboluya verilmesin,cunku bunu sadece taraftar hakediyor.2-hasan,kenan ve oktayin haricinde hic birine para odemeyin,alayina ceza verin.

beşnumara

futbolda bileti parasız yapmaları zor daha doğrusu biletsiz yapmaları zor. bu maçta önemli olan o değil. önemli olan stada kim girerse girsin istisnasız herkesin bağırması lazım.herkesin maratonda ölümüne destek vermesi lazım. bu maçı taraftar alacaktır başka çaresi yok ve bütün grupların da maratonda birleşerek milleti harekete geçirmesi lazım.

beşnumara

turguta da 100.000 tl para cezası verilmesi lazım ama bu zamana kadar ne sercana ne sefaya para cezası verdiler.bunların bu kadar rahat hareket sergilemelerinin nedeni de budur.

Kais

Alıntı yapılan: beşnumara - 02 Mayıs 2009, 20:35:59
futbolda bileti parasız yapmaları zor daha doğrusu biletsiz yapmaları zor. bu maçta önemli olan o değil. önemli olan stada kim girerse girsin istisnasız herkesin bağırması lazım.herkesin maratonda ölümüne destek vermesi lazım. bu maçı taraftar alacaktır başka çaresi yok ve bütün grupların da maratonda birleşerek milleti harekete geçirmesi lazım.
bak doğru diyorsun bütün gruplar birleşmelidir.

Nuri Asan

Yine birlesme konulari.hadi diyelim sbc ve mekansizlarla birlestik maratonda.ya 55 genclik ve forza simseklerde katilacakmi?bugune kadar tum birlesmelerde onlari goremedik?

Kais

onlara gidip haber veriliyormu ben birde onu merak ediyorum

55Bafra55

sBc-55

Bu takım ya düşse ne olacak?illa sahaya atlayıp veya Tesislere gelip iyice bi dayakmı istiyorsunuz ?Taraftarın sabrını zorlamayın..

Kais

hafta içi toplanıp gidelim son kez destek verelim site olarak

supernatural_55

bence de takımın desteğe ihtyacı var her zaman takımımzn yanında olmalıyz tepki görmesi gerekenlere de tepkiyi göstermelyz tabi bi şeklde

Nuri Asan

Antep gibi takimdan 1 puan alsak

babaalişo

beyler hepimizin durumu ortada ama ölüme ve olana care yok biliyorsunuz tamam herşey oldu bitti ama bi sakarya gibi değil bi güngören gibi değil bi mal-atya gibi değiliz allaha binlerce şükürler olsun yinede bi ümidimiz var . herkese soruyorum arkadaş şu saniyeden sonra sizin yada benim saha cıkma gibi bi şansımız varmı yok . ya beyler biraz mantıklı olalım bu adana maçını bu elimizdeki ruhsuzda olsa kansız da olsa bu futbolcular alacak başka bi care varmı yani bizim yapacağımız tek şey var beyler aslanlar gibi 19 mayısa gidecez 90 dakika formamız için armamız için futbol şehitlerimiz için tam destek verecez ve bu ligde size söz veriyorum kalacağız nasıl mı kalacağız inanacaz inandıracaz ve kazanacağız başka bi caresi olan söylesin bana hafta içi gidecez tesislerde yine meşale şovumuzu yapacaz dosta düşmana kendimizi güldürmeyecez İNANIN İNANIN COCUKLAR GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ..........

AntZ

Millet haftalardır dizginleri eline almaya çalışıyor, 3 haftadır bir puan alıp elimizdeki dizginleri koruyamadık. Tek ümidim kaldı, Besim Hoca ve Altay ın kazanmak için oynaması. Bizde bazılarında onurdan eser kalmamışken inşallah onlar bari onurlu mücadele ederde bizimkilerinkini de kurtarır.

Nuri Asan

Ant kardesim tamamda gungoren 36 puanda yenerse 39 olacak,malatyada giresuna yatar gire 40 olur.biz kaldik mi bu ruhsuzlarla 38'de :s