Erhan Kartal

Başlatan Kaya, 24 Temmuz 2018, 00:09:02

« önceki - sonraki »

ata55

Alıntı yapılan: 55.hakan - 15 Aralık 2020, 23:05:18Yağtığın asist yüzünden arada kaynayacağını sanma zarar adam Erhan. Golde hatalısın üstüne daha sonra yine kafayla asist yapıyordun adama ..

Bunları yazmak için girmiştim bu sayfaya. Balıkesir gibi zayıf bir takıma karşı bile aksadı.

5trawberry

Utanmaz arlanmaz adam. Üç kere aynı hareketi yaptı dördüncü de attı.
Sen izle

SSKLA

erhan bi daha ki hafta dayın doğursun ama kadroya girme. yoksa bu7 hoca seni kesmeyecek biz de kanser olacaz.

kaan

Kenardan hızlı taç bile kullanamıyor. Ayakla oynanan kısmına hiç girmiyorum.Yazık..

eprianu

2. Lig'de iken gönderdiğimiz adamı 1. Lig'deyken niye kadroya dahil ederiz ki?

jean

Birebirde cok adam kaciriyor gol pozisyonlarinda

Elyesa

bas agrisi bunu goremeyen tek ertugrul hoca nasil sabr ediyo buna kereme anlamiyom

Mert

Bundan sağ bek falan olmaz.Canerin monte edilmesi lazım.

ali ihsan

Refakatçi.Rakibi karşılarken 3 metreden fazla yaklaşmıyor.Rakibi bozmak gibi bir meziyeti yok.Caner alır formayı bu hafta.

Ollivanders

Şampiyonluğa oynayan ve şampiyon olmayı hedefleyen bir takımın sağ beki değil kesinlikle.

emre

Yediğimiz gollerin çoğunda bariz göze çarpıyor.

Merak ediyorum sene başından itibaren acaba yediğimiz kaç golde Erhan'ın hata payı var ?

Elyesa

cok faydaliydin bugun tesekkurler erhan kartal bundan sonra insallah boyle devam

55.hakan

Sen yokken her şey güzel be Erhan.. Yalçın 2

Elyesa

11 Şubat 2021, 10:58:56 #73 Son düzenlenme: 24 Şubat 2021, 22:38:52 Elyesa
bak gordunmu nekadar faydalisin oyunda olmayinca boyle devam erhan kartal yaninda nadiride vercezde hoca vazgecmiyo birturlu..disardan katkilariniz daha cok takima tesekkurler

AhmetDenizci

Tuzlaspor ile anlaşmış