Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

https://www.google.com/amp/s/amp.evrensel.net/haber/432460/panamada-son-duragi-mersin-limani-olan-konteynerde-616-paket-kokain-bulundu

Adanademirli pislikler simdide bu haberi paylasiyorlar sosyal medyada. Allah akil fikir versin. Limana gelen bi konteynerde uyustirucu olmasi liman isletmecisini mi baglar. O zaman tum limanlarin sahipleri kacakci :)

https://twitter.com/kilicctuncayy/status/1390929490742812674?s=19

Sadece Samsunspor

Umit Karan ve 1 futbolcu da pozitif cikmis. Kesin Rasheed falandir :)

muzo_55

Fazla ümitsiz olmak istemiyorum.Fakat , Ümit karan'ı istanbul'dan beri  fatih terim'in aradığını çok rahat söyleyebilirim.Keza , Giresunspor  Tuzlaspor maçını farklı skor ile yenceğini düşünüyorum.Artık playofflara bakmalıyız , zaten playoflarda finale çıkarız çıktıkdan sonra hangi takım gelirse gelsin bir üst lige çıkarız diye tahmin ediyorum.

Sadece Samsunspor

Tanju Colak i cok sevmem ama sabahtan beri Asporda adsli Salim Manavi dinlemekten gina gelmisti. Tanju canli yayinda adsli bi menajerin menemen macina 5 gun kala menemen e gittigini soyledi acik acik. Giresun otobusu suslemis hazir bile dedi. Cok sey soylicem de bu kadar oluyor dedi. Bu islerden tffnin haberi var herseyden dedi. Bu laflari acikca soylemek iyi ancak daha yayina alirlarmi bilmiyorum :)

ugurozkan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 09 Mayıs 2021, 17:37:33Tanju Colak i cok sevmem ama sabahtan beri Asporda adsli Salim Manavi dinlemekten gina gelmisti. Tanju canli yayinda adsli bi menajerin menemen macina 5 gun kala menemen e gittigini soyledi acik acik. Giresun otobusu suslemis hazir bile dedi. Cok sey soylicem de bu kadar oluyor dedi. Bu islerden tffnin haberi var herseyden dedi. Bu laflari acikca soylemek iyi ancak daha yayina alirlarmi bilmiyorum :)

alırlar abi tekrar canlı yayına. ne güzel bizim gazımızı alıyor işte. birileri gazımızı almazsa sosyal patlama olur.
bu şikeleri yapanlar artık o kadar utanmaz oldular ki gözümüze sokarak yapıyorlar. şike yapabilmek, artık güç gösterisi anlamına geliyor.
bu kadar ithamın yapıldığı maçlarla ilgili soruşturma yapılmaması ne kadar berbat halde olduğumuzun ispatıdır.

Sadece Samsunspor

Altayda Eren Erdogan diye bi forvet oynuyor masallahi var. Ozguvenide var. Daha 19 yasinda. Cok canlar yakar. Mustafa denizli cikardi yine bi yildiz heralde

isyan

Altay ne yapiyor ? Izleyen varmi ?

Sadece Samsunspor

Altayi yeneriz bence playoffa kalirsak

forzasirin55

Arkadaşlar Play off oynayacağız. Ama galiba bu maçları hafife alıyorsunuz. Yapmayın.
Bu maçların atmosferi çok başka olacak. Temkinli olalım.

kaan

09 Mayıs 2021, 22:50:48 #48549 Son düzenlenme: 09 Mayıs 2021, 23:01:17 kaan
4 play-off takımının aralarında oynadığı maçlarda en çok puanı Altınordu topladı. Altay ve İstanbul'u içerde, dışarda yendiler. Bizden de 2 puan aldılar.

Ne heves kaldı ne heyecan. Bu iş olmayacaksa, ilk maçta İzmir'de bitsin. Finalde kaybetmek ağır oluyor.

Ayberk

Haftaya girerken beklediğimiz oldu, hemen Altınordu'ya hazırlanmak gerek. Tribünleri de bir zahmet açalım. Cezası neyse veririz.

jean

Neden her zaman biz kaybediyoruz giresun gibi takima madara olduk basarisiz sayilmaz topladigimiz puanlar 4 mactaki kotu performansimizla hediye ettik super ligi digerlerine

eprianu

Altınordu bu rakipler arasında bize gelebilecek en iyi rakipti. Bunu rakibi küçümsediğim için söylemiyorum. İstanbulspor ile aramız fena bozuk. İki maç da gergin ortamda geçerdi. Altay hala bekleneni veremiyor ama patlamaya hazır bomba gibi. Bir bakmışsınız 5 atar, bi bakmışsınız  5 yer. Ancak Mustafa Denizli ile iyi bir hava yakalayabilirler.

Bu şartlarda Altınordu iyi rakip. Ancak bu, güçsüz olduğu manasına gelmiyor. Gençler, diriler, her yerde basıyorlar. Tam da bizi zorlayacak takım profili.

Camia içi yaşadığımız olaylardan dolayı üzgünüz. Rakiplerin alenen şike yapmasından dolayı kızgınız. 6 puanlık farkı koruyamadığımız için de sinirleniyoruz. Ancak sakin olmak zorundayız.

Sosyal medyada öfkesinden dolayı "Mustafa Aztopal İstifa" diyen de görüyorum, "Ertuğrul Sağlam İstifa" diyen de. Aman arkadaşlar, bunun yeri ve zamanı değil. Bu kadar kritik bir zamanda Başkanımız Yüksel Yıldırım'ın oluşturduğu bu birliktelik havasını kullanmak zorundayız.

Hesaplaşmaları şampiyonluk sonrasına bırakalım. Lütfen herkes öfkesine sahip çıksın. Bu ateşle kendimizi yakarız ancak. Olan bize olur.

ata55

Beklenen oldu.
Ligin fahişesi Tuzlaspor Giresun'un altına yattı. Kaleye bile gitmediler.
ADS, ihalspor zaten. Sürpriz yok.
Şimdi bunları bir kenara bırakmamız lazım.
Onlarla aynı puanı aldık. İyi bir takımımız var. Play Off'tan çıkacağız. İnanıyorum.
Takıma destek vakti.

Elyesa

hic bukadar midem bulanmamisdi giresun ve adanademirspordan yaziklar olsun insallah dahada beter olur dusersiniz beter olun