Nadir Çiftçi

Başlatan _SoN_, 02 Ekim 2020, 09:52:01

« önceki - sonraki »

_SoN_

02 Ekim 2020, 09:52:01 Son düzenlenme: 02 Ekim 2020, 16:25:33 _SoN_

Son olarak Çaykur Rizespor'da forma giyen hücum oyuncusu Nadir Çiftçi ile 2 yıllık bir anlaşma sağlanmıştır.

Nuri Asan Tesisleri'nde yapılan imza törenine 28 yaşındaki oyuncunun yanı sıra Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal da katılmıştır.

Oyuncumuzun camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

"YILDIZ" transferlerimiz devam ediyor, son olarak anlaştığımız Nadir Çiftçi takımımıza hayırlı olmasını diliyorum.

Nuri Asan

Hayırlısı olsun. 1 e 1 de fena değil. Fifa oyunlarında ki gibi adam eksiltiyor.

ask55

Cok formdan dustu.
Ama yetenek anlamında uyum da saglarsa iş yapar.
Bekleyelım.Ben ön yargılı degılım.

Sadece Samsunspor

Bizim cift takimli facebook twitter kullancilari baslamis yine sallamaya. Sanki kendi tuttuklari diger takimlar cok iyi transferler yapiyor sanki. Her sene bizi avrupada rezil rusva edip geri geliyorlar.

Nuri Asan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 02 Ekim 2020, 15:50:26Bizim cift takimli facebook twitter kullancilari baslamis yine sallamaya. Sanki kendi tuttuklari diger takimlar cok iyi transferler yapiyor sanki. Her sene bizi avrupada rezil rusva edip geri geliyorlar.

stadın yolunu bilmeyen, çift takımlıları ben hesaba almayalı 25 sene var hocam. Onlar sallasın dursun. Biz Giresunda, Malatyada, Sivasta ağlarken onlar kıçıyla gülüyordu bize. işin başka garibi ise bunlara Başkan ciddiye alıp cevap yazıyor.

Velhasıl kelam, o çift takımlıların bazıları bizden daha büyük Samsunsporlu oldular, şimdi ben gülüyorum onlara.

5trawberry

Herkesin aksine ben Nadir'in Eskişehir performansını beğendim. Vuruşu sağlam yapamasa da iki net pozisyona girdi, üç net de gol pası verdi.
Eğer Nadir fizik gücünü bir tık yukarı taşırsa çok faydalı olacak gibi.
Pivot santrfor özelliklerini iyi kullanabilir. Sırtı dönük ve kanattan bindiren oyunculara servis özelliği olan oyuncu.
Şahsen, eleştirdim ama Forvet mevkisinde ışık görüyorum.

Sol Açık

Alıntı yapılan: 5trawberry - 21 Ekim 2020, 15:59:49Herkesin aksine ben Nadir'in Eskişehir performansını beğendim. Vuruşu sağlam yapamasa da iki net pozisyona girdi, üç net de gol pası verdi.
Eğer Nadir fizik gücünü bir tık yukarı taşırsa çok faydalı olacak gibi.
Pivot santrfor özelliklerini iyi kullanabilir. Sırtı dönük ve kanattan bindiren oyunculara servis özelliği olan oyuncu.
Şahsen, eleştirdim ama Forvet mevkisinde ışık görüyorum.

Kesinlikle katılıyorum. Kaçırdıkları saç-baş yolduran cinstendi, ama pozisyona girmesi ve araması önemli. Ayrıca takımı oynatma özelliği de var. Tomane'nin iyi bir yedeği olacak gibi, o yokken yükü sırtlayabilir.

Ama Keçiören maçında gol bulması ve rahatlaması gerek, yoksa gerilim iyi etkilemeyebilir...

Stoper

Keçiören maçında golünü attı ve çok sevindi. Buna ihtiyacı vardı. Sezon sonunda 8-10 gol bulacağını düşünüyorum.

Sol Açık

Nadir'in faydalı bir santrafor olduğunu düşünüyorum. Tomane'nin yokluğunda Nadir de olmasa gerçekten çok sıkıntı yaşardık. Faydalı bir transfer olmuş...

eprianu

Sosyal medyada çok eleştiri alıyor. Kendisine haksızlık edildiğini düşünüyorum. Sırtı dönük oynuyor ve top saklıyor. Kendisinden beklenen bu değil mi?

Bizim taraftarımız istiyor ki; güçlü olsun, hızlı olsun, 2-3 kişiyi çalımlasın ve gol atsın. Bir futbolcuda bu yetenekler olsa zaten Premier Lig'de olur. Burada işi ne :)

5trawberry

Alıntı yapılan: eprianu - 25 Ekim 2020, 15:10:59Sosyal medyada çok eleştiri alıyor. Kendisine haksızlık edildiğini düşünüyorum. Sırtı dönük oynuyor ve top saklıyor. Kendisinden beklenen bu değil mi?

Bizim taraftarımız istiyor ki; güçlü olsun, hızlı olsun, 2-3 kişiyi çalımlasın ve gol atsın. Bir futbolcuda bu yetenekler olsa zaten Premier Lig'de olur. Burada işi ne :)
Nadir transferiyle ne kadar eleştirilse de bence çok faydalı olacak.
Forvet mevkisinde olunca gol atmadığıniz sürece eleştiri eksik olmaz. Nadir gol atarak görünmeyen faydasına görünürlük ekledi. Hücumda sürekli etkin. Presle yoruyor, geri geliyor top alıyor, top dağıtıyor. Dediğim gibi kondisyonu oturursa Tomane'yi bile bı süre kenarda oturtabilir.

celebi

Nadir faydalı bence teknik olarak açıklamaya girmeyeceğim:)

Stoper

Gol atar atmaz olabilir ama çok katkısı var.

maço

Gol atma istemiyoruz ama o pası vermelisin.

s_uzunkaya

gol atacam diye ads ve a.ordu maçlarında 4 puan bıraktık. umarım teknik ekip ".okarım senin atacağan gole haaa" demiştir!