Son İletiler

Sayfa 1 2 3 4 5 ... 10
11
Maçlarımız / SÜPER LİG 2023-2024 | 31.HAFTA...
Son İleti Gönderen mehmet yılmaz - 25 Mart 2024, 21:29:26
SÜPER LİG 2023-2024 | 29.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2-1 MKE Ankaragücü

4 Nisan 2024 Perşembe
20:30
Yeni 19 Mayıs Stadyumu
BeinSport

Pendik'i bertaraf etmek ve kendimizi de iyice üst atabilmek adına çok kritik bir müsabaka. Samsun'da iftar 19:10'da olacakmış. Nispeten iyi bir saat. Tribünleri doldurmamız lazım, dolu tribünler önünde Pendik'in bizi yenmesi mümkün değil. Kazanalım, rahatlayalım.
12
Samsunspor.biz Forumu / Ynt: Samsunspor.biz Genel Sohb...
Son İleti Gönderen brigand - 25 Mart 2024, 16:01:07
Bu çocuk hala bizde mi onu bile bilmiyorum.
13
Ayrılan Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Nurullah Aslan
Son İleti Gönderen Stoper - 25 Mart 2024, 11:27:57
2. Ligin çok üstünde kurduğumuz takımda, parlak bir sezon geçirmişti. Başkanın da her yerde onu övmesi, PR yapması herkes tarafından ilgi uyandırdı. Beşiktaş'la, Trabzonspor'la ismi geçti. Belki asparagas haberlerdi ama Nurullah isminde geleceği olan bir kaleci var gözüyle bakıldı. 2. Ligde bazı maçlarda, kalemizi bulan şut sayısı 1-2 oluyordu. Köşe vuruşu kullanmadan maçı tamamlayan takım sayısı bir hayli fazlaydı.

1. Lig performansı yol gösterici olacaktır demiştik,bir sene oynadıktan sonra Ankaragücü'ne kiralık gönderildi. Süper lig kadrosunda yer almak onun için fırsattı ama olmadı.
14
Ayrılan Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Nurullah Aslan
Son İleti Gönderen ercan0655 - 25 Mart 2024, 11:06:30
Golcülüğü kaleciliğinin önüne geçmiş. Kafa ile gol attı ya. 😜 Yazık etti kendine kaleciliğini hiç geliştirmedi, o boyu fiziği ile kaleci değil basketbolcu olmalı yada böyle santrafor.
15
Son İleti Gönderen Stoper - 25 Mart 2024, 04:01:30
16 yaşında kulüpten içeri girdi.
17, 18, 19 ve 20.
Koskoca dört sene, yıldız mı bölgesel lig futbolcusu mu olacağı konusunda yol gösterici bir süre. 20 yaşında Serkan Aykut süper ligde isminden söz ettiriyordu. Alpaslan Tahsin'in güzel PR yaptılar, olmadı. Umarım Arap atı gibi sonradan açılır ama zor. Nerede bizde mi gitti mi bilmiyorum.
16
Son İleti Gönderen defansif orta saha - 24 Mart 2024, 17:30:58
Durup durup yazıyorum belki ama bizim altyapıda "alpaslan tahsin" isimli bir dünya yıldızı adayı vardı. Nerede olduğunu bilen var mı? 😅
17
Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Yunus Emre Çift
Son İleti Gönderen Stoper - 23 Mart 2024, 22:58:50

Samsunsporlu Yunus Emre'ye şans doğdu

Samsunspor'da Satka'nın sakatlığının ardından uzun süredir forma şansı bulamayan Yunus Emre Çift'e gün doğdu. Savunma oyuncusu, Satka'nın yokluğunda süre alabilir.

Samsunspor'da uzun süredir forma giyemeyen Yunus Emre Çift, formaya bir adım daha yaklaştı. Savunma hattında Satka'nın sakatlanmasının ardından uzun süredir forma şansı bulamayan Yunus Emre Çift'e gözler çevrildi.

Bugün başlayacak olan hazırlıklarda teknik direktör Markus Gisdol'un, milli arada Yunus Emre Çift'i Pendikspor maçına hazırlaması bekleniyor.

Kübra ÖKSÜZ
https://www.gazetegercek.com.tr/samsunsporlu-yunus-emre-ye-sans-dogdu/133704/
18
Tarihimiz ve Nostalji Arşivimiz / Ynt: Can Ulun
Son İleti Gönderen Stoper - 23 Mart 2024, 22:20:46

19
Tarihimiz ve Nostalji Arşivimiz / Ynt: Zafer Çabalar - Kel Zafer
Son İleti Gönderen Stoper - 23 Mart 2024, 22:14:51

Fotoğraf: Ferhat Arslan
20
Son İleti Gönderen _SoN_ - 21 Mart 2024, 22:58:20
Çok eski bir üye olarak bu duruma üzülmekle beraber, daha kötüye gitmemesi için birkaç öneride bulunmuştum zamanında, dikkate alınmadı. Zaten dikkatele alacak yöneticilerin bile çoğu artık siteye girmez oldu, ne kadar sosyal medya forumların önüne geçmiş olsa da forum kültürü başkadır, bunu yaşatmak ileriye taşımak ekip işidir, maalesef birkaç arkadaşımızın dışında ilgilenen kalmadı, inşallah bir gün onlarda bırakmaz, yoksa maalesef bu forum da tarihin sayfalarında yerini alıp, silinip gidecek diye korkuyorum.
Sayfa 1 2 3 4 5 ... 10