Son İletiler

Sayfa1 2 3 4 ... 10
1
Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Yunus Emre Çift
Son İleti Gönderen evolution55 - Bugün, 10:57:22
eren derdiyok'a adım attırma aslan parçası...
2
Samsunspor.biz Forumu / Ynt: Yüksel Yıldırım - Başkan
Son İleti Gönderen jean - 08 Aralık 2021, 19:26:50
Her ne kadar kizip elestirsekte maddi olarak daha iyi birisi olmayacagi asikar o yuzden tam destek sart
3
Maçlarımız / Ynt: TFF 1.LİG 2021-2022 16.HA...
Son İleti Gönderen jean - 08 Aralık 2021, 19:25:17
Su macida alirsak harika olacak insaallah alip havaya gireriz
4
Samsunspor.biz Forumu / Ynt: 2021 - 2022 Sezonu Transf...
Son İleti Gönderen ercan0655 - 08 Aralık 2021, 15:21:33
Devre arası diomande, melinovic,kesinlikle. Bah, cinari ve boli para kazandırmaları /getirmeleri şartı ile gönderilmeli. Yerlerine yabancı alınmamalı. Devre arası alınanlar patlıyor.🤪 Bunlar sezon sonu alındı bunlar bile patladı ki devre arası düşünemiyorum.
5
Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Cihan Kahraman
Son İleti Gönderen Kaya - 07 Aralık 2021, 22:07:15
Yetenekleri var mı ? Tabi ki var ama makul bir orta saha oyuncusu gibi oynamaya çalışıyor.

Rakibi karşılama tarafında neredeyse hiç yok ve en önemlisi dikine oynayabileceği birçok pozisyonda dönüp yana ya da geriye oynuyor. Üst düzey bir orta saha olmak istiyorsa dikine top taşımak ve rakipten de top kapmak zorunda.
6
Son İleti Gönderen Kaya - 07 Aralık 2021, 22:00:12
Balıkesir maçında berbat oynadılar. Yana pas verecek halleri yoktu. Çok koşarsak ve bunaltırsak hiç şansları yok. Bizim en büyük eksiğimiz koşmuyor ve alan daraltmıyoruz. Artık kondüsyonlar dibine kadar zorlanmalı.
7
Son İleti Gönderen Sadece Samsunspor - 07 Aralık 2021, 21:57:29
Ali Koç'tan Başkan Yüksel Yıldırım'a Tebrik! Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'ı tebrik etti

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, çıkarttıkları mor forma ile ilgili Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un kendisini tebrik ettiklerini belirterek, "TFF'de toplantı vardı geçenlerde. Orada Fenerbahçe Başkanı Ali Koç geldi. 'Yüksel başkan seni tebrik etmek istiyorum. Şahane bir forma yapmışsın gurur duydum. Geçen sene Atatürk'ü işlemiştin bu sene de mor forma bizi kıskandırdın. Arkadaşlara da söyledim 3 senedir buradasınız bir şey yapmıyorsunuz Samsunspor'dan örnek alın dedim' dedi. (gülerek) Seni onlara örnek gösterdim dedi. Ben gurur duydum. Demek ki bulunduğunuz lig değil yaptığınız iş önemli. Bu her sene devam edecek" ifadelerini kullandı.
8
Son İleti Gönderen emre - 07 Aralık 2021, 21:56:09
Takım iyi değilken ne güzel sessiz sakindi. Şimdi yine başladı Yunus Emre Çift uçuyor kaçıyor, Polat Yaldır herkesin gündeminde diye... Hayır onun yüzünden olacağı varsa da olmuyor.
9
Ayrılan Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: İlyas Kubilay Yavuz
Son İleti Gönderen Stoper - 07 Aralık 2021, 19:08:07
Kubilay'ın bu yeteneğiyle süper lig yapması lazımdı. Recep Niyaz çok mu iyi, fizik olarak birbirlerine benziyorlar hatta Kubilay'ın top kullanma becerisi daha yüksek; eksik olan koşu mesafesi,topsuz oyun ve  en önemlisi "mental" yapı.
10
Son İleti Gönderen Stoper - 07 Aralık 2021, 19:04:49
Ankaragücü son haftalarda formsuz, lig sonuncusu Balıkesir'e karşı aldıkları skor aldatmasın.
Taraftarımız da desteğiyle kazanacağız ve ilk 2 için savaşacağız.
Sayfa1 2 3 4 ... 10