Samsun hayvanat bahçesi

Başlatan kral55, 13 Mart 2005, 02:29:39

« önceki - sonraki »

kral55

Henüz yeni yapılanıyor ama çok beğendim.Tam girişte büyük bir kafes yapılıyordu.Öğrendimki oraya puma koymuşlar.O pumaları ankarada görmüştüm özel kapalı mekanları vardı inşallah oraya uyum sağlarlar ve yeni hayvanların katılmasıyla orası renklenir.

curva55

Samsuna gidince bir giderim samsuna yakışır böyle şeyler...

fatihsune

Evet arkadaşlar sizlerinde dediği gibi Karadenizin başkenti Samsunumuza karadenizin en büyük hayvanat bahçesi yakışır...
B.Belediyesi ; sevgi kafe ,sahil yolu, şelale ve hayvanat bahçesi dörtgenini öyle güzel yaptı ki inanın bana türkiyede çok az vardır böyle bir kompleks...
yazın burada iğne atsanız yere düşmeyecek bunun sinyallerini havalar çok soğuk olmasına rağmen pazar günleri dolup taşan hayvanat bahçesi ile almış bulunmaktayız...

kral55

2 tane puma 2 tane aslan var en çok ilgiyi aslanlar çekiyor.Kurt, tilki,zebra,timsah ve yaban domuzuda getirilmeli ve bunlar kiralama usulü ile değilde temelli getirilmeli.Bunlara özel ısıtmalı  kışı geçirecekleri odalar yapılmalı.Ayrıca kaldırılacak olan tcdd atölyelerine doğru hayvanat bahçesi uzatılmalı bence.

curva55

Deve kuşu getireceklerine SAMSUNSPORUMUZA yardım etsinler!!!!!!!!!

jurista

Birçok büyük şehirde olduğu gibi, sadece belgesellerde görebilecekleri hayvanları gözleriyle görüp tanıma sansına sahip olmak  bizim çocuklarımızında hakkı değilmi?

aliye

sevgili çiğdem çok haklısın bunlar güzel enstantenelerdir insanlar bu tür etkinliklerle stres atarlar samsun için güzel bir gelişme fikrini destekliyorum

carsambali55

bugune kadar boyle bir hayvanat bahçemizin olmayışı ayıptı zaten

Avni

Ben Almanya Köln sehrinden yaziyorum.Tabiiki Samsun gibi bir büyük sehirde Hayvanat Bahcesi olmali.Insanlarin ve cocuklarin hayvanlari sevmeleri ve anlamalari saglanmali.Ama üzülerek belirtmeliyim ki;Samsun Hayvanat Bahcesi hic de Hayvanlarin mutlu olabilecegi yer degil.Inanin o Ayilarin stresli ve bunalim icinde oyana buyana olta atmalar hic gözümün önünden gitmiyor.Eminim o hayvanciklar orda yasamaktansa ölmeyi tercih ederlerdi.Gölge yok, sehir trafiginin en islek oldugu yerde.Bence Hayvanat Bahcesi baska sakin ve daha genis bir yere tasinmali.Birde olaya Allahin bize emanet ettigi hayvanlarin gözüyle bakmak lazim.Saygilar.Avni

berusa55