Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF)

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 02 Şubat 2008, 13:18:02

« önceki - sonraki »

Kadir ÇELEBİ

SADEF 14-15-16 MART FESHANE ŞÖLENİ TANITIMLARI İÇİN SAMSUNDAKİ ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR...

Merkezi İstanbul Şişli´de bulunan Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF), 14, 15, 16 Mart tarihlerinde düzenleyeceği ´Samsun Tanıtım Günleri ve Şöleni´ etkinliği kapsamında kente gelerek, Samsun Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile görüştü.SADEF Genel Başkanı Müslüm Çamuroğlu, İstanbul Feshane´de düzenlenecek olan şölene, geniş bir katılım olabilmesi için kent merkezi ve ilçelerde bulunan belediyeleri ziyaret ettiklerini açıkladı. Başbakan Erdoğan´ın yanı sıra bazı bakanların da katılması beklenen şölende, Samsun rüzgarı estirmeyi hedefleyen SADEF tarafından gündeme getirilen projeye, büyük destek geldi.Gazetemizi de ziyaret eden SADEF Genel Başkanı Müslüm Çamuroğlu, Başkanvekili ve Şişli Belediyesi Meclis Üyesi Adem Taşdemir, Başkan Yardımcısı Ahmet Demir, Genel Sekreter Yıldıray Baş, Genel Yayın Yönetmenimiz Necdet Uzun ile görüştü. Dernek yöneticileri, Necdet Uzun´a İstanbul´da gerçekleştirilecek etkinlik hakkında bilgiler verdi.

Kaynak
Haber Gazetesi
http://www.sadef.org.tr/

Arkadaşlar oncelikle Samsunlu ve samsunsporlu olarak bu guzel organizasyona katılalım ayrıca takımımıza destek acısından Federasyonumuza mailler atalım samsunsporumuza destek kampanyasını bu organizasyonda başlatabiliriz bizim icin guzel bir fırsat oldugunu dusunuyorum...

Mail adresi
info@sadef.org.tr

Kara Mamba

Sitelerine girip inceledim Bir samsunlu olarak gurur duydum çalışmalarının ve başarılarının devamını diliyorum.

Kadir ÇELEBİ

SAMSUN VALİSİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SAMSUN KAYMAKAMLARI VE İLÇE BELEDİYELERİ SAMSUNSPOR FESHANEDE SİZLERLE BULUŞUYOR...

SADEF Samsun Dernekler Federasyonunun Samsun Valiliği, Samsun Büyük Şehir Belediyesi İşbirliği İle İlçe Kaymakamları İlçe Belediyeleri Samsun Merkez Belediyeler Belde Belediyeler Katılacağı Samsun Tanıtım Günlerinde Feshanede İkinci Mahmut salonunda 70 Stantın Kurulacağı Büyük Fuar Alanında Samsun Değerleri Yaşar DOĞU, Neyzen TEYFİK , Adnan KAHVECİ, Yıldıray ÇINAR' ında Anılacağı, 3 Gün Böyunca Sanatçıların Konser Yapacağı 14 15 16 Martta Yörelerimizin Kültürünü Turizmini ve Tarihinin Tanıtılacağı Standlarımızda Değerli Başbakanımız Recep Tayip ERDOĞAN' ın ve Bakanlarımızın, Milletvekillerimizin İstanbul Valiliği ve İstanbul Büyükşehir Belediyesinin ve İstanbul İlçe Kaymakamları İlçe Belediyelreri, Siyasi İl başkanları ve İlçe Başkanları, Parti Genel Başkanlarınında   19 Mayıs 1919 '' İŞTE BENİM DOĞDUĞUM TARİH DİYEN MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN KENTİ SAMSUNLULAR '' Feshanedeki Büyük Şölenimizde Tanıtımızda Siz Değerli Samsun Halkını ve Samsunu Sevenlerinide Aramızda Görmek İsteriz...

Türkiye Genelinde 200 Yakın Samsun İl, İlçe ve Köy Derneklerinin Bir Arada Olduğu Üst Kuruluş Olan SADEF Samsun Dernekler Federasyonu, Samsun ile İstanbulu Buluşturuyor...

İSTANBUL EYÜP FESHANEDE BULUŞALIM...

İrtibat Tel SADEF Genel Metkezi

0212 267 27 55
        0212 267 27 45
Fax :0212 267 25 95

e-mail : info@sadef.org.tr
sadef_sadef@hotmail.com

jean

mavi karadeniz tv de gurbetten samsuna programinda diyorlar bu dernegi