PES2011

Başlatan Kaya, 30 Eylül 2010, 02:27:34

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

ben muhabbetin başını kaçırdım..siz halen pes 2011 i yüklemeye mi çalışıyorsunuz ??

hani şu erkutla bizim iki aydır oynadığımız,benim bilgisayarımda yüklü olan 2011 ??

Mustafa  sen burdaykene bende cd si vardı be kardeşim :):) Keşke bi deseydin abi sen bizim büyğümüzsün.Sende bunların her türlü cd si felan vardır diye :):) :P :P

Ollivanders

Abi o demosu olmasın veya 2010 :D

babasamsunlu

istersen bi gel yarın kardeşim..oynayak :)

Ollivanders

Senden korkulur abi :D Ama netten indirip oynamanın tadı baska :D

Kaya

Alıntı yapılan: Serpico55 - 30 Eylül 2010, 20:01:38
baba nasıl oyle indirdin hızlı :D Benimkiler cok yavas :D birde fifa 2011 indiriyorum :D Saglam bir yerden indircem pes i olmadı sizden alırım :D

Valla bi hot bi file sitesinden 2 şer 2 şer indiriyorum dün paylaştığımdan beri..Çok heyecanlıyım demosu kurulu zaten bir an önce insin sorunsuz kuralım da oynayalım..

Burak

fifanın demosunu kurdum gayet başarılı çok beğendim özellikle pro kamera da çok zevkli oyunlar çıkabilir.tabi pro kamera iki kişi zor olur. şutları mükemmel olmuş ama görüntü kalitesi bilgisayarda zayıf en azından pes e göre fifa 99 dan sonra beğendiğim ilk fifa oldu gayet başarılı ps3 te de denemek lazım

Ollivanders

Alıntı yapılan: iak5529 - 30 Eylül 2010, 20:05:24
Valla bi hot bi file sitesinden 2 şer 2 şer indiriyorum dün paylaştığımdan beri..Çok heyecanlıyım demosu kurulu zaten bir an önce insin sorunsuz kuralım da oynayalım..

indirde kardesim cumartesi alırım halısahada senden :D

babasamsunlu

kardeşim size diyorum cd var :):) hala nelerle uğraşıyorsunuz :):) Allah Allah :)

Ollivanders

Alıntı yapılan: Burak - 30 Eylül 2010, 20:06:29
fifanın demosunu kurdum gayet başarılı çok beğendim özellikle pro kamera da çok zevkli oyunlar çıkabilir.tabi pro kamera iki kişi zor olur. şutları mükemmel olmuş ama görüntü kalitesi bilgisayarda zayıf en azından pes e göre fifa 99 dan sonra beğendiğim ilk fifa oldu gayet başarılı ps3 te de denemek lazım

suan iniyor kardesim x7 yuksek hızda :D Hızlı tren gibi mubarek :D

Kaya

İşin ilginç yanı akan abinin çinli bir firma olan KONAMİ ile olan ilişkileridir.Dünyanın her yerine belli sürede dağıtılacağı açıklanan ve çıkışı bir iki günü bulan bu oyunu sevgili babasamsunlu nasıl edinmiş..Lütfen bununla ilgili bir açıklama yapsın..Firmadaki geyşalarla işin bir bağlantısı olup olmadığını öğrenmek istiyorum..Özeldende irtibata geçebiliriz  8)

Burak

fifa beklediğimden kat kat iyi çıktı ayrıca demosu pes e göre çok daha detaylı ama değişmeyecek birşey varsa PES i hiçbir zaman geçemeyeceği en azından gönlümüzde :)

Ollivanders

Winning eleven dan pro evolution soccer 2011 e kadar:D

babasamsunlu

kardeşim inamayan ve iddaaya girip kaybetmeyi gözealabilecek herkes ile yarın akşam bizim evde buluşalım... yemin ediyorum 2 aya yakın süredir oynuyorum evimdeki bilgisayarda yüklü pes 2011..

erkut la oynadık kaç kere yemin ediyorum..Şahidimdir kendisi.. yinede inanmayan kardeşlerimle çarpışırız her türlü :D :D

Ollivanders

Abi adamlar acıklama yaptılar oyun turkiyede ekim basında satılacak diye :) ama sende 2 ay oncesinden var ilginc abi :) pas siddetini ayarlayabilio musun :D

Kaya

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 30 Eylül 2010, 20:12:01
kardeşim inamayan ve iddaaya girip kaybetmeyi gözealabilecek herkes ile yarın akşam bizim evde buluşalım... yemin ediyorum 2 aya yakın süredir oynuyorum evimdeki bilgisayarda yüklü pes 2011..

erkut la oynadık kaç kere yemin ediyorum..Şahidimdir kendisi.. yinede inanmayan kardeşlerimle çarpışırız her türlü :D :D

Yok inanıyorum inanıyorumda bağlantılarını merak ediyorum.Eline nerden geçti  ;D