Football Manager 2011

Başlatan Lusage, 22 Haziran 2010, 18:32:03

« önceki - sonraki »

Musti

Adam haklı beyler. Emek var. Kap şukunu :P

Lusage

2011 - 2012 çalışmalarına başladık. Eksik gördüğünüz yerleri bildirirseniz sevinirim  :-[

maviay55

yanlışlıkla kariyerimi silmişim  :'( :'( bulamıyorummm :( :(

Ollivanders

Alfreton ile Amatorden league 2 ye :D Zevkli olmaya başladı :D

maço

crash dumps mahvetti oynayamadım  :-\

ugurozkan

Alıntı yapılan: maço - 22 Mayıs 2011, 02:17:35
crash dumps mahvetti oynayamadım  :-\

kayıtlı oyununu başka bir klasöre kopyala. oyunu kaldırıp tekrar kur. hiç yama yükleme. crash dumpslar çözülebilir.

Lusage

Gelecek Sezon Kemal Tokak

CA 117
PA 140

Ollivanders

germencisse

Dayanikliligida  artsa  tam  olacak.  8)

Musti

Böyle mi olacak Kemal oyunda. Değişiklik yapabiliyor musun?

Lusage

Alıntı yapılan: Serpico55 - 26 Mayıs 2011, 00:20:44
Marking tackling 20 olsa :D

Ah keşke mümkün olsa  :o

Alıntı yapılan: germencisse - 26 Mayıs 2011, 09:17:10
Dayanikliligida  artsa  tam  olacak.  8)

Fiziksel ve Mental özellikleride arttıracağım ama şu an değil. Devre arasından sonraki veya bir önceki güncellemede olacak.

Alıntı yapılan: Musti - 26 Mayıs 2011, 15:43:30
Böyle mi olacak Kemal oyunda. Değişiklik yapabiliyor musun?

Aynen böyle olacak. Şu an değişiklik yapmam mümkün değil. Çünkü dosyayı gönderdim.  .:.:. Ama Kemal ile ilgili değişiklik olmasını düşünüyorsan söyleyebilirsin. Bir sonraki CA arttırımında dikkate alıp ona göre bir profil ortaya koymaya çalışırım.

Atakumlu

Tackling 16
marking  16
pace     14
stamina  15
first touch  14
abartı oldugunu sanmadan yazım bunları  ;)

Musti

Alıntı yapılan: Lusage - 26 Mayıs 2011, 16:14:20
Aynen böyle olacak. Şu an değişiklik yapmam mümkün değil. Çünkü dosyayı gönderdim.  .:.:. Ama Kemal ile ilgili değişiklik olmasını düşünüyorsan söyleyebilirsin. Bir sonraki CA arttırımında dikkate alıp ona göre bir profil ortaya koymaya çalışırım.

Anladım. Gayet iyi hazırlamışsın ancak bir iki özellik kafama takıldı. Sakatlık eğilimi çok olmamış mı? Devamlılığı yüksek bir oyuncu ve bu sene hiç cidi sakatlık yaşamadı diye biliyorum.

Cesaret ve takım çalışmaları da biraz düşük geldi bana. 14 olabilirdi diye düşünüyorum.

Bir de "DA" "GA" ve "wght" ne anlama geliyor?

Kolay gelsin. İyi çalışmalar.

Lusage

Alıntı yapılan: AtAKuMLu55 - 26 Mayıs 2011, 16:20:05
Tackling 16
marking  16
pace     14
stamina  15
first touch  14
abartı oldugunu sanmadan yazım bunları  ;)

Tackling, marking ve heading te bundan sonra artış yapmayacağım. 14 Süper Lig için ideal bir değer. First Touch ise biraz bence abartı olmuş.  .:.:. Yükselebilir ancak bir defans oyuncusu için 14 yüksek bir rakam. Fiziksel özelliklerde yer alan Stamina ve Pace CA nın yükselmesiyle 1 yada 2 birim daha yukarıya çekeceğim.  ;)

Alıntı yapılan: Musti - 26 Mayıs 2011, 16:35:36
Anladım. Gayet iyi hazırlamışsın ancak bir iki özellik kafama takıldı. Sakatlık eğilimi çok olmamış mı? Devamlılığı yüksek bir oyuncu ve bu sene hiç cidi sakatlık yaşamadı diye biliyorum.

Cesaret ve takım çalışmaları da biraz düşük geldi bana. 14 olabilirdi diye düşünüyorum.

Bir de "DA" "GA" ve "wght" ne anlama geliyor?

Kolay gelsin. İyi çalışmalar.

6 çok fazla sakatlanmayan oyuncular için. Sakatlanmadı ama çokça pempe bantla oynadı :D

Şu an bazı arttırımlarda CA ya takılıyorum. Şefler 115 yeterli diyor. Bende zor şer 117 de ikna ettim. Göstereceği performanstan sonra oradada bir yükselme yapabilirim.

DA benim girdiğim değer. GA ise Current Abilty ile RCA nın eşit olmadığı yani Current Abilty 110 RCA 117 olduğunu varsayarsak GA aradaki farkı tamamlayarak 117 RCA da profilinde olacak değeri gösteriyor. ( Biraz karşık oldu  .:.:. ) Wght'ı ise şu an hatırlamıyorum. Klavuza bakmam gerek.  :-[

Teşekkürler.

maviay55

satmak istemediğim oyuncuya yüksek miktar transfer teklifi geldiğinde neden kulüp başkanı devreye giriyor  >:( bunu önleyemez miyim?  :-\