Football Manager 2011

Başlatan Lusage, 22 Haziran 2010, 18:32:03

« önceki - sonraki »

Ollivanders

bu fm  askı nereye kadar surecek sayın gar 6 daha gotusu olabilir bag ona gore :D

**KaR6**

fm-cm bir aşgtır sayın serpiço, ölene kadar bizimle ;D

Ollivanders

ç ile yazmaktan daha gotusu ne olabilir :) Siteden ihracini istiyorum :D

**KaR6**

ayyyyy çok kotu bişey oldu  8)

Ollivanders

**KaR6**

düşünmeyin bişe düşünmeyin  ;D ;D ;D

Ollivanders

**KaR6**

cagrıyı hatırlamıyon mu olm yaaa ;D

Ollivanders

biiliorum olum onu diyorum ya zaten :D

La olum ne oldu sorusuna  :)

----- Asagı birsey dustuuuuuu :D

**KaR6**

heheheheheeeee ;D

aaaaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyy ;D ;D

la cgr allah seni iyi etsin, bi basıma guldum yine ;D ;D ;D

Ayberk

Alıntı yapılan: Burak - 22 Eylül 2010, 22:05:55
bunlarda aşırı gerçekçi canım işin fantezi kısmı kayboluyo :)  cm 2001-2002 de 4-5 sene içinde samsunsporu barcelona ayarına getiriyorduk. ne zaman oyun formatı değişti ben oyunu oynamayı bıraktım

Abi valla şuan bir kayıt var elimde, el emeği göz nurum, evladım gibi bakıyorum ona :D neyse, senelerden 2017 Samsunspor'la Uefa kupasını almışım, şuan sene 2018. :D 3 tane de süperlig şampiyonluğu var, ne hikmetse bi türkiye süper kupasını alamıyorum arkadaş!

KareAs55

Scout programları oyunda çok işe yariyor

3 lig şampiyonluğum var benimde biri nağmağlup 28 galibiyet 6 beraberlik  :)

Uefada 2 final oynadım 

Birinde Werder Bremene 5-0  yenildim
Diğerinde Juventus a 4-3 yenildim

3.de alıcam kupayı  :)

Burak

valla yeni oyun fazla yorarsa beni oynamam :) zaten cm 2001-2002 'nin ingilizce bir forumu var her sene kadro güncellemesi çıkıyor ama tabiki alt ligler falan detaylı olmuyor. okulda bilgisayar dersinde bile oynuyorduk yaa ne biçim bir hastalıktır bu cm :)

brigand

bu seneki oyun daha da iyi olacak. fm 2010 da database i large yaptıgınızda ve kariyerinize küçük bir takımda başladığınızda daha zevkli bir oyun oluyor. ayrıca çok başarılı olmuşssanız küçük takımda olduğunuz için büyük takımlardan teklif alabiliyorsunuz. ki takım değiştirerek kariyer yapmak ve gittiğiniz takımları başarıya ulaştırmak insanın oyundan zevk almasını sağlıyor.

KareAs55

Aynen öyle  ilk senemde samsunspor'u süper lige çıkardım  bi bakdım tottenham teklif yapdı ama tabikide reddettim  :)