FIFA 2010 ve PES 2010 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Başlatan cany, 20 Ağustos 2009, 21:52:34

« önceki - sonraki »

cany

EA Sports tarafından tüm konsollar ve PC için hazırlanan futbol oyunu FIFA 10'un çıkış tarihi belli oldu. Buna göre oyun, 2 Ekim'de Avrupa'da, 20 Ekim'de de Amerika'da raflarda olacak. FIFA 10, özellikle PS3 ve Xbox 360'da geliştirilmiş grafik ve fizik özellikleri sunuyor.

EA Games'in açıklaması tazeliğini korurken, bir açıklama da Konami'den geldi. Firma, geliştirdikleri futbol oyunu PES 10'un çıkış tarihini duyurdu; 23 Ekim. PES 2010, PC, PS3, Xbox 360, PSP ve PS2 için hazırlanıyor.

İlgililere duyurulur...!

alıntı:Forum TR

Sony

cembaba

Ooo güzel oldu bu ya ben hep R.Madrid i alırım bütün yıldızlar orda :D

Jnr.Serkan

55sirinler55

Sercan

samsunsporulan

Fifanın görüntü kalitesi efektleri gerçekçiliği çok üst düzey pes e göre ama oynayış zevki derseniz pes

**KaR6**

pes10'un tanıtım videosunu izledim de, fifa bu seneden sonra tarih olur.. mükemmeli yakalamış pes oyun zevki ve kontrolu olarak.. oyun stratejisi ve oyuncu kartları denilen 2 yeni sistem harika gercekten ..

emre

Alıntı yapılan: **KaR6** - 31 Ağustos 2009, 18:10:26
pes10'un tanıtım videosunu izledim de, fifa bu seneden sonra tarih olur.. mükemmeli yakalamış pes oyun zevki ve kontrolu olarak.. oyun stratejisi ve oyuncu kartları denilen 2 yeni sistem harika gercekten ..

aynen kardeşim bende izledim bu pes fıfa yı siler,süper özellikler gelmiş..

samsunsporulan

pes daha almanyanın lisansını bile alamıyor konami sorunlu bu yüzden

KocumVolkan

Alıntı yapılan: emre55 - 31 Ağustos 2009, 19:04:33
aynen kardeşim bende izledim bu pes fıfa yı siler,süper özellikler gelmiş..

o özellikler gelirse yüzlerce bug (hata) geleceğinden eminim.. konami daha oyun fiziğini düzeltemedi.. çok eski serilerdne beri takip ediyorum.. ama bazı gerçekleri kabullenmek lazım..
bir iş yaptıklarında 10 aşama geçmeden beceremiorlar..

**KaR6**

en fazla 2 patch sonra derdi tasası kalmaz, fifayı bi tek 97 de oynuyodum, ondan sonra goal storm, winning eleven ve pes e devam ettik, pesten şaşma çizgiyi aşma demişelr ;D

emre

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 31 Ağustos 2009, 19:32:49
o özellikler gelirse yüzlerce bug (hata) geleceğinden eminim.. konami daha oyun fiziğini düzeltemedi.. çok eski serilerdne beri takip ediyorum.. ama bazı gerçekleri kabullenmek lazım..
bir iş yaptıklarında 10 aşama geçmeden beceremiorlar..

deneyince göreceğiz ama tanıtım filmi oldukca etkileyici..

55sirinler55

Arkadaslar internetten kolay ve ücretsiz oyun indirme sitesi varmi birinde??