Fifa mı, PES mi ?

Başlatan cany, 27 Mayıs 2009, 19:37:17

« önceki - sonraki »

cany

hangi oyun daha iyi, oylayalım...!

FK_SAMSUN

**KaR6**

MeL_55

yaman55

27 Mayıs 2009, 19:45:39 #4 Son düzenlenme: 27 Mayıs 2009, 19:47:18 yaman55
FİFA YORUMUM: Fifa bir efsane pcde oynadığım ilk oyun fifa 97 di sonra fifa98  salon futbolu ile gönüllerde taht kurdu ama işte o yüzden bilemem bir duraklama yaşadı easports senelerce yerinde saydı taki bence 2007 e kadar o sene oyun güzeldi 2009 ise tam anlamıyla olmuş diyorum
PES YORUMUM: Pes aslında goal storm efsanesinin devamı tam anlamıyla atari oyunu deriz işte bu o 97 de başladı bu efsanevi oyun 2000 ise bence serinin en iyi oyunuydu fifadan daha çok zev verdiği kesindir ama nedense hiç bir zaman oyuncu adlarının takım formalarının patendini alamamıştır konami 2009 serisindede devam ediyor almanya amerika asya ülkelerindeki bir çok oyuncunun gerçek adlarını kullanamıyor konami

sonuca gelirsek bende ikiside var ps2 de oynuyorum Fifanın Geniş kapsamı Pesin amatör ruhu diyorum
Oyum pes'e
YAMAN55

yaman55

Alıntı yapılan: cany - 27 Mayıs 2009, 19:53:16
fifa07 den itibaren fifa çok gelişti, görüntü olarak, oyun olarak çok kolaydı ama 08de oyun zorlaştı görüntü 07ye benziyodu ama bu son çıkardıkları fifa2009 gerçekten mükemmel!...görüntüsü zaten tartışılmaz oyun olarak da iyi...PES te özellikle playstation3'te çok kolay gol oluyo...fifa daha gerçekçi bence iki yönden de(görüntü ve oynamak açısından)

bi de PES'te lig yaparken saçma sapan stadyumlar geliyo 18-20 tane stadyum var zaten normal...ama fifa da o takımın kendi sahası olmasa bile ona benzer bi stadyumlar geliyo

özellikle tek başına oynayanlar için Fifa müthiş...!

oyum fifa'ya

fifa manager modunda oynuyorum iskoçya liginde celticim küçük takımların stadları  dundee motherwell tıpatıp aynı o konuda fifa süper

Ollivanders

Valla futbol oyunlarıyla cok fazla ilgilenmem ama oyun pese cunku fifayı o ceza alanına girip hangi tusa basarsan bas gol olur doneminden beri sevmiyorum :D beni futboldan soguttu :D ama pes  gercekci  bana gore tabi ea sports stad konularında cok iyi ... Manager oyunlarını tercih ederim ben :)

Bunların yanında 2. dunya savası younları vazgecilmezim Call of duty , Call of duty united offensive , Call of duty 2 . Call of duty 4 ve tabiki call of duty 5 :):)  ustune tanımam bu serinin :)

Tufan

tabiki pes hatta winning eleven
goal storm 97 98den beri oynarım futbol oyunu playstationda oynanır bilgisayara joystickte taksan o tadı vermiyor.

Ollivanders

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 28 Mayıs 2009, 02:23:35
tabiki pes hatta winning eleven
goal storm 97 98den beri oynarım futbol oyunu playstationda oynanır bilgisayara joystickte taksan o tadı vermiyor.

Winning eleven 4 ustune var mı ya :)

Akyol

Grafik ve detay anlamında FİFA amaa oyunun zevkliliği ve zorluğu bakımından PES  ;)

**KaR6**

van du sakka sii yu, winning eleven ;D offsayduaaa naaayn ;D

samsun155

fifa 07 nin üstüne tanımam.(belkide pes oynamamışlılığımdandır;)

emre

Ollivanders

Alıntı yapılan: **KaR6** - 28 Mayıs 2009, 12:57:40
van du sakka sii yu, winning eleven ;D offsayduaaa naaayn ;D

naranakata sutoooo haddiveru ,,  aneşitodoo... Efenbergu :) gigisi roberito carlos:)

yaman55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 28 Mayıs 2009, 18:17:07
naranakata sutoooo haddiveru ,,  aneşitodoo... Efenbergu :) gigisi roberito carlos:)
haran şhuri  kakaniii saydin duuuuü beckkım sağcan solabatar :D:D:D