samsunspor.org.tr

Başlatan ramcQ_55, 25 Şubat 2009, 23:12:03

« önceki - sonraki »

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 25 Şubat 2009, 23:58:37
neymiş kırdığım pot söylede bilelim hem yalanmı demişim 50 dedim ama 63 müş bugüngü siteye giren sayısı biraz yaklaşmışım işde tahmini deil gercek 63

ramco kafa ağır basıoyr herhalde. oradaki 63 "aynı anda onilne olan kişiler" yani aynı zaman diliminde. gün içinde girip çıkan pek çok kişi var. yönetici yazmış bak, anasayfaya bile bugün 614 kişi girip bakmış, farklı ip adresleri bunlar, yani bir kişinin 100 kre girmesi birşey ifade etmez. kırdığın pot için şunu diyeyim, yorgan için pire yakmayalım burada.

senin tartzın tuhaf, acayip acayip cümleler kuruyorsun. beğenmiyorsan, küçük görüyorsan yazmasın olur biter samsunspor.biz'de. bir tane sorundan eksik kalırız hiç değilse.

şimdi yukarıda yazdıklarımı iyi oku, sanmam ama belki anlarsın.

AntZ

26 Şubat 2009, 00:07:48 #16 Son düzenlenme: 26 Şubat 2009, 00:10:29 Ant55
Şimdi baktım, saat 23:03, geç bir saat, sadece şu anda sitede 44 kişi var, bugün en çok online 63 (Aynı anda), maç günü değil, maç öncesi değil, maç sonrası değil aynı zamanda, bu 50 kişi komik bir rakam olmuş ramcQ_55 kardeşim. Resmi sitemizin tabi ki dolu dolu olması gerekir orası bizim prestijimiz ama Samsunspor.Biz le kıyaslanması da çok yanlış. Seninde amacının bu olmadığını düşündüğüm için fazla da detaya girmiyorum

edit

sevgili gozgoz yılmaz da açıklamış zaten aynı şeyleri aynı anda yazmışız yazdığını görmedim

yönetici

26 Şubat 2009, 00:09:24 #17 Son düzenlenme: 26 Şubat 2009, 00:12:56 yönetici
Merak edenler için verelim öyleyse

http://www.alexa.com/data/details/traffic_details/samsunspor.org.tr

samsunspor.org.tr dünya sıralamasında 538,081

http://www.alexa.com/data/details/traffic_details/samsunspor.biz

samsunspor.biz ise dünyada 263,379

Bunları yazmamazın sebebi kimin, ne sebeple olursa olsun sitemiz ( hepimizin el birliğiyle yaşattığı sitemiz ) hakkında konuşurken sağlam bilgilere sahip olmasını istememizdir. Arkadaşımız gözlemlerinde yanılmış demek ki. Artık uzamasın.

Hepimizin namusu olan resmi sitenin de bir an evvel derlenip toparlanmasını diliyoruz.

AntZ

ramcQ_55

Alıntı yapılan: Ant55 - 26 Şubat 2009, 00:07:48
Şimdi baktım, saat 23:03, geç bir saat, sadece şu anda sitede 44 kişi var, bugün en çok online 63 (Aynı anda), maç günü değil, maç öncesi değil, maç sonrası değil aynı zamanda, bu 50 kişi komik bir rakam olmuş ramcQ_55 kardeşim. Resmi sitemizin tabi ki dolu dolu olması gerekir orası bizim prestijimiz ama Samsunspor.Biz le kıyaslanması da çok yanlış. Seninde amacının bu olmadığını düşündüğüm için fazla da detaya girmiyorum

bende var galiba biraz sorun yada benmi anlatamıyıorum ne  ::)

celebi

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 26 Şubat 2009, 00:13:27

bence sen anlamıyorsun

AntZ

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 26 Şubat 2009, 00:13:27

Kıyaslama yanlış olmuş kardeşim yoksa iyi niyetinden şüphemiz yok, sen aynı anda online kişi sayısıyla günlük giren sayısını karıştırmışsın.

delacoste

Evet arkadslar insallah yönetimle irtibata geciyorum ve iResmi sitemizin güncellenmesi ve görünüm olarak degismesi icin elimden geleni yapacagim.

Hayirli olsun insallah

Recep

kimse bu siteyi ufak görmek veya göstermek gibi bi gaflete düşmesin
bizim burda çok çok olmak gibi bi derdimiz yok ki zaten burası gerçek SAMSUNSPORLULARIN
yeridir yoksa buraya çok çift takımlı geldi ve gitti
keşke resmi site daha kapsamlı olsa ama işte olmuyor ilgilenilmiyor ama bizim gerçek yerimiz burası

yönetici

Alıntı yapılan: delacoste - 26 Şubat 2009, 00:16:20
Evet arkadslar insallah yönetimle irtibata geciyorum ve iResmi sitemizin güncellenmesi ve görünüm olarak degismesi icin elimden geleni yapacagim.

Hayirli olsun insallah

Teşekkürler; başarılar...

İnşallah daha iyisin koyarsın ortaya. Bir Samsunsporluluk duruşu sergilediğin için de mutlu oldum ayrıca.

AntZ

Hayirli olsun insallah

Alkış, evet ya, yönetim daha büyük sorunlarla uğraştığı için ihmal edilmiş olabilir ama destek olmak isteyecek, karşılıksız birşeyler yapabilecek çok kişi çıkar. delacoste helal sana, ayrıca yetki verilmesi halinde örneğin Melih kardeşimiz gibi kardeşlerimizin neler yaptığını, yapabileceğini, yapmak isteyeceğini biliyoruz.

ramcQ_55

arkadaş yaa
konu nerden nere geldii
neyse yola devam durmak yok

AntZ

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 26 Şubat 2009, 00:25:18
arkadaş yaa
konu nerden nere geldii
neyse yola devam durmak yok

Neyse örnek yanlış olsa da değindiğin konunun doğru olduğu düşünülüp olumlu adım atıldı  ;)

ramcQ_55

Hayirli olsun insallah

işde buu demekki sesimizi bi cok insan duyuyor  yusufziya yılmaz haricinde

yönetici

Birader bir de seninle uğraşmayalım. Niye mesajımı makaslıyorsun?

AlıntıBunları yazmamazın sebebi kimin, ne sebeple olursa olsun sitemiz ( hepimizin el birliğiyle yaşattığı sitemiz ) hakkında konuşurken sağlam bilgilere sahip olmasını istememizdir. Arkadaşımız gözlemlerinde yanılmış demek ki. Artık uzamasın.

Hepimizin namusu olan resmi sitenin de bir an evvel derlenip toparlanmasını diliyoruz.

demişim altta, maksadın tartışma çıkarmaksa onu da yaparız sorun değil ama biz diyeceğimizi demişiz zaten. Herkes anlamış bir sen anlamamışsın.