samsunspor.org.tr

Başlatan ramcQ_55, 25 Şubat 2009, 23:12:03

« önceki - sonraki »

ramcQ_55

sitemize bi girip bakim dedim ama nerdeee kac haftadır güncellenmemiş güngören macından bahsediyo ana sayfada sanırım ekonomik kriz siteyede vurdu bi eleman alıp hergün güncelleme yapılamıyosa vay halimize bide günde 1000 den fazla taraftar giriyos biraz düşünmek lazım http://www.samsunspor.org.tr/

ahk34

e buradan takip etsin o bin kişide

Mert

Alıntı yapılan: ahk34 - 25 Şubat 2009, 23:15:24
e buradan takip etsin o bin kişide

O resmi site sonuçta oranın her daim güncellenmesi lazım

ramcQ_55

25 Şubat 2009, 23:32:20 #3 Son düzenlenme: 25 Şubat 2009, 23:34:47 ramcQ_55
Alıntı yapılan: sBc-55 - 25 Şubat 2009, 23:28:49
İnsanlara burası yeter  ;) gerek yok

buraya günde 50 kişi giriyo
oraya en az ama en az 1000 kişi giriyor fark burada işde devamlı güncellenmesi şart hem orası bizim resmi sitemiz burası ise normal bir taraftar sitesi

mehmet yılmaz

Kulübün bilgi işlem işlerini yapan arkadaşın ekonomik sebeplerle işten çıktığını okumuştum resmi sitenin forum bölümünde. Allah yardımcısı olsun, zor bir durum ama sitenin işleyişinin devam etmesi lazım elbette. İnşallah kulüp bir çaresini bulur.

Resmi site bizim namusumuzdur.

Fakat ondan ayrılan en önemli yönümüz şu olsa gerek, biz taraftarız; profesyonel değil.

yönetici

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 25 Şubat 2009, 23:32:20
oraya en az ama en az 1000 kişi giriyor fark burada işde devamlı güncellenmesi şart

Bu tür tepkiler pek vermem ama önce yuh diyorum sonra da el insaf...

ramcQ_55

Alıntı yapılan: yönetici - 25 Şubat 2009, 23:34:43
Bu tür tepkiler pek vermem ama önce yuh diyorum sonra da el insaf...

hangisine yuh
1000 kişiyemi
50 kişiyemi  az mı dedim yoksa

yönetici

25 Şubat 2009, 23:40:15 #7 Son düzenlenme: 25 Şubat 2009, 23:41:54 MeL_55
50 kişiye tabii ki... Resmi siteye değil.

AlıntıSitemizin Bugüne Kadar ki Toplam Ziyaretçi Sayısı

Toplam: 584093
Dün:788
Bugün:614
Online: 1

bu bilgiler anasayfaya ait. Ama hepimiz biliyoruz ki çoğumuz anasayfaya hiç uğramadan direkt forumlara giriyoruz. Amacımız resmi sitemizle yarışmak değil ama samsunspor.biz bir marka olmuştur ve Türkiye'deki pek çok taraftar sitesinin ziyaret sayısı olarak hayli önündedir.

MeL_55

Admin siteyi terk etti, maas alamiyormus ve bankada icralik olmus.
Mecburen birakmis isi.

Forum tamamiyle bana kaldi, ama ana sayfaya haber falan ekliyemiyorum.
Kulüp ile de itribata gecemedim. Admin abi dedi ki bu yönetim ilgilenmiyor. yani hep böyle kalabilir.

celebi

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 25 Şubat 2009, 23:32:20
oraya en az ama en az 1000 kişi giriyor fark burada işde devamlı güncellenmesi şart hem orası bizim resmi sitemiz burası ise normal bir taraftar sitesi

Birader senin lambur lumbur konuşma hastalığın mı var? Geçen gün de bir pot kırmıştın zaten. Birincisi buraya eğer 50 kişi anca giriyorsa sen girmezsin 49 kişi kalırız! Sorun olmaz.
İkincisi burası normal bir taraftar sitesi değil, burası Samsunsporluluğun kalesi! Resmi sitenin önemini anlatacağım diye saçmalama, bak para yoksa resmi site de yok ama biz varsak burası hep var. Fark burada. Ayrıca samsunspor.biz alayına gider.

sBc-55

Tufan

resmi sitenin amacı nedirki bence sadece kulupten gerekli resmi açıklamaların yapıldığı sitedir. içinde forum bile bulunmasına gerek yoktur.
tabiki sahipsiz kalmamalı bu işlerle ilgelencek illaki birileri vardır.

ramcQ_55

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 25 Şubat 2009, 23:52:07
Birader senin lambur lumbur konuşma hastalığın mı var? Geçen gün de bir pot kırmıştın zaten. Birincisi buraya eğer 50 kişi anca giriyorsa sen girmezsin 49 kişi kalırız! Sorun olmaz.
İkincisi burası normal bir taraftar sitesi değil, burası Samsunsporluluğun kalesi! Resmi sitenin önemini anlatacağım diye saçmalama, bak para yoksa resmi site de yok ama biz varsak burası hep var. Fark burada. Ayrıca samsunspor.biz alayına gider.

neymiş kırdığım pot söylede bilelim hem yalanmı demişim 50 dedim ama 63 müş bugüngü siteye giren sayısı biraz yaklaşmışım işde tahmini deil gercek 63

sBc-55

Kardeşim ha 10 kişi ha 20 kişi ha 50 kişi. farkeden ney kısacası biz bize yeteriz ???????????????