www.sbkforum.net

Başlatan CeLL-O, 22 Şubat 2009, 21:47:44

« önceki - sonraki »

Burak Eren

Alıntı yapılan: celebi - 23 Şubat 2009, 00:03:45
gsli değilsin yani. sadece SAMSUNSPORLUSUN mu diyelim. yada takım tutumuyorum iyi basketseverim SBK lıyım mı diyorsun
SBK'yı Samsunspor'dan daha çok seviyorum ve iyi bir basketbolseverim diyelim. Galatasaray sempatim var bu tartışılmaz. Samsun sevgim ve saygım daima bunun üstünde ama sizinde görüşlerinize saygı duyarım. Siz doğru olanı yapıyorsunuz bu yüzden saygı duyuyorum.

Bugün çoğu şehirde de durum bu. Büyük takımlara sempati duyanlar çok fazla. Bugün SBK'nın başkanı, hocaları dahil böyle. Samsun'lu oyuncularda öyledir. Ama hepsi Samsun'u ön planda tutup, canıyla başıyla Samsun için çalışıyor. Bende böyleyim, Samsun için çıldırıyorum. Samsun'u en yukarılarda görmek istiyorum. SBK sitesini kurarkende hedef buydu nitelikli bir site olması ve SBK adını günümüzün en büyük reklam aracı internettede duyurmak, bir yerlere getirmek.

celebi

Alıntı yapılan: Burak Eren - 23 Şubat 2009, 00:07:52
SBK'yı Samsunspor'dan daha çok seviyorum ve iyi bir basketbolseverim diyelim. Galatasaray sempatim var bu tartışılmaz. Samsun sevgim ve saygım daima bunun üstünde ama sizinde görüşlerinize saygı duyarım. Siz doğru olanı yapıyorsunuz bu yüzden saygı duyuyorum.

Bugün çoğu şehirde de durum bu. Büyük takımlara sempati duyanlar çok fazla. Bugün SBK'nın başkanı, hocaları dahil böyle. Samsun'lu oyuncularda öyledir. Ama hepsi Samsun'u ön planda tutup, canıyla başıyla Samsun için çalışıyor. Bende böyleyim, Samsun için çıldırıyorum. Samsun'u en yukarılarda görmek istiyorum. SBK sitesini kurarkende hedef buydu nitelikli bir site olması ve SBK adını günümüzün en büyük reklam aracı internettede duyurmak, bir yerlere getirmek.

inşaallah sende SAMSUNSPORLU olursun. ancak sana tavsiyem. gs sempatiside olsa burada yada sbk forumda bu sempatizanlığı abartma. SAMSUNl uyum SAMSUN ismini en yukarılarda görmek için çabam diyorsun ancak bir gs sempatizanlığından bahsediyorsun. bunlar birbirine zıt şeyler gibi geldi bana. neyse hayırlısı olsun bakalım.

red_white

bir gönüle iki sevda sığmaz   gazeteciysen bunuda bilmelisin

eLLis

Ya Burak Eren adlı arkadaş iyi güzel samimi konuşuyor diyede alttan alamam burdaki mesajlara baktımda iyimser yazılmış baya yahu arkadaşlar kendinize gelin bu arkadaş çift takımlı bizim düşman olduğumuz şampiyonluğumuzu engelleyen takımlardan birini tutuyor istediği kadar Samsun sevdalısıyım desin SBK gibi yeni ortaya çıkan bir Samsun takımını Samsunspor dan daha çok sevmeside düşündürücü sen en iyisimi biraz pençe sitesini bırak bu siteyi uzaktan takip et sadece Samsunsporlu olacaksın ve bizi anlayacaksın emin ol bu kimliğinlede daha fazla bu sitede yazar olma lütfen...

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: Burak Eren - 22 Şubat 2009, 23:03:52
Ben Samsun'dan uzaktım diye Samsunspor'u tutmamazlık gibi bir şey asla yapmadım. Bu foruma da önceden üye olmuştum ama üye nickimle girmek bugüne kısmet oldu. Devamıda mutlaka gelecektir. Benim hayalimde SBK için bir şeyler yapmak birincisi, Samsunspor veya diğer Samsun takımlarını da dahil edersek bir internet dergim projem var. Bu ileride mutlaka olacaktır. Ben buraya hizmet etmeyi seviyorum, adımın Samsunla eğer anılmasından da her zaman gurur duyacağım.

Alıntı yapılan: Burak Eren - 23 Şubat 2009, 00:02:06
Derlerse büyük gurur ama siz Samsunspor'lular Samsunspor'lu görmediğiniz için öyle yazdım. Yoksa ben Samsunspor'luyum tabiki sizin kadar işin içinde değilim sizin kadar fanatiğim diyemem. Siz nasıl görüyorsunuz bilemem, saygı duyarım bütün görüşlere.

SBK'nın içinde sayılırım, projem var dergi ile ilgili bunu da başarmak istiyorum. SBK sevgim biraz daha fazla ayırmıyorum elbet takımları yanlış anlaşılmasın :)

red_white

Mert

Alıntı yapılan: red_white - 23 Şubat 2009, 00:18:59

red_white

SBK yı çok seviyorum diyorsun bana tek cvp ver gs SBK maçında gs lilerin ne güzelde luyor Samsunda k...... ması dediğinde hiç zoruna gittimi? o kızlarımızın halini düşündünmü o lafın ucu sana dokundumuuu

yönetici

23 Şubat 2009, 00:27:52 #53 Son düzenlenme: 23 Şubat 2009, 00:32:25 samsuni
Alıntı yapılan: Burak Eren - 23 Şubat 2009, 00:07:52
SBK'yı Samsunspor'dan daha çok seviyorum

Samsunspor'u herşeyden çok sevdiğinde bekleriz genç arkadaşım...

AlıntıGalatasaray sempatim var bu tartışılmaz.

Burada ikinci bir takım sempatisi olanlara müsaade etmeyeceğimiz de tartışılmaz.

AlıntıSamsun sevgim ve saygım daima bunun üstünde ama sizinde görüşlerinize saygı duyarım. Siz doğru olanı yapıyorsunuz bu yüzden saygı duyuyorum.

Evet, biz doğru olanı yapıyoruz. Seni de doğru olanı yapmaya davet ediyoruz. Ayrıca GS'li kimliğini de taşıdığın müddetçe Samsunsporla ilgili hiç bir esas çalışmada yer almaman için uğraşırız. SBK da böyle bir hataya düşerse onları da ikaz ederiz.

Fikirlerini paylaştığın için teşekkürler; sözde değil özde bir Samsunsporlu olduğun gün yine bekleriz. O günü de bekleriz...

red_white

biz Sadece SAMSUNSPOR luyuzzzzzzzzzzzzzz

eLLis

Güzel konuşmalara bakıp aldanırsak işimiz var demektir.
Teşekkürler Yönetim.

YaşarDoğu

Üzgünüz Ziyaretçi, yasaklı olduğunuz için normal veya kişisel ileti gönderemezsiniz.

beni forumundan silsen ne olur yasaklasan ne olur 

senin gibi çift takımlı değilim ben eğer sen beni yasakladıysan burak bey bu sözlerim sana

eLLis

Aynen benim üyeliğide silmişler akıllarınca misilleme yapmışlar eğer SBK bunların başında olduğu bir siteyi bile bile resmi siteye bağlarsa benim için tamamen biter benki her yerde SBK nın reklamını yapmaya çalışan birisiyim.Mesajlarımda hakaret içeren hiç bir kelime yoktu bile bizlere dar görüşlerinizden sıyrılan diyen şahsiyete verdiğim cevap çok düşündürdü olacak kendisine öneriyorum ;)

YaşarDoğu

dar düşünceymiş hey gidi yarın işten fırsat bulursam sırf o cocuk için gidicem SBK maçına  >:(

berkay55

Alıntı yapılan: red_white - 23 Şubat 2009, 00:06:24
gs yi bırakk berkay en güzel cevabı verir eskiden oda gs yide tutardı ama gs sbk maçında  bütün o geylerin hepsi ne güzelde oluyor Samsunada ......ması dedikten sonra ben nasıl tutmuşum dedi bu geyleri artık sadece Samsunluyum dedi orda sbk denmedi Samsun dendin eğer birazcık ar varsa zaten gss nin dersinnnn ama varsa

Yusuf kardesımın dedıgı gıbı bende eskıden gs lıydım ama SBK gs macında adamlar soverken SBK ya dıe sovmuolar yusufun dedıgı gıbı tum SAMSUN a sövüolar ogunden sonra gs olan sempatım düşmanlıga dönüştü umarım bırgun sende benım gıbı dogru yolu bulur ve ıcındekı SAMSUNLULUGUN agır basar ve BENİM İÇİN SADECE VE SADECE SAMSUNSPOR ve SAMSUN dersınn