www.sbkforum.net

Başlatan CeLL-O, 22 Şubat 2009, 21:47:44

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

iyide madem görüşe acıksın benim görüşüme niye acık değilsin . Bizim sindiremediğimiz senin senin Samsunlu olma yada SBK taraftarı olman değil kedi pencesinin peşinden gitmen bumudur SAMSUNLULUK ?

nasıl samsun aşıklığı bu?

Tufan

Burak öncelikle hoşgeldin seni anlamaya çalışıyorum ama biz bu sitede çift takımlı istemiyoruz olay bu. Sadece Samsunspor olayımız.
ama düzgün duruşun açıklıkla gerçekleri söylemen beni mutlu etti SBK en az senin kadar bizimde takımımız Samsun tanıtımı için birşeyler yapan insanlara saygımız sonsuzdur ama sende bizi anla sevmiyoruz istemiyoruz o istanbul takımlarını.

Burak Eren

M
Alıntı yapılan: Mert 55 - 22 Şubat 2009, 22:41:43
Biraz olgun düşünelim lütfen tamam burak eren gs li olabilir.Bu kendi tercihidir.Bize onu sorgulamak düşmez.Bir çok taraftar forum siteleri var kendi takımı olmadığı halde o site için hizmet eden birçok insan örneği var.Bence bu arkadaş işini yapıyor.Kimseyi zorla Samsunsporlu yapacak değiliz.Bu arkadaşın kendi tercihidir.
Ben kendimi Samsunspor'lu sayıyorum bende hiç bir takımın forması yokken Kenan Yelek'in bana verdiği Samsunspor forması var bende sadece. İsterseniz diğer sitedeki görevimide bırakabilirim hatta para kazanmaya çalıştığım internet gazeteciliğinide bırakabilirim. Ben spor yazarı olma konusunda ilerliyorum, SBK için bir şeyler yapmaya çalıştım ama sizler böyle yapınca gerçekten hevesimiz kırılıyor. Bazı arkadaşlar küfür falan etmiş sbkforum da yakışmıyor gerçekten. Kendi dergimde de bilgim olan şeyleri yazıyorum, çoğu zamanda Samsun'u yazıp takımı ve şehri tanıtmaya çalışıyorum. Ama bir şeyler kanıtlamak gerekiyorsa oradan da ayrılabilirim.

Sadece Samsunspor

bende zamanında çift takımlıydım gsyi tutuyordum ama sonradan bu sitede takılmaya başlayınca samsunsporluluğu öğrendim sende bu sitede 1-2 ay takılırsan sadece samsunspor tutarsın ama samsun için bişeyler yapmanda buna eğimli olduğunu gösteriyor zaten ;) arkadaşlar bence çift takımlılar için biraz zaman vermemiz lazım malum takım hemen bırakılmıyor bende 1-2 ay içinde bırakmıştım lütfen sakin olun

YaşarDoğu

bişiler kanıtlayacksan burak istanbul takımını bırak sadece SAMSUNSPOR u tut sanada bu yakışır zaten aldığın tepkide buyüzden ;)

Tufan

Burak kimseye bırak işini para kazanma deme gibi bir lüksümüz olamaz Samsun için birşeyler yapıyorsan Allah senden razı olsun. Küfür olayını bende onaylamıyorum ama tepki olmamasını bekleme.

YaşarDoğu

küfüre karşıyım küfür edenede  lakin sen biran önce sadece Samsunspor u tutmaya bak ;)

Samsun aşığı olmanda ayrıca gurur verici ;)

Burak Eren

Hala çift takım diyorsunuz arkadaşlar benim asıl mesleğim yazarlık ben Galatasaray'da, Fenerbahçe'de, Beşiktaş'da, atletizmde veya aklınıza gelecek bütün sporları yazıyorum. Yeri geldiği zaman objektif yeri geldiği zaman takımımı her yerde savunuyorum. Şunu da söyliyeyim çoğua Galatasaray'lı ile de Galatasaray - SBK maçı yüzünden papaz oldum.

Sizin yaptığınız en doğrusu asla size her zaman saygı duyuyorum sadece Samsunspor için çabalıyorsunuz ve bu takım sizler sayesinde bir yerlere gelecek. SBK maçlarında taraftarlara bakıyorum kaç maçı taraftarlar sayesinde aldık özellikle Botaş maçı 15 sayı geride iken taraftarın birden gelip maçı çevirmesini asla unutmam. Bundan da büyük gurur duydum Samsun'lu olarak. Ama siz hala sen şusun busun deyince gerçekten üzülüyorum.

Mert

Alıntı yapılan: Burak Eren - 22 Şubat 2009, 22:47:27
MBen kendimi Samsunspor'lu sayıyorum bende hiç bir takımın forması yokken Kenan Yelek'in bana verdiği Samsunspor forması var bende sadece. İsterseniz diğer sitedeki görevimide bırakabilirim hatta para kazanmaya çalıştığım internet gazeteciliğinide bırakabilirim. Ben spor yazarı olma konusunda ilerliyorum, SBK için bir şeyler yapmaya çalıştım ama sizler böyle yapınca gerçekten hevesimiz kırılıyor. Bazı arkadaşlar küfür falan etmiş sbkforum da yakışmıyor gerçekten. Kendi dergimde de bilgim olan şeyleri yazıyorum, çoğu zamanda Samsun'u yazıp takımı ve şehri tanıtmaya çalışıyorum. Ama bir şeyler kanıtlamak gerekiyorsa oradan da ayrılabilirim.

Arkadaşım sen bizim için mi çalışıyorsun yoksa kendin için mi? Öncelikle onu sormak lazım.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Burak Eren - 22 Şubat 2009, 22:52:32
Hala çift takım diyorsunuz arkadaşlar benim asıl mesleğim yazarlık ben Galatasaray'da, Fenerbahçe'de, Beşiktaş'da, atletizmde veya aklınıza gelecek bütün sporları yazıyorum. Yeri geldiği zaman objektif yeri geldiği zaman takımımı her yerde savunuyorum. Şunu da söyliyeyim çoğua Galatasaray'lı ile de Galatasaray - SBK maçı yüzünden papaz oldum.

Sizin yaptığınız en doğrusu asla size her zaman saygı duyuyorum sadece Samsunspor için çabalıyorsunuz ve bu takım sizler sayesinde bir yerlere gelecek. SBK maçlarında taraftarlara bakıyorum kaç maçı taraftarlar sayesinde aldık özellikle Botaş maçı 15 sayı geride iken taraftarın birden gelip maçı çevirmesini asla unutmam. Bundan da büyük gurur duydum Samsun'lu olarak. Ama siz hala sen şusun busun deyince gerçekten üzülüyorum.

Şimdi seni daha iyi anlıyorum, sonuçta sen bi yazarsın ve objektif olmalısın, sana iş yaşamında başarılar diliyorum, Bol Samsunsporlu Günler diliyorum

YaşarDoğu

22 Şubat 2009, 22:54:39 #25 Son düzenlenme: 22 Şubat 2009, 23:00:46 slymnbsrn
iyide arkadasım sen sbkforum.nette iletişim adresini kedipencesi olarak vermedin mi?
Hayatımın aşkı Galatasaray demek ne demek?
sen bi internet gazetecisin senin başka mail adresin kalmadı da o adresi mi verdin?

Burak Eren

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 22 Şubat 2009, 22:49:52
Burak kimseye bırak işini para kazanma deme gibi bir lüksümüz olamaz Samsun için birşeyler yapıyorsan Allah senden razı olsun. Küfür olayını bende onaylamıyorum ama tepki olmamasını bekleme.
Tepki elbette olacak, tepkileride anlayışla karşılayıp hepinizle tek tek cevap vermek istiyorum. sizlere kendimi ifade etmek çünkü benim için çok önemli. Ben senelerce İzmir'de oturdum. Altay birinci ligdeyken senede bir Samsunspor maçına giderdik. Benim bu takıma sevgim o zaman başladı. Orada deplasmana gelen taraftarları görünce. Ben zamanla birbirimizi anlayacağımızı düşünüyorum, yeterki biraz birbirimize anlayışlı olalım. SBK sitesini de açarken benim SBK veya Samsun takımları dışında başka bir şeyi yüceltmem söz konusu olmaz ki her yerde Samsun diyorum. Ben buraya hasret duyarak büyümüş biriyim.

gozgoz yýlmaz

@B.Eren
Sen bizi anlıyorsun da biz seni anlayamıyoruz genç arkadaşım.
Samsunlulukla Samsunsporluluk bir bütündür bize göre, nasıl ki bir insanın iki dini olmazsa iki takımı da olmaz. Hayatımın aşkı Galatasaray demek yakışmamış, Allah hidayet versin!

Burak Eren

Alıntı yapılan: Mert 55 - 22 Şubat 2009, 22:53:37
Arkadaşım sen bizim için mi çalışıyorsun yoksa kendin için mi? Öncelikle onu sormak lazım.
Ben Aslan Pençesi dergimde kendim için çalışıyorum. Benim hedeflerim var gazetede veya büyük internet sitelerinde spor yazarı olmak istiyorum ve buna da yaklaştım. Bu sitelerde kendim için çalıştım her zaman bu yüzden bir yere bağlanmadım hayatım boyunca.

SBKforum sitesinde tamamen Samsun için çalışmak istiyorum. Samsun adı ile benim adımın yan yana anılmasından öte daha büyük bir gurur yaşayamam ben.

Mert

Dürüst olmak gerekirse ben de önceden gsliydim.Ama ben doğru yolu buldum.Neden mi?İstanbul takımı bana hiçbirşey kazandırmıyor.Samsunspor ne kazandırıyor diye sorarsan.Samsunspor bana herşeyden önce şehrimi kazandırıyor,benliğimi bana veriyor...
seni üzmek istemeyiz sen sonuçta görevini yapıyorsun.Samsunda haber yayınlayıp da Samsunsporlu olan medya çalışanı malesef çok az.En azından bu şehriin insanları sana saygı duyar.Bu da en basit örneği....
Karar elbette senin biz senin özel hayatına karışamayız...