www.sbkforum.net

Başlatan CeLL-O, 22 Şubat 2009, 21:47:44

« önceki - sonraki »

CeLL-O

22 Şubat 2009, 21:47:44 Son düzenlenme: 22 Şubat 2009, 22:01:20 CeLL-O
Arkadaşlar bu siteye dersini vermeliyiz. Lütfen kimse bu foruma katkıda bulunmasın..

Niye Mi ?

www.sbkforum.net Admini : Burak Eren Mail Adresi : burakeren@aslanpencesi.net

Bu kadar da değil ! Biraz araştırdım ve Burak Eren denen kişinin aslanpencei.net siteninde admini olduğunu öğrendim.

Çift Takımlılara İNAT !

eLLis

SamsunsporLu üye adıyla üyeyim orada herkez gelsin lütfen böyle kişiler Samsun adını küçük düşürüyor rezil oluyoruz böyleleri yüzünden.

YaşarDoğu

CeLL-O

Alıntı yapılan: slymnbsrn - 22 Şubat 2009, 21:58:59
Açılmıyor site :-X

Sonu .net miş abi düzelttim ;)

Ayrıca site yöneticisine gerekli cevabı verdim : http://www.sbkforum.net/index.php/topic,20.msg153.html#new

YaşarDoğu

şimdi yazılan bişiler mi samsunsorla ilgli yoksa burak eren çift takımlı olması mı? acarsan ona göre bişiler yazarız.

Tufan

sorun şu bu adam sbk sitesi kurmuş kendisi galatasaraylı çift takımlı bile değil.
sbk bizim takımımız sonuçta tepkimiz bu yönde olmalı.

CeLL-O

22 Şubat 2009, 22:06:00 #6 Son düzenlenme: 22 Şubat 2009, 22:07:31 CeLL-O
Benim içime sinmeyen çift takımlı olması ! Hem galatasaray sitesinde yönetici hem sbk sitesinde yönetici bu 1.

gs reklamı yapılıyor sitede ; hiç bir SAMSUN sİtesinde bu reklamlar olamaz 2. ( Arkadaş ben tepki gösterince silmiş konuyu :) )

Benim görüşüm ;)

eLLis

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 22 Şubat 2009, 22:05:15
sorun şu bu adam sbk sitesi kurmuş kendisi galatasaraylı çift takımlı bile değil.
sbk bizim takımımız sonuçta tepkimiz bu yönde olmalı.
Yok yok bu baya çift takımlı gs sitesini inceledim baya takip ediyor Samsunu fakat anlamadığım sitelerinde sbk için şampiyon olmamız engellenemez gibi ifadelerle karşılaştım maden bu kadar istiyorsun bu nasıl Samsunsporluluk madem gs lisin bu nasıl gs lilik tipik çift takımlı bu aramızdaki fark gs liler çift takım hazmedebilirken bizim hazmedememiz  ;)

CeLL-O

AlıntıBen Burak Eren. 10 Ekim 1987 Kastamonu doğumluyum. Aslen Samsun'luyum. İlk, orta ve lise eğitimimi İzmir'de tamamladım. Şu an Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nin Sosyal Bilimler Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim.

Çeşitli basketbol sitelerinde, neredeyse bütün yetkilerde görevler yaptım. Birçok sitenin kurulum aşamasında katkım oldu. Sonra büyük aşkım Galatasaray için çalışmaya başladım. Başka bir Galatasaray sitesinin yayın sorumluluğu, GScimbom sitesinde yazarlık ve röportaj sorumluluğu yaptım. Sonradan GScimbom Fanzin'de yazar oldum. Kısa zamanda yazarlık dışında gösterdiğim performansla kendimi geliştirdiğime inanıyorum. Çok kısa bir zaman bir haber sitesinde internet gazeteciliği, bir başka siteninde açtığı spor yazarlığı yarışmasını kazandım. Sonra uzun ayların projesi olan Aslan Pençesi'ni kuran ekibin içinde yer aldım. Aslan Pençesi İnternet Dergisi ile de bir çok kişiye ulaşıyoruz.

Her ne kadar Galatasaray'lı olsamda her zaman Samsun sevgim ağır basıyor. Özellikle Samsun Basketbol Kulübü'nün maçlarını, idmanlarını Samsun'da oldukça kaçırmamaya çalışıyorum. Baktık takım şampiyonluğa gidiyor bunca zorluğa rağmen bu forumu kurmaya karar verdik. Umarım beğenirsiniz, buradan Samsun için olumlu işler yaparız.

Daha ne olsun ?

Burak Eren

Alıntı yapılan: eLLis - 22 Şubat 2009, 22:09:03
Yok yok bu baya çift takımlı gs sitesini inceledim baya takip ediyor Samsunu fakat anlamadığım sitelerinde sbk için şampiyon olmamız engellenemez gibi ifadelerle karşılaştım maden bu kadar istiyorsun bu nasıl Samsunsporluluk madem gs lisin bu nasıl gs lilik tipik çift takımlı bu aramızdaki fark gs liler çift takım hazmedebilirken bizim hazmedememiz  ;)
Benim memleketim Samsun, bütün sülalem Samsunlu. Nüfus kağıdında da kütük Samsun gösteriyor. Siz çift takım hazmedemiyorsunuz bence haklısınızda. İyi bir Samsunlu duruşu gösteriyorsunuz.

Benim hayatımda istediğiniz yere sorun yada madem sitemi biliyorsunuz araştırın ilk önceliğimin ve hayatımın Samsun olduğunu her yerde, her zaman söylüyorum. İnternet Gazeteciliği yapıyorum bir yerde ekmeğimi buradan kazanıyorum. Dergi çıkartıyorum en büyük hayalim bir gün Samsun ile ilgili bir şeyler yapmaktı. SBK'da benim için hep özel oldu. İki senedir takımın içindeyim. Böyle bir forum açmak şart olmuştu. Hep söylüyorum önce Samsunluyum.

Ayrıca dergimin linkini kyomuştum osayıda çünkü SBK ile ilgili yazım vardı orada bu yüzden. Takımımı nasıl tanıttığımı herkesin görmesi için ama onu da kaldırdım. İstanbul veya ülkenin diğer şehirleri orada pohpohlanmayacak tabiki. SBK'nın şampiyonluğunun önünde kimse duramayacak. İstanbulu şahlandırmak istesem neden site açayım. Amacı ne yani bu işin.

Siz ne kadar Samsun'lu görmesenizde beni ben Samsun'luyum. SBKforum'la da ilgili her türlü görüş ve öneriye açığız. Site hepimizin ve tüm Samsunluların.

Burak Eren

CeLL-O

Öncesi sonrası yok bu işin bu forumda ki kişiler %100 SAMSUNSPOR ludur. Biz sadece SAMSUNu tutan insanlarız , başka takım tutup sonra da önce samsun gelir benim için diyenlerden değiliz biz.

Ya SAMSUNSPOR ya cinbon seç birini ona göre hareket et !

Burak Eren

Ortada seçim varsa tabi ki Samsun. Benim her şey dahil hayattaki bir numaralı sevdam. Yıllarca babamın işi dolayısıyla Samsun dışında yaşadım buraya hasretim herkesten fazla.

YaşarDoğu

benim yazılarımı sildin forumunda burak eren  sebebi ne? çift takımlı olman mı?

Mert

Alıntı yapılan: CeLL-O - 22 Şubat 2009, 22:36:12
Öncesi sonrası yok bu işin bu forumda ki kişiler %100 SAMSUNSPOR ludur. Biz sadece SAMSUNu tutan insanlarız , başka takım tutup sonra da önce samsun gelir benim için diyenlerden değiliz biz.

Ya SAMSUNSPOR ya cinbon seç birini ona göre hareket et !

Biraz olgun düşünelim lütfen tamam burak eren gs li olabilir.Bu kendi tercihidir.Bize onu sorgulamak düşmez.Bir çok taraftar forum siteleri var kendi takımı olmadığı halde o site için hizmet eden birçok insan örneği var.Bence bu arkadaş işini yapıyor.Kimseyi zorla Samsunsporlu yapacak değiliz.Bu arkadaşın kendi tercihidir.

Burak Eren

Alıntı yapılan: slymnbsrn - 22 Şubat 2009, 22:40:48
benim yazılarımı sildin forumunda burak eren  sebebi ne? çift takımlı olman mı?
Gerekli açıklamaları yapmış olmam çünkü.